Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gender

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 12 gru 2013, 14:27

padoda napisał(a):Anke jak to w klasycznej reklamie mówią "zjedz Snickersa bo gwiazdorzysz".
Nie przekonają mnie Twoje wywody.Każdy ma prawo do swoich poglądów. Nie toleruję gejostwa i tyle.


no, no tylko powiedz mi co robisz jak gejowy ci wejdzie w drogę? plujesz czy walisz od razu w mordę? Czy ograniczasz się tylko do kurtuazyjnego "spier..aj mi z oczu pomiocie szmatana"?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez davnbb » czwartek, 12 gru 2013, 16:33

Anke napisał(a): Kultura wymaga by mężczyzna ogolił sobie klatę przed seksem....

Az z ciekawości spytałem żony czy jestem niekulturalnym chamem. Okazuje się, że .....wg niej prawdziwy mężczyzna powinien mieć włosy na klacie. Na szczęście są jeszcze normalne kobiety bo nie zniósłbym depilacji ;-)

Anke napisał(a):...gejowych sterylizujemy ....

a po co? dzieci z tego nie będzie, wystarczy tylko nie pozwalać na adopcję.

Anke napisał(a):Żaden rozsądny gejowy przy takich ciemniakach przecież nie zdradza się ze swoją seksualnością.....

Nie? To po co te wszystkie parady i manifestacje? Po co publiczne obnoszenie się z tym wszystkim?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 12 gru 2013, 16:46

davnbb napisał(a): normalne kobiety

Jest zabawne to wyznaczanie normalności poprzez namiętność do atawizmów:> A u ciebie jak jest z "normalnością"? Gęsty krzak u żony jest? Gęstwa spod pach i nieogolone nogi?? :D Chyba nie...

Anke napisał(a):...gejowych sterylizujemy ....

davnbb napisał(a):
a po co? dzieci z tego nie będzie, wystarczy tylko nie pozwalać na adopcję.


No czasem zdarza się ciąża u samicy zapłodnionej przez pederastę, i "złe ziarno" sieje się dalej... Heloł, mamy rok prawie 2014 a ty dalej uważasz że homoseksualizm to kwestia dziedziczności?

Anke napisał(a):Żaden rozsądny gejowy przy takich ciemniakach przecież nie zdradza się ze swoją seksualnością.....

davnbb napisał(a): Nie? To po co te wszystkie parady i manifestacje? Po co publiczne obnoszenie się z tym wszystkim?


chyba dlatego że grupie raźniej...


A tak na poważnie, to zawsze czytając takie teksty jak wasze, zastanawiam się jak czują się po lekturze tych wypocin rodzice tych podludzi, pedziów i lesb.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez davnbb » czwartek, 12 gru 2013, 17:52

Anke napisał(a):Jest zabawne to wyznaczanie normalności poprzez namiętność do atawizmów:> A u ciebie jak jest z "normalnością"? Gęsty krzak u żony jest? Gęstwa spod pach i nieogolone nogi?? :D Chyba nie...

Normalnych czyli uznających dymorfizm płciowy objawiający się w tym wypadku różnicami w owłosieniu kobiet i mężczyzn ;-)
Śmiać mi się zachciało gdy przeczytałem, że "Kultura wymaga by mężczyzna ogolił sobie klatę przed seksem.... ". Generalnie żona mówi mi czego ode mnie oczekuje ale dla spokojnego sumienia postanowiłem się spytać czy przypadkiem jej nie uraziłem ;-)

Anke napisał(a):No czasem zdarza się ciąża u samicy zapłodnionej przez pederastę, i "złe ziarno" sieje się dalej... Heloł, mamy rok prawie 2014 a ty dalej uważasz że homoseksualizm to kwestia dziedziczności?

heloł, czy przypadkiem gdyby była to kwestia dziedziczenia nie mielibyśmy już po temacie?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 12 gru 2013, 18:25

davnbb napisał(a):Normalnych czyli uznających dymorfizm płciowy objawiający się w tym wypadku różnicami w owłosieniu kobiet i mężczyzn ;-)
Śmiać mi się zachciało gdy przeczytałem, że "Kultura wymaga by mężczyzna ogolił sobie klatę przed seksem.... ". Generalnie żona mówi mi czego ode mnie oczekuje ale dla spokojnego sumienia postanowiłem się spytać czy przypadkiem jej nie uraziłem ;-)


A, sory - nie miałam na myśli kultury osobistej, raczej nakaz kulturowy. Nie, nie jesteś chamem nie goląc klaty... Ale weź pierwsze lepsze pismo kolorowe do ręki, oto ideał: wysportowany, mięśniasty z sześciopakiem i klatą gladką jak dupka niemowlęcia, w kolorze marchewkowym. To nie jest mój wymysł.

davnbb napisał(a):heloł, czy przypadkiem gdyby była to kwestia dziedziczenia nie mielibyśmy już po temacie?


no tak, niby ty to wiesz, ja to wiem, ale na świecie są jeszcze barany które myślą, że sterylizacja rozwiązuje tego typu problemy. Inni uważają, że bardziej skuteczny jest cyklon-B. To była ironia, następnym razem będę zostawiać emotki.

Cóż, panowie, skoro nie można nikogo zagazowywać, należy się nauczyć z nimi żyć. Bardzo mi przykro, ale tęczusie mają takie samo prawo oddychać tym powietrzem jak i wy. Powinni mieć prawo także korzystać z tych samych praw co wy. Jeśli dostajecie drgawek na temat gejowskich małżeństw po prostu nie włączajcie telewizorów, mnie to pomaga w innych sprawach, które powodują u mnie światopoglądowe delirium.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez outsider? » czwartek, 12 gru 2013, 18:53

"weź pierwsze lepsze pismo kolorowe do ręki, oto ideał: wysportowany, mięśniasty z sześciopakiem i klatą gladką jak dupka niemowlęcia, w kolorze marchewkowym' - pozostaje tylko pytanie czyj ideał? Współczuję tym, którzy ideały czerpią z kolorowych gazet... A gejem czy hetero niech sobie każdy będzie, co mu odpowiada. Tylko po co tyle o tym gadać przecież to ludzka prywatność, której normalny człowiek broni jak kraj niepodległości.
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 12 gru 2013, 19:02

outseider napisał(a):"weź pierwsze lepsze pismo kolorowe do ręki, oto ideał: wysportowany, mięśniasty z sześciopakiem i klatą gladką jak dupka niemowlęcia, w kolorze marchewkowym' - pozostaje tylko pytanie czyj ideał? Współczuję tym, którzy ideały czerpią z kolorowych gazet... A gejem czy hetero niech sobie każdy będzie, co mu odpowiada. Tylko po co tyle o tym gadać przecież to ludzka prywatność, której normalny człowiek broni jak kraj niepodległości.


Może nie twój ideał, ani mój, ale tak się po prostu dzieje, kobiety z fotoszopa i mężczyźni z wenus. Jeśli o mnie chodzi, to wystarczy jak facet się myje i jest w miarę szczupły :>

Co do drugiej części wypowiedzi to się w pełni zgadzam, nie rozumiem jak może kogoś odrażać coś, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sypialni.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez padoda » piątek, 13 gru 2013, 09:50

Anke napisał(a):Co do drugiej części wypowiedzi to się w pełni zgadzam, nie rozumiem jak może kogoś odrażać coś, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sypialni.

Zgadza się. Jeżeli robią sobie gili gili za zamkniętymi drzwiami sypialni jest git.
Ale jak słyszę i widzę takich panów jak Jacyków,Piróg, Poniedziałek czy inny Biedroń, którzy opowiadają o swoich igraszkach to mnie mdli.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 13 gru 2013, 10:36

padoda napisał(a):
Anke napisał(a):Co do drugiej części wypowiedzi to się w pełni zgadzam, nie rozumiem jak może kogoś odrażać coś, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sypialni.

Zgadza się. Jeżeli robią sobie gili gili za zamkniętymi drzwiami sypialni jest git.
Ale jak słyszę i widzę takich panów jak Jacyków,Piróg, Poniedziałek czy inny Biedroń, którzy opowiadają o swoich igraszkach to mnie mdli.


Doskonale cię rozumiem. Mnie też mdli jak czytam o poglądach dajmy na to - ciemniaków. Ale nie uważam, by ciemniaki np. nie mogły zawierać związków małżeńskich. No i nie zadaję się z nimi bliżej, więc nie ma opcji by mdłości były stanem długotrwałym i utrudniającym mi życie.
Na twoim miejscy bym zwyczajnie przestała słuchać opowieści o ich igraszkach, no chyba że perwersyjnie ci się to podoba.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez padoda » piątek, 13 gru 2013, 13:04

Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 13 gru 2013, 13:37



Współczuję skoro tak właśnie wyglądają twoje święta. Nie mogłeś sobie zamówić jakiejś laski w rozmiarach 90-60-90 tylko starego dziada w bieliźnie?:D
A ja Świąt nie obchodzę :D Sory Misiu. Nie wyszło ci.

Ale wesołych, bez frustracji tym jak święta spędzają inni ludzie, po prostu w święta zajmij się tylko sobą, będziesz zdrowszy...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez padoda » piątek, 13 gru 2013, 14:30

Jesteś niekonsekwentna.W poprzednich postach bronisz odmieńców a Mikołajka z Twojej bajki nazwałaś starym dziadem w bieliźnie :lol:
Bronię normalności i panienka 90/60/90, gdybym był kawalerem bardzo by mi pasowała 8)
A w Święta nie będę zajmował się tylko sobą bo mam normalną rodzinę,którą tworzy tata,mama i dzieci , a nie tata :arrow: tata = :?: :roll:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 13 gru 2013, 14:35

padoda napisał(a):Jesteś niekonsekwentna.W poprzednich postach bronisz odmieńców a Mikołajka z Twojej bajki nazwałaś starym dziadem w bieliźnie :lol:
Bronię normalności i panienka 90/60/90, gdybym był kawalerem bardzo by mi pasowała 8)
A w Święta nie będę zajmował się tylko sobą bo mam normalną rodzinę,którą tworzy tata,mama i dzieci , a nie tata :arrow: tata = :?: :roll:



Ale przecież to jest stary dziad w bieliźnie :) Nie bronię odmieńców, po prostu dla mnie homoseksualiści nie są odmieńcami i nie wszyscy mają potrzebę robienia tego, co pokazałeś na fotkach. To nie jest moja bajka. Nie jestem lesbijką również, wyjaśniam, bo myślę że masz poważny problem z wyciąganiem wniosków...
Mówiąc żebyś zajął się sobą, miałam na myśli żebyś przestał szukać tych swoich "dewiacji" i się nimi brandzlować. jesteś chory, skoro się tym brzydzisz i karmisz jednocześnie. Pozdrawiam.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez davnbb » piątek, 13 gru 2013, 16:42

Anke napisał(a):Na twoim miejscy bym zwyczajnie przestała słuchać opowieści .....

Bardzo chętnie bym przestał słuchać i oglądać ale niestety oni dbają o to aby było o nich głośno.
Anke napisał(a):.... i karmisz jednocześnie......

Z tego powodu co podałem wyżej Padoda jest zmuszany do oglądania tego całego cyrku
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 13 gru 2013, 21:47

davnbb napisał(a):
Anke napisał(a):Na twoim miejscy bym zwyczajnie przestała słuchać opowieści .....

Bardzo chętnie bym przestał słuchać i oglądać ale niestety oni dbają o to aby było o nich głośno.
Anke napisał(a):.... i karmisz jednocześnie......

Z tego powodu co podałem wyżej Padoda jest zmuszany do oglądania tego całego cyrku


Cóż, ja nie jestem niewolnikiem telewizora, więc w sumie nie wiem o czym mówisz. Chcesz mi powiedzieć, że atakują cię demotywatory i filmiki na youtubie? Ta impra w Teatrze Polskim cię zaatakowała newsem w aktualnościach? nie wiem, padoda codziennie rano dostaje na rss sprawozdanie z minionej nocy Jacykówa czy Piroga? No nie wiem co jeszcze... PUDELEK? Gej w Tańcu z Pindami czy gejowska rólka w waszym ulubionym M jak Miłość?? Mówcie o jakiś konkretach, bo jak narazie odnoszę wrażenie, że mielibyście ochotę zrobić czystkę społeczną na podstawie zamiłowania jednostki do seksu analnego.

Parady i manifestacje to każdy wszędzie robi, wystarczy sobie przypomnieć geriatyczną manifę katołków pt."GDZIE JEST KRZYŻ". Prawicowa gimbaza co roku na święto niepodległości odstawia swój własny cyrk. Femiziołki również nie zawodzą. Parady i manify robili swojego czasu nawet rolnicy i górnicy - taki kraj. Natomiast wolę gender z całym swoim głupawym sztafażem niż powtórkę z III Rzeszy i dykaturę ciemniaków, kiedy to za nieodpowiednie kontakty łóżkowe szło się do obozu. Za przeproszeniem łajno was powinno obchodzić co kto komu w pupę wtyka, jesli jednak obchodzi, to widać was to rajcuje. Zapewne w życiu nie widzieliście dwóch gejów trzymających się za rączki poza ekranem telewizora, no ale chyba macie takie urządzenie jak pilot? A jeśli się mylę, to gdzie w naszym mieście Bielsku-Białej można zostać zaatakowanym fizycznie i psychicznie przez GENDER?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości