Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gender

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: gender

Postprzez Anke » wtorek, 18 mar 2014, 08:14

Del_Rey napisał(a):nie musi. Lubię się bawić damskimi dłońmi. A paznokietki to pierwsze na co patrzę, po standardowych miejscach u kobitek :-)


Del_Rey a teraz wyobraź sobie ten armagiedon, gdyby komuś przyszło do głowy zrobić dzieciom zabawę w manicure w przedszkolu. Takie rzeczy nie mieszczą się w głowie przeciętnemu polskiemu "panu zenkowi".
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez ZIZ » wtorek, 18 mar 2014, 11:55

>@zwk/ Pan Pawłowicz tzn dk Pawłowicz jest w koloratce a nie w krawatce :D

Twoja opinia: "Zabawa w rycerzynki i księżników - dla mnie spoko. Nie widzę przeszkód."
Moja: Niech się raczej bawią w rycerzy i księżniczki ucząc szacunku i poważania dla płci.

Łysenkizm to dziki, bolszewicki upór; upiera się pijany agronom, że tak długo będzie molestował, szczepił jabłonkę aż ta zacznie owocować śliwkami. Obecnie w dobie GMO można znowu popróbować. Ale z owoców tego drzewa będzie co najwyżej trochę lepszy jabol (jabcok) ale nigdy przedniej, markowej śliwowicy nie otrzymasz!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez zwk » wtorek, 18 mar 2014, 12:12

ZIZ napisał(a):>@zwk/ Pan Pawłowicz tzn dk Pawłowicz jest w koloratce a nie w krawatce :D
Oj tam, późno było ;)

Twoja opinia: "Zabawa w rycerzynki i księżników - dla mnie spoko. Nie widzę przeszkód."
Moja: Niech się raczej bawią w rycerzy i księżniczki ucząc szacunku i poważania dla płci.
A mogą się bawić w oba?
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez ZIZ » wtorek, 18 mar 2014, 15:38

>@zwk/To są dzieci - jeżeli same wpadną na taki pomysł by dla zabawy zamienić się rolami i to zaakceptują to oczywiście tak.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez davnbb » wtorek, 18 mar 2014, 16:26

zwk napisał(a):
Davnbb - jest problem... Jestem za granicą i film mi się nie odtwarza...

Jak się nie chce otworzyć to popróbuj przez to:
http://anonymouse.org/anonwww.html
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gender

Postprzez necia55 » czwartek, 27 mar 2014, 11:23

necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: gender

Postprzez zwk » piątek, 28 mar 2014, 16:51

Co to ma wspólnego z gender?
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez Anke » piątek, 28 mar 2014, 18:05

Tylko tyle, że odsłania ignorancję...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: gender

Postprzez Grego » piątek, 28 mar 2014, 21:06

Nie widzicie związku pomiędzy gender i posłem Grodzką? :shock:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: gender

Postprzez zwk » piątek, 4 kwi 2014, 10:46

Nie że nie widzimy. Jego nie ma, wbrew temu co czarni tłuką do głów. I o to jest całe zamieszanie.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez Grego » wtorek, 8 kwi 2014, 19:34

zwk napisał(a):Nie że nie widzimy. Jego nie ma...

Dobre to jest :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: gender

Postprzez zwk » środa, 9 kwi 2014, 09:46

Ty na prawdę masz klapki na oczach w kolorze sutanny...

Gender nie ma nic wspólnego z homoseksualistami, transseksualistami i innymi dewiacjami seksualnymi. Rusz że głową, powiedz sobie: "media kłamią, kościół (ten przez małe k) kłamie", weź głęboki oddech i poszukaj sam informacji. Nie w prasie, nie w polityce, nie w religii, w nauce. U źródła.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez Grego » czwartek, 10 kwi 2014, 08:30

W kościele byłem dawno temu więc nie wiem co tam aktualnie mówią, ale z tego co wiem o teorii gender to rzecz polega w skrócie na tym, że różnice pomiędzy płcią u mężczyzn i kobiet maja podłoże behawioralne a nie somatyczne. Jeśli się mylę to mnie popraw. Tymczasem Grodzka ubiera się w sukienki i twierdzi że jest kobietą. Co więcej udało mu się wmówić znacznej części społeczeństwa że to wystarczy. Skoro zatem uznamy że klasyfikacja ubrań na męskie i damskie jest częścią kultury, a wiec behawioru, to Grodzka jest ucieleśnieniem gender. Innymi słowy, jeżeli Grodzka jest kobietą na skutek noszenia sukienek, to gender działa i ma się dobrze, przynajmniej w obrębie tej dość licznej grupy wierzących w kobiecość Grodzkiej. Musimy uznać że przynajmniej w obrębie tej grupy płeć ma charakter społeczny a nie biologiczny. Podejrzewam, że sam Grodzka do tej grupy się nie zalicza. Raczej podejrzewam że jaja sobie robi, przy okazji jako stary komuch poniża demokrację, obnażając jej główna słabość.
Co do naukowych informacji o tej teorii to równie dobrze mógłbym szukać naukowych informacji o istnieniu Trójcy Świętej. Pewnie bym znalazł takie o wartości zbliżonej do gender. Mimo to jednak pozostawiam te zabawy obłąkanym.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: gender

Postprzez ZIZ » czwartek, 10 kwi 2014, 09:18

Grego napisał(a): Podejrzewam, że sam Grodzka do tej grupy się nie zalicza. Raczej podejrzewam że jaja sobie robi, przy okazji jako stary komuch poniża demokrację, obnażając jej główna słabość.

Też odniosłem takie wrażenie :P
Jako stary komuch startował na radnego w wyborach do Sejmiku Mazowieckiego gdzie nie dostał mandatu. Pewnie sobie pomyślał: " dam sobie jaja uciąć a i tak radnym/posłem zostanę" :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gender

Postprzez Grego » czwartek, 10 kwi 2014, 09:39

Moja teoria jest taka: Kiedy na topie był marksizm, on był działaczem PZPR. Po bankructwie komuny został na marginesie. Na włączenie się w nurt Solidarności było za późno i nikt by mu nie uwierzył. Kiedy na topie znalazły się ruchy LGBT i gender poszedł w to na całość i trzeba przyznać że trafił w 10. Zapomniano mu komunę, wybaczono nawet spłodzenie syna i dostał fotel w sejmie. Jestem przekonany że regularnie urządza sobie imprezki z panienkami i pieje z idiotów co wierzą w jego kobiece wdzięki, a kiedy zdarzy mu się przegrać wybory, wyjedzie do znanej mu już kliniki w wróci zaś jako mężczyzna. Przejdzie do historii jako jedyna osoba co dwukrotnie zmieniła płeć i będzie żył z pisania pamiętników. Pozdrawiam wszystkich nawiedzonych przez gender :mrgreen:
A w ogóle to wielki szacun dla niego, bo taki przekręt to zasługuje na scenariusz filmowy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron