Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

żydowskie fochy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

żydowskie fochy

Postprzez padoda » sobota, 5 paź 2013, 17:23

Ciekawą religią jest ten judaizm.
Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaapelowało w piątek do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (PACE), aby natychmiast anulować uchwałę, w której obrzezanie traktowane jest, jako naruszenie praw człowieka, a w szczególności praw dziecka do integralności fizycznej.
Obrzezanie chłopców jest starożytną tradycja religijną judaizmu i islamu, popularną także w niektórych kręgach chrześcijańskich. Każde porównanie tej tradycji z karygodnymi i barbarzyńskimi praktykami okaleczania żeńskich narządów płciowych, jest w najlepszym przypadku, wyjątkowym pokazem ignorancji, a w najgorszym - zniesławieniem i przejawem nienawiści religijnej"

...czyli chłopakom można a dziewczynkom nie. :shock:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: żydowskie fochy

Postprzez Pyramide » sobota, 5 paź 2013, 17:44

Nie mam nic do Żydów ale nie odpowiada mi zbytnie panoszenie w świecie,pobrzękiwanie szabelką,pretensje, pouczanie w koło a zwł w Polsce. Przykład j/w padoba a u nas np. pretensje do Sejmu w spr uboju rytualnego.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: żydowskie fochy

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 5 paź 2013, 21:58

samo obrzezanie podobno stanowczo zmniejsza prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem hiv. Podobno w Izraelu jest jeden z najmniejszych odsetek zarażonych na świecie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: żydowskie fochy

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 10 paź 2013, 07:18

... :twisted: a może w Izraelu po prostu mniej bzykają na boku...
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości