Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gender

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: gender

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 gru 2013, 00:15

padoda napisał(a):No to jazda.W miarę szczupły i chyba się myje


Wąsy ma, wąsy kłują w uda. Paoda, czy masz marzenie być alfonsem? Przestań szukać mi łóżkowego, już mam a tych twoi propozycji z portali gejowskich to bym nawet do domu nie wpuściła...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez Pyramide » wtorek, 31 gru 2013, 10:06

prof Hartman słucha z przerażeniem "wykładu" p.Kępy /"znanej prawnik"/ w sprawie gender.Wczoraj u TL.
https://pbs.twimg.com/media/BczR2-mCAAAQ76X.jpg:large
Boże udziel jej pomocy.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: gender

Postprzez Swiatogor » wtorek, 31 gru 2013, 10:12

Pyramide napisał(a):prof Hartman słucha z przerażeniem "wykładu" p.Kępy /"znanej prawnik"/


Wodził ślepy kulawego...
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: gender

Postprzez Anke » wtorek, 31 gru 2013, 14:26

Swiatogor napisał(a):
Pyramide napisał(a):prof Hartman słucha z przerażeniem "wykładu" p.Kępy /"znanej prawnik"/


Wodził ślepy kulawego...



Ale bezbłędnie spuentował, że jedna ideologia straszy lud ciemny drugą ideologią :) Biskupi straszyli już Harrym Potterem, Kodem Leonarda a teraz mamy potwora Dżender. Bardzo zabawne jest że Kościół akurat rozprawia się z tym rozprawia...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez ona I wy » czwartek, 2 sty 2014, 07:04

davnbb napisał(a):Twój nick w kontekście tematu jest co najmniej zastanawiający ;-)


twój też :mrgreen:
ona I wy
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 gru 2013, 18:29

Re: gender

Postprzez Grego » czwartek, 2 sty 2014, 09:06

http://www.wykop.pl/ramka/1799174/lekcj ... -kanadzie/
Z początku nie skojarzyłem tego z gender, jednak patrząc na "nauczycielkę" to się zastanawiam. :roll:
A czy facet ze sztucznym penisem grasujący w gimnazjum też byłby tolerowany? :roll: Raczej nie(mam taką nadzieję) więc to dotyka także kwestię równouprawnienia płci. Niby zwykła lekcja a ileż bieżących problemów naszej cywilizacji skupia się jak w soczewce. :mrgreen:
No i kolejny dylemat. Jak to się stało że bez wykładów o seksie ludzkość sie rozmnażała? Przecież to nie do wytłumaczenia. Ta pani z ujem na sznurku z pewnością jest niezbędna, inaczej młodzież nie da sobie rady.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 2 sty 2014, 16:28

Grego napisał(a):A czy facet ze sztucznym penisem


A po co facetowi sztuczny penis???

Grego napisał(a):No i kolejny dylemat. Jak to się stało że bez wykładów o seksie ludzkość sie rozmnażała?


Pomijając kuriozalne lekcje, zawsze mi się wydawało, że wychowanie seksualne jest przede wszystkim po to, żeby się nie rozmnażać, przynajmniej nie w liceum :>
Ostatnio edytowano czwartek, 2 sty 2014, 16:39 przez Anke, łącznie edytowano 1 raz
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez davnbb » czwartek, 2 sty 2014, 16:32

ona/on napisał(a):
davnbb napisał(a):Twój nick w kontekście tematu jest co najmniej zastanawiający ;-)


twój też :mrgreen:

Tak? Rozwiń swoją myśl bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Bynajmniej nie sugeruje on niezdecydowania co do płci.

Anke napisał(a):A po co facetowi sztuczny penis???

Taki Jacykow czy inny Biedroń mógłby się poczuć urażony twoim brakiem zrozumienia jego potrzeb;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 2 sty 2014, 16:44

Taki Jacykow czy inny Biedroń mógłby się poczuć urażony twoim brakiem zrozumienia jego potrzeb;-)


Eee, możesz rozwinąć?:>
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez Piotrek » czwartek, 2 sty 2014, 20:48

Anke napisał(a):
Taki Jacykow czy inny Biedroń mógłby się poczuć urażony twoim brakiem zrozumienia jego potrzeb;-)


Eee, możesz rozwinąć?:>


Być może Davnbb uważa, że homoseksualiści potrzebują do uprawiania seksu sztucznego penisa bo prawdziwy złożyli w ofierze strasznemu bogowi Genderowi? :shock:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 2 sty 2014, 21:45

Piotrek napisał(a):
Być może Davnbb uważa, że homoseksualiści potrzebują do uprawiania seksu sztucznego penisa bo prawdziwy złożyli w ofierze strasznemu bogowi Genderowi? :shock:
pozdrawiam


No ale jeśli homoseksualistów jest dwóch (bądźmy jednak KONSERWATYWNI!), to przesz zostaje jeszcze jeden pełnoprawny członek:D nadal nie czaję, może faktycznie trzeba by zapytać Jacykowa czy woli silikonowe (?) penisy od prawdziwych.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez YoShi » czwartek, 2 sty 2014, 22:32

"Jacyków w wywiadzie dla Marketing & More wyznał, że gardzi środowiskiem gejowskim, a nawet ludźmi z którymi uprawia seks. Tak jak ostatnio wyznał nie pamięta imion swoich kochanków i gardzi ludźmi, których "rucha".

Jestem bardzo nietypowym gejem, ponieważ nienawidzę pedałów - chwali się Tomek. I w ogóle nie utrzymuję kontaktów ze środowiskiem homoseksualnym, traktuję je wyłącznie instrumentalnie - to znaczy wchodzę w nie wtedy, kiedy chcę się wyruchać. I tylko i wyłącznie. Natomiast nie przyjaźnię się z gejami, nie chodzę na imprezy gejowskie. Jestem absolutnie niezależną jednostką aspołeczną."

Wiec chyba jest tym, który sam atakuje innego tęczowego od rufy . Raczej jest z tych zasadzających, a nie biernych ;) Mozliwe, ze jest na tyle konserwatywny, ze sam nie lubi byc atakowany od zaplecza jakimś gumowym przedmiotem ;P
i wiedzy takiej nie powinien miec. No chyba ze jest rozpustnikiem :)
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: gender

Postprzez Anke » czwartek, 2 sty 2014, 23:04

YoShi napisał(a):"Jacyków w wywiadzie dla Marketing & More wyznał, że gardzi środowiskiem gejowskim, a nawet ludźmi z którymi uprawia seks. Tak jak ostatnio wyznał nie pamięta imion swoich kochanków i gardzi ludźmi, których "rucha".

Jestem bardzo nietypowym gejem, ponieważ nienawidzę pedałów - chwali się Tomek. I w ogóle nie utrzymuję kontaktów ze środowiskiem homoseksualnym, traktuję je wyłącznie instrumentalnie - to znaczy wchodzę w nie wtedy, kiedy chcę się wyruchać. I tylko i wyłącznie. Natomiast nie przyjaźnię się z gejami, nie chodzę na imprezy gejowskie. Jestem absolutnie niezależną jednostką aspołeczną."

Wiec chyba jest tym, który sam atakuje innego tęczowego od rufy . Raczej jest z tych zasadzających, a nie biernych ;) Mozliwe, ze jest na tyle konserwatywny, ze sam nie lubi byc atakowany od zaplecza jakimś gumowym przedmiotem ;P
i wiedzy takiej nie powinien miec. No chyba ze jest rozpustnikiem :)



To jeszcze Biedronia się spytajmy... Albo Grego:P
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez davnbb » piątek, 3 sty 2014, 00:05

Anke - może się im przydać jak kolegi nie będzie w pobliżu. Chociaż wersja Piotra też jest OK ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 3 sty 2014, 00:39

davnbb napisał(a):Anke - może się im przydać jak kolegi nie będzie w pobliżu. Chociaż wersja Piotra też jest OK ;-)



Jeśli Piotrek ma rację... to lud w tym kraju naprawdę jest durnowaty:D
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości