Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez tren_d » piątek, 20 gru 2013, 17:46

Myslę że to jest najważniejsza sprawa jaką można Polakom życzyć w te Święta. Pozdrawiam
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 20 gru 2013, 17:52

tren_d z wzajemnością i akcentem na opamiętania się :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez SG » piątek, 20 gru 2013, 18:49

a ja życzę wszystkim aby przestali żyć historią i zaczęli żyć przyszłością ,
aby ludziska się w końcu ogarnęli i zaczęli walczyć o swoje a nie poddawali się biernie elitą rządzącym
żeby znikły podziały-nasz kraj wasz kraj :D :wink:
aby nam więcej stadionów czy supermarketów w centrum nie budowali
i jeszcze wiele innych zmian życzę :D :D :D :D
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez staszeks » piątek, 20 gru 2013, 18:52

Dołączam się do powyższych życzeń.
Dodatkowo życzyłbym sobie i Wam, aby każdy z nas zanim napisze komuś, że ten ma krzywa mordę,
sam najpierw spojrzał do lustra.
.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez Pyramide » sobota, 21 gru 2013, 14:45

Niech każdy z nas zje snickersa przez święta a będzie jeszcze ciekawej na forum.
Inne smakołyki tez
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 4043_n.jpg
Wesołych Świąt
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez necia55 » sobota, 21 gru 2013, 17:30

A ja, tak na przekór życzę Wszystkim szalonej atmosfery świątecznej,radości aż do przesytu,miłości ogólnej i szczególnej,zatracenia się w świętowaniu,odpoczynku i lenistwa totalnego,jadła wszelakiego,napoju wyskokowego aż do upojenia i czego sobie tylko zamarzycie ---WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Kto ma ochotę na umiar i umartwianie się - nie zabraniam :D i też życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Nie na darmo nasi przodkowie nazwali te święta GODNYMI.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez Pyramide » sobota, 21 gru 2013, 18:43

Specjalnie dla tren_d "ciało zanurzone w cieczy"
https://pbs.twimg.com/media/BcBq2OMCIAA50zz.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez SG » niedziela, 22 gru 2013, 19:42

necia55 napisał(a):A ja, tak na przekór życzę Wszystkim szalonej atmosfery świątecznej,radości aż do przesytu,miłości ogólnej i szczególnej,zatracenia się w świętowaniu,odpoczynku i lenistwa totalnego,jadła wszelakiego,napoju wyskokowego aż do upojenia i czego sobie tylko zamarzycie ---WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Kto ma ochotę na umiar i umartwianie się - nie zabraniam :D i też życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Nie na darmo nasi przodkowie nazwali te święta GODNYMI.



a myślałem że ideologia hipisowska już wymarła hehehehe :D :D :D
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez ganela » niedziela, 22 gru 2013, 19:46

Ja bym proponowała na skupieniu się na idei świąt..byciu z rodziną. Olaniu zakupów prezentów na kredyt , nagotowania jedzenia, którego polowa ląduje w śmietniku. Nie przesadzania z porządkami..chyba nikt z nas nie żyje w brudzie cały rok, żeby potem w grudniu dom do góry nogami przewracać.


Wystarczy usiąść w rodzinie, najlepiej bez tv... z grami planszowymi, albumem starych fotografii i pogadać, wysłuchać innych...BYĆ RAZEM
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 23 gru 2013, 08:00

SG napisał(a):...


a myślałem że ideologia hipisowska już wymarła hehehehe :D :D :D

Na szczęście jeszcze żyje i ma się dobrze!
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez necia55 » środa, 25 gru 2013, 10:32

A tam, ideologia hippisowska, normalna,polska,świąteczna :D :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez keti » czwartek, 26 gru 2013, 22:34

a ja życzę wszystkim młodym rodzicom, dumnym i nadętym do granic możliwości, bo w czasie świątecznych zakupów o 22.30 w hipermarketach nie katowali 6-miesięcznych ( i młodszych i starszych ) dzieci zakupami do późnych godzin nocnych, nie zmuszali ich do przebywania w nosidełkach ubranych w kombinezony i czapki, narażając na ostre światło i dźwięki, głośną świąteczną oczywiście muzykę i by nie traktowali tychże swoich dzieci jak maskotki i ozdoby podczas świątecznych rodzinnych oczywiście zakupów - tak małe dzieci powinny spać w domu a nie być ciągane po sklepach, gdzie płaczą bo nie mogą zasnąć, bo potrzebują ciszy, bo są głodne. I nie wiem dlaczego co druga młoda mamusia dziwiła się, dlaczego o 23.00 jej dziecko płacze w kolejce do kasy mającej kilometrowy ogon.

pozdrawiam
młoda mama
keti
użytkownik
 
Posty: 235
Na forum od: 29 kwi 2007, 15:32

Re: Życzę Wszystkim na Święta opamiętania się

Postprzez Piotrek » piątek, 27 gru 2013, 08:30

keti napisał(a):a ja życzę wszystkim młodym rodzicom, dumnym i nadętym do granic możliwości, bo w czasie świątecznych zakupów o 22.30 w hipermarketach nie katowali 6-miesięcznych ( i młodszych i starszych ) dzieci zakupami do późnych godzin nocnych, nie zmuszali ich do przebywania w nosidełkach ubranych w kombinezony i czapki, narażając na ostre światło i dźwięki, głośną świąteczną oczywiście muzykę i by nie traktowali tychże swoich dzieci jak maskotki i ozdoby podczas świątecznych rodzinnych oczywiście zakupów - tak małe dzieci powinny spać w domu a nie być ciągane po sklepach, gdzie płaczą bo nie mogą zasnąć, bo potrzebują ciszy, bo są głodne. I nie wiem dlaczego co druga młoda mamusia dziwiła się, dlaczego o 23.00 jej dziecko płacze w kolejce do kasy mającej kilometrowy ogon.

pozdrawiam
młoda mama


Właśnie dla tej grupy odbiorców budowane są galerie handlowe, bez nich nie mogą żyć, tam są w swoim świecie, ich dzieci już od maleńkości przyzwyczajają się do tego środowiska w którym bedą spędzać większość swojego czasu. Na pierwsze wagary nie pójdą nad rzekę do parku żeby zapalić pierwszego papierosa i poczuć smak piwa, ale do galerii, co będą robić wolę sobie nie wyobrażać. Później, z wielu rzeczy wyrasta się ale z Galerii nigdy, znam takich ludzi.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości