Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » czwartek, 24 paź 2013, 10:15

Lapa_Christi napisał(a):
Anke napisał(a):
..Niecierpię facetów, którzy narzekają na kobiety, bo to zazwyczaj świadczy o potencjalnych problemach z takimi. ...


A jak tu na nie narzekać na kobiety, skoro wiecznie zostawiają włosy w umywalce i podbierają facetom maszynki do golenia?!! :P


:P
Ja tu mówię o przypadkach jak w pierwszym poście. Myślisz, że jemu ktoś robi takie drobne przyjemności życiowe jak podbieranie wypasionej 5 ostrzowej gillete fusion z wibratorkiem, skoro on już skreślił wszystkie kobiety?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 24 paź 2013, 11:08

Ech... ano chyba jestem autystyczny, bo szwankuje mi teoria umysłu ? odniosłem się do swojej sytuacj... albo po prostu nie pomyślałem :) Wszak, kiedy się nie ma kobity (jak twórca postu) to w zasadzie nie ma na co narzekać :mrgreen:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 24 paź 2013, 11:16

Czy wyszedłem właśnie na męskiego szowinistycznego wieprza?
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » czwartek, 24 paź 2013, 11:53

No żarty żartami - jak dwoje ludzi razem mieszka to nie batona, żeby było idealnie, zawsze trzeba iść na kompromisy. Ale co jak się umawiać na randkę z kimś, kto przychodzi i oświadcza, że wszystkie kobiety są złe i kradną maszynki do golenia? Ja wolę zdecydowanie zadawać się z facetami, którzy kobiety kochają, rozumieją a przy okazji nie dają sobie wejść na łeb. Bo ja też kocham facetów - pomimo tego, że nie zawsze związki kończyły się z mojej winy to nie chodzę po forach, nie płaczę, że wszyscy jesteście do dupy, bo mnie coś raz w życiu nie wyszło. Wręcz przeciwnie, teraz, po kilku złych doświadczeniach wiem, że pewien typ ludzi mi nie pasuje i unikam takich - i to trzeba sobie cenić, po latach złe rzeczy w życiu są drogowskazem. Ale nie jęcze, że faceci to buce bez sumienia, którzy sypią kasą wokoło i wybierają młodsze modele z prężniejszymi cyckami niż moje. Z takim podejściem, w życiu bym sobie porządnego łóżkowego nie znalazła. :wink:
Niech tren_d pokocha kobiety to i one będą go kochać. A jeśli szuka dobrej, skromnej, czułej i naiwnej księżniczki, która zamieni pałac z marzeń na szopkę w realu - to jedynie co mu mogę opowiedzieć, to bajkę z czasów młodości o księciu na białym koniu, wątpię jednak czy wyciągnie wnioski.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez GP » piątek, 25 paź 2013, 13:58

necia55 napisał(a):A kochac się "w mieszkanku" albo "pod chmurką" .... robi jednak różnicę :D .

Ale, że niby pod chmurką gorzej? :roll: :twisted:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 25 paź 2013, 14:04

...dla wiatropylnych pewnie jest ... płodniej ;)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » piątek, 25 paź 2013, 15:09

GP napisał(a):
necia55 napisał(a):A kochac się "w mieszkanku" albo "pod chmurką" .... robi jednak różnicę :D .

Ale, że niby pod chmurką gorzej? :roll: :twisted:


No nie, :P w lecie to nawet lepiej ,ale zimą ...... jednak to "gniazdko" wygodniejsze.
Wprawdzie kiedyś Smoleń śpiewał,że można : -" w pociągu,w przeciągu,na drągu...." ale to można tylko do pewnego wieku,potem to jakoś wygodniej jednak w tym M-ileś tam :P :P :P szczególnie zimą .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Pyramide » piątek, 25 paź 2013, 15:44

Podobno Eskimosi nie mają tez problemów z zimnem. Nie kochają się bez okrycia, bo by zmarzli. Ale za to pocierają się nosami i "dostają" orgazmu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez banan.eu » piątek, 25 paź 2013, 18:15

necia55 napisał(a):Niestety -w naszym klimacie mieszkanko musi być !!!


zgoda ale nie każdy ma śpi na kasie żeby mieć własne lokum a RAZEM zawsze lepiej uzbierać na własne M...idąc takim tokiem rozumowania skoro facet nie ma własnego M to nie ma u was szans...jakie czasy taki romantyzm :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez necia55 » sobota, 26 paź 2013, 07:31

Drogi bananku-całkowicie wypaczyłeś moją myśl :evil: . Mnie wcale nie chodzi o to,żeby facet uganiał się za jakąś "księżniczką" i fundował jej sielskie życie. Chodzi o to,że kobieta musi czuć się przy facecie bezpieczna !!! Nie tylko materialnie ale i psychicznie.Bo co mi z faceta,który -jak pisała Anke-romantycznie zbiera kwiatki na łące i pod oknem rzępoli na instrumencie,jak nie ma się gdzie podziać i do gara nie ma co włożyć. Romantyzm to fajna cecha,byle tylko z umiarem.
Natomiast życie w realu jest trudne .I trzeba twardo stać na ziemi,żeby móc funkcjonować normalnie w związku.
Zgadzam się-niech na to M-ileśtam pracują i odkładają razem,niech ciągną ten przysłowiowy "wóz" jak para koni-w jednym kierunku.Tylko dzisiaj przy najmniejszych trudnościach,kłopotach to najczęściej facet "daje noge"(bywaja wyjątki) i kobieta zostaje sama z problemami (dziećmi,długami,brakiem pracy) i z romantycznej dziewoi staje się zrzędliwą,niezadowolona megierą. A facet? szuka kolejnej "uduchowionej romantyczki" czytaj:naiwnej idiotki dającej sie nabrać na romantyczne porywy.
I drugi biegun: romantycznaa uduchowiona "lalunia" i co dalej? A pranie,sprzatanie,dzieci do przedszkola,stanie przy garach - to przeciez takie pospolite. Kwiatki,wyznania,serenady - ileż to można ciągnąć?

I na koniec zapytam -pewnie retorycznie- jak długo można jeść 'krem waniliowy" na śniadanie,obiad i kolację bez mdłości?
I dlaczego większość facetów(kobiety też :mrgreen: ) raczej woli .... 'bigos" solidnie doprawiony ?
I to by było na tyle jesli idzie o romantyczne,uduchowione i słodkie kobieciątka :D .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez ganela » niedziela, 27 paź 2013, 10:21

Zczasem słodkości się przejadają..a z czasem..jak w moim przypadku zaczyna się od trudności i "bigosu" a z biegiem lat robi się coraz lepiej. Dobry przykład związku dojrzewającego..a nie obecnie popularnego" słomiany ogień" gdzie szał uczuć trwa chwilę, a jak sie zacznie proza życia to się bierze rozwód i szuka kolejnej słomianej.....
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 paź 2013, 08:46

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Anke » poniedziałek, 28 paź 2013, 10:12

Pyramide napisał(a):Coś dla mana na pocieszenie
http://natemat.pl/79951,naukowcy-juz-wi ... w-kosmosie


Chyba dla tren_da ? :P
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 paź 2013, 11:26

sorry TAK trenda
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polki nie szukają miłości, szukają kasiastych facetów.

Postprzez nosleep » środa, 12 lut 2014, 15:27

Pewnie go dziewczyna rzuciła dla przystojniejszego i bogatszego :D
nosleep
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 12 lut 2014, 13:52

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości