Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gender

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: gender

Postprzez Grego » środa, 14 maja 2014, 18:49

Widzę że wywołałem ogólnonarodowe powstanie :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: gender

Postprzez Swiatogor » sobota, 14 cze 2014, 12:55

Przez chwilę zastanawiałem się, czy wrzucić to tu, czy do wątku "Humor". W zasadzie chyba wszystko jedno.

Idzie o ostatnią fotkę (slajd)

Podpis GW: "Uczestnicy parady Gay Pride odpoczywają pod tęczową flagą. Parady w Tel Awiwie organizowane są od 16 lat"

Jeden z komentarzy:
warszawski_666
"fot 10 szczyt odrazy.Dwa homo żule lezą na jakimś śmietniku.Pedalskie love story w pełnej okazałości."

Od siebie dodam, że choć popłakałem się ze śmiechu, to jednak stanowczo nie chciałbym oglądać czegoś takiego na skwerach lub plażach.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: gender

Postprzez Piotrek » sobota, 14 cze 2014, 13:53

Nie przejmuj się Kolego, w naszym kraju jeszcze długo nie będzie takich zboczeń, za to zupełnie normalne i zgodne z naszą klauzulą sumienia są takie obrazki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
takie bardziej soczyste pominąłem ze względu na to iż Forum odwiedzają gimnazjaliści.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: gender

Postprzez JiB2 » sobota, 14 cze 2014, 17:43

Piotruś, halo, jesteś tam? Ale, że co? Świętojebliwe oburzenie ludzi o niepojętej tolerancji, względem czego? Cały czs nie mogę zrozumieć, dlaczego
Tęczowi GLTB czują się prześladowani, skoro mają najwięcej wolności i innym prawią morały podkreślając , że KK ma czelność czuć się dyskryminowany.(Pedofile, talibowie, skandal, zabójstwo praw, ciemnogród, i marsylianka...)
Taki kraj, że alkoholicy od wieków czeźli na rynsztoku, a geje i lesbijki tylko w alkowie wysoko postawionych. Tak było w tej szerokości geograficznej od wieków. W innych krajach podobnie, doputy, dopuki te kraje się nie wyzwoliły i teraz nie wiedzą jak się wycofać znad grobu cywilizacyjnego. To są te cywilizowane kraje. A Ty co Piotrek, tłumaczysz, że ma być odwrotnie?
Jesteś nietolerancyjny.
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: gender

Postprzez Piotrek » sobota, 14 cze 2014, 18:57

Widzisz Jurku, tęczowi mi nie przeszkadzają dopóki nie zaczną naruszać mojej prywatności, a epatowanie czegokolwiek raczej mnie śmieszy niż wzrusza, więc różne marsze, manifestacje, protesty, deklaracje starające się udowodnić nie do końca sensowne racje grupy ludzi, mnie nie przekonywują, ale też jakoś nie powodują moich emocjonalnych reakcji. Ale są rzeczy wokół nas, które pokazują upodlenie innych ludzi, nie tych leżących we własnych rzygowinach, ale tych, którzy mijają umierającego z zawałem z komentarzem: ? upite bydlę?. I to boli. Chore społeczeństwo produkuje chorych obywateli.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: gender

Postprzez Pyramide » środa, 10 gru 2014, 18:40

Co tam w temacie gender ? wielu chyba już "otrzeźwiało" z oszołomstwa.
http://racjonalista.tv/hartman-koscieln ... ntygender/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: gender

Postprzez Grego » środa, 10 gru 2014, 19:04

Hartman awansował na przedstawiciela KK? Zdumiewające.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości