Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez tren_d » poniedziałek, 21 paź 2013, 19:25

Nie wychodzą za mąż za mężczyznę - czyli z uczucia które do niego czują itd. Wychodzą za mąż za jego pieniądze. A później się dziwią że 1/3 małżeństw się rozpada. Tak im poprzewracały w głowach feministki. A teraz czekam jak to tradycyjnie bywa na tym forum na to co się pojawi pod moim postem czyli wycieczki personalne zamiast odniesienie się do tematu i himalaje cynizmu, szyderstwa i obłudy. No cóż takie forum, na innych tego nie spotykam. Pozdrawiam Was wyborcy PO.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez davnbb » poniedziałek, 21 paź 2013, 19:32

kosza dostałeś? już kolejny temat ciągniesz w tym samym stylu:
"Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?"
"Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki"?"
"Młode Polki zejdźcie na ziemię! Szukajcie normalnych facetów"
No i nie jest to wycieczka personalna ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez staszeks » poniedziałek, 21 paź 2013, 19:38

davnbb napisał(a):kosza dostałeś? już kolejny temat ciągniesz w tym samym stylu:
"Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?"
"Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki"?"
"Młode Polki zejdźcie na ziemię! Szukajcie normalnych facetów"
No i nie jest to wycieczka personalna ;-)

A wiesz,? On chyba ma rację.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez MakDrajwer » poniedziałek, 21 paź 2013, 20:34

Wydaje mi się że "troche" generalizujesz skale problemu. Lub masz zły target.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » poniedziałek, 21 paź 2013, 21:38

Obrazek
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » wtorek, 22 paź 2013, 07:55

Tren_d'ziu - jednak,żeby wyjść za mąż trzeba coś czuć do tej drugiej osoby.Kobiet (mężczyzn dotyczy to także) cynicznych i wyrachowanych jest mniej niż myślisz.Tylko-jak tu załozyć rodzinę,kiedy nie ma z czego żyć ?
Wiesz,w przyrodzie natura tak to ułożyła,że (przeważnie :D ) to samiec przygotowuje "gniazdo" i wabi samiczki.
Gołodupce i ciamajdy muszą się obejść smakiem,niestety!!!
Takie to prawo natury,że samiczki wychowują młode i do tego potrzebują samca sprawnego,sprytnego i pomysłowego.
A wracając do świata ludzi - która mądra kobieta wyjdzie za mąż za gołodupca i ciamajdę ? Przecież się zaharuje na smierć próbując normalnie żyć. Nie mając zaplecza w rodzinie,partnerze (mężu) jej życie będzie udręką i pasmem nieszczęść.
Widzę czasami takie "małżeństwa z miłości" gdzie młodzi pobierają się nie mając nic.I tę miłość życie weryfikuje bardzo szybko.Cierpią najczęściej dzieci,ktore przyszły na świat "z wielkiej miłości".I kobiety,które oczekiwaly normalnego zycia,a nie problemów ,z którymi w pojedynkę trudno sobie radzić.
Więc nie miej za złe kobietom,że próbują się zakochać w partnerze "mającym zaplecze",bo miłość w biedzie i trudzie szybko się wypali i co wtedy zostaje?

A teraz odwróce pytanie: dlaczego mężczyźni szukają pięknych,zgrabnych choć głupiutkich laleczek?
Dlaczego nie zwracają uwagi na te mądre,pracowite,zaradne,choć mniej efektowne dziewczyny? Dlaczego na takie mówi się "pasztet" czy ...... tu sobie dopowiedz epitet,ktory Ci pasuje.

Od dłuższego czasu próbujesz wciągać nas w dyskusje ,ale niestety ---upraszczasz temat.
Nic nie jest tylko czarne albo białe.
Zawsze były,sa i będą kobiety(mężczyźni),które/zy będa próbowali się dobrze "ustawic",ale to jest jednak margines (coraz większy -niestety).Dlugo by wymieniac powody-ale po co? Wszak wszyscy je znamy---bieda,brak perspektyw itd. ,itp. .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez kasiunia » wtorek, 22 paź 2013, 09:08

Necia55 zgadzam się z Tobą w 100 %

Niestety, nie da się żyć miłością, spędzić życia na patrzeniu sobie w oczy. Codzienność weryfikuje romantyczne wyobrażenie o miłości jakie wynosimy najpierw z bajek, a potem z lektur szkolnych. Chcemy zapewnić naszym dzieciom dobre geny i bezpieczeństwo. Tak nas zaprojektowała Matka Natura!

A swoją drogą ciekawe, że nawet w bajkach bohaterki wychodzą za Księcia! A jeśli ON Księciem nie jest, to po wykonaniu zadania dostaje pół królestwa...
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 22 paź 2013, 11:03

tren_d ty to masz problemy :0
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez banan.eu » środa, 23 paź 2013, 20:54

necia55 napisał(a):Wiesz,w przyrodzie natura tak to ułożyła,że (przeważnie :D ) to samiec przygotowuje "gniazdo" i wabi samiczki.
Gołodupce i ciamajdy muszą się obejść smakiem,niestety!!!
Takie to prawo natury,że samiczki wychowują młode i do tego potrzebują samca sprawnego,sprytnego i pomysłowego.


:mrgreen:

i cały misterny plan dobrej odpowiedzi na post autora diabli wzięli :mrgreen: to ze kobiety sa jak WIFI(zlatują sie do najsilniejszego) wiadomo ale ze chcą jeszcze faceta z "przygotowanym gniazdkiem'' to już wykracza poza standard...gdzie to rÓwnoUprawnienie :mrgreen: gdzie miejsce na miłoŚĆ :?:

ps necia55

odp godna nastolatki... :mrgreen: :lol:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » środa, 23 paź 2013, 21:30

Bananku-niektórzy mogą "wisiec" na drzewie :mrgreen: ,ale to w tropikach.Niestety -w naszym klimacie mieszkanko musi być !!!
A kto je zapewnia? -no cóż-jak "wrazliwa,nieśmiała,uczuciowa - inaczej mówiąc: słodka,wiotka idiotka zapewni mieszkanie?
Ona ma być romantyczna,wrażliwa i ciepła ,a zeby dochrapac się dzisiaj mieszkania,trzeba romantycznośc i wrażliwość schować bardzo głęboko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Więc wolą tych z mieszkaniem - chociaż... nie,Tren_d'a nie wolą.
A kochac się "w mieszkanku" albo "pod chmurką" .... robi jednak różnicę :D .

Mówisz,że odpowiedź godna nastolatki.... pochlebco jeden niepoprawny :P :P :P :P
Nastolatka by napisała : tak,tak,po co nam mieszkanko,choćmy na łąke, chociaz w zimie..... nie,też wolałaby mieszkanko :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » środa, 23 paź 2013, 21:32

banan.eu napisał(a):odp godna nastolatki... :mrgreen: :lol:


Wybacz, ale to nastolatki kochają się w wampirach... Z wiekiem mija romantyczna egzaltacja i cześć, życie kalibruje romantyzm do odpowiedniego poziomu albo ruguje go zupełnie.
Niecierpię facetów, którzy narzekają na kobiety, bo to zazwyczaj świadczy o potencjalnych problemach z takimi. Po pierwsze, tylko skrzywiony matołek narzeka na płeć przeciwną. Ludzie zdrowi psychicznie zazwyczaj są szczęśliwi w związkach, bo mają odpowiednie nastawienie do partnerów i jasne oczekiwania - a to chyba dobrze, jeśli się ma jakieś oczekiwania względem kogoś, z kim zamierza się mieć dzieci, prawda? A jeśli zdarzy się jakaś przykra sytuacja, nie można można od razu skreślać wszystkich kobiet lub wszystkich mężczyzn, bo to jest DZIECINADA. Po prostu wyciąga się wnioski i następny związek tworzy w oparciu o nie.
Tren_d narzeka, że kobiety się zmieniły. Owszem, nie jesteśmy co roku w ciąży, staramy się kierować przyszłością tak, żeby nie mieszkać w szopie i wieść w miarę wygodne życie, co niestety wyklucza branie pod uwagę kogo popadnie jako partnera. Wnioski radzę wyciągać z tzw. małżeństw studenckich i szybkich rozwodów - to jest efekt romantyzmu i kompletnego braku kalkulowania. Potem się okazuje, że dany osobnik przestaje nas rajcować, motylki odleciały, romantyzm wyparował a miejsce tego wszystkiego zajmuje irytacja rodząca się ze zwykłych życiowych, codziennych problemów, którym nie mogą podołać rozmemłani, romantyczni osobnicy.
Panowie też się zmienili. Nie biegacie już z dzidą za zwierzętami po lesie, tylko w najlepszym przypadku zasiadacie za biurkiem z laptopem i tak dbacie o rodzinę. W najgorszym przypadku zalegacie na kanapie z piwem i oglądacie nudne mecze, oczywiście jak już przestaniecie być romantyczni.
Świat się zmienia, jeśli ktoś tego nie akceptuje no to trudno. To nie jest wyłącznie wina kobiet.

Po drugie, komuś tu umyka odwieczny problem popytu i podaży. Laski lubiące kasę nie biorą się z powietrza, to efekt zapotrzebowania na laski lubiące kasę. Pretensje by można mieć do takich panów również, nespa?

Po trzecie, jeśli ktoś nie umie sobie znaleźć kobiety, to może czas po prostu się nad sobą zastanowić: może jestem nudziarzem? może jestem paskudny jak noc, może jestem głupi, irytujący czy kij tam jeszcze co. No ale najłatwiej jest doszukiwać się problemów poza sobą. Ciężko mi uwierzyć że są faceci, którzy robią z siebie takie piczki na forach jak tren_d, myślę że on się nieźle bawi, jak robimy mu wykładnię z prawdziwego życia.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » środa, 23 paź 2013, 21:45

Anke,myslisz,że nas podpuszcza?
Wiesz,ja znam pare takich "piczek",które są juz po kilku rozwodach i ciagle narzekają na kobiety :mrgreen: :mrgreen:
A może taki powinien u mamusi szukac "pociechy" ?
Moze powinien znaleźć jakąś dzidzię-piernik i pod jej skrzydłami realizować się,jako romantyczny kochanek? Z obopólną aprobatą :P :P :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » środa, 23 paź 2013, 22:02

Nie wiem neciu, ja po prostu nie znam takich piczków, mam radar wczesnego ostrzegania, żeby przed takimi spieprzać, bo potem nie będzie już gdzie ;]
Po kilku rozwodach znam osobników obojga płci. Rekordzistka, choć już leciwa ma za sobą 4 rozwody to 5 małżeństwo w planach i oczywiście też narzeka że faceci to ...uje. Co nie przeszkadza jej się z ujami wiązać i biadolić dalej. Nie muszę dodawać, że jest to osoba, która nigdy nie przeprasza, bo ona nigdy nie popełnia błędów?
Co do facetów - nie mam litości do dwóch typów: takich, którzy opowiadają o swoich byłych w samych negatywach stawiając się w nieskazitelności oraz przeginajacych pałkę romantyków: brzdąkający na gitarze rzewne kawałki facet obsypujący mnie kwieciem to nie moja bajka. Dlatego ja z takimi się nie zadaję, w związku z czym nie mam na co narzekać. Z łóżkowym to ja bym chciała w Battlefielda pograć a nie snuć egzaltowanych gadek o miłości wielkiej i wzniosłej. Szczęście to być w bajce, ale swojej, nie cudzej.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » czwartek, 24 paź 2013, 08:48

Ja juz jestem "zaobrączkowana" lat... no,pomińmy milczeniem,ale doczekałam się już wnucząt :D i powiem Ci jedno - jakoś nie miałam problemu z wyborem męza - też instynktownie chyba - odpuściłam sobie parę "ciotek" i "dostałam " faceta z którym jest mi "po drodze". I nie rozumiem dylematów dzisiejszej "młodzieży".
Za duzo opcji? za trudny wybór? zbyt wysokie wymagania?
Dwoje ludzi musi tworzyć "zespół" na dobre i na złe. Małzeństwa z dłuższym,kilkudziesięcioletnim starzem chyba lepiej to rozumieją,młodzież za bardzo idealizuje :P . I stąd tyle rozterek.
A Tren_d.owi powiem jedno : rozejrzyj się wokół ,może zauważysz jakąś osóbkę wpatrzoną w Ciebie "maślanym" wzrokiem i czekajacą na gest zachęty?
Do dzieła chłopie,bo latka leca,zegar biologiczny tyka,a im człowiek starszy,tym trudniej wychowac potomstwo.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 24 paź 2013, 09:01

Anke napisał(a):
..Niecierpię facetów, którzy narzekają na kobiety, bo to zazwyczaj świadczy o potencjalnych problemach z takimi. ...


A jak tu na nie narzekać na kobiety, skoro wiecznie zostawiają włosy w umywalce i podbierają facetom maszynki do golenia?!! :P
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości