Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez tren_d » niedziela, 29 gru 2013, 17:31

Zapraszam do wypowiadania się. Necia też może coś napisać jeśli jeszcze chodzi po klubach :-)
Jak zareagujecie jak zobaczycie faceta w koszulce z napisem tren_d ? :-)
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez MakDrajwer » niedziela, 29 gru 2013, 18:20

tren_d : Ty masz jakąś kase od każdego otwartego tematu ??? :shock:
Bo co chwile zakładasz nowy a potem i tak nic w nim nie piszesz ...
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 29 gru 2013, 18:28

jestem za wprowadzeniem działu śmietnik.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez davnbb » niedziela, 29 gru 2013, 19:08

może któraś z użytkowniczek zlituje się nad nim i się z nim umówi? nam też przyniesie to ulgę gdyż niebędziemy bombardowani kolejnymi tematami.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez iwett81 » niedziela, 29 gru 2013, 21:36

to ja proponuję nie pisać w tematach zakładanych przez trend_a skoro i tak autor w nich nic nie pisze a wszystkie są o jednej tematyce.
davnbb- ja się nie zlituję bo chyba nie miałabym o czym rozmawiać skoro autor i tak w kółko o jednym i tym samym :P
zaczyna to być nudne i żałosne
Pozdrawiam
iwett81
użytkownik
 
Posty: 164
Na forum od: 25 lut 2007, 22:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez Piotrek » niedziela, 29 gru 2013, 22:16

Krzywdy nikomu nie robi, ani nie obraża, a jeśli komuś przeszkadza to nie czytać i nie reagować. A może to jakaś babcia z nudów Was wkręca?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez necia55 » niedziela, 29 gru 2013, 22:54

Tren_dziu , niebożę, odpowiedz no mi na takie pytanko: czy Ty jeździsz taką dużą ciężarówą z napisem TREND?
Coś mi się przypomniało ,ze pisałeś na forum,że jesteś kierowcą na takich właśnie.....
Dlaczego pytam??? Bo kiedyś widziałam taką i skojarzyło mi się - kierowca był dość niewidoczny(trochę metrów ode mnie było),a że już lekućko niedowidzę :wink: to tak nie zaglądałam (hadko by było tak się gapić :mrgreen: ) .
A odpowiadając na Twoje pytanie ---
niestety necia już "swoje" latka ma (neciowa "połówka" też), to po klubach się nie szwenda (bo i po co? ),ale czasem jakiś podryw na ulicy czy w kawiarni (jak się z kumpelami spotkam) "zaliczę" (łechce to moją próżność :mrgreen: ) to i przyjemność jest,że jeszcze zauważają :P :P :P
Tylko - kurdę - wykorzystać tego nijak nie potrafię :twisted: :twisted: :twisted: .Zbyt nieśmiała jezdem :oops: :oops: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez tren_d » niedziela, 29 gru 2013, 23:26

iwett81 napisał(a):to ja proponuję nie pisać w tematach zakładanych przez trend_a skoro i tak autor w nich nic nie pisze a wszystkie są o jednej tematyce.
davnbb- ja się nie zlituję bo chyba nie miałabym o czym rozmawiać skoro autor i tak w kółko o jednym i tym samym :P
zaczyna to być nudne i żałosne
Pozdrawiam


Jeżeli Ci się nie podoba wolność wypowiedzi w internecie to proponuję się przeprowadzić do Korei Północnej
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 gru 2013, 00:48

tren_d napisał(a):Jak zareagujecie jak zobaczycie faceta w koszulce z napisem tren_d ? :-)


Taktyczny odwrót, najlepiej do innej knajpy :D Przy ewentualnym zapoznaniu grozi śmierć z nudów przy temacie "młode polski to takie złe kobiety".
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez kasiunia » poniedziałek, 30 gru 2013, 15:16

A ja mam pytanie do tren_d'a. Bo właściwie niewiele się wypowiadasz w swoich postach: po której Ty właściwie jesteś stronie :?:
Jesteś biednym szaraczkiem - nieboraczkiem, którego kobiety omijają szerokim łukiem, czy może stoisz po drugiej stronie barykady - jesteś wyjadaczem, co to podrywa panienki w dyskotekach i bierze je na wakacje pod palmami i tylko badasz teren, czy w naszym "nieprzytulnym" mieście coś wyhaczysz?
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez davnbb » poniedziałek, 30 gru 2013, 16:13

kasiunia napisał(a):po której Ty właściwie jesteś stronie :?:


Toż to przecież znawca kobiet - naoglądał się redtub-a.
Wygląda na to, że wyznawca teorii: "najlepsza baba to własna graba" ;-):
nie narzeka, można ją za darmo przenocować na wakacjach we własnym łóżku i do końca życia będzie tylko jego (chyba ;-) )
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez tren_d » poniedziałek, 30 gru 2013, 17:30

necia55 napisał(a):Tren_dziu , niebożę, odpowiedz no mi na takie pytanko: czy Ty jeździsz taką dużą ciężarówą z napisem TREND?
Coś mi się przypomniało ,ze pisałeś na forum,że jesteś kierowcą na takich właśnie.....
Dlaczego pytam??? Bo kiedyś widziałam taką i skojarzyło mi się - kierowca był dość niewidoczny(trochę metrów ode mnie było),a że już lekućko niedowidzę :wink: to tak nie zaglądałam (hadko by było tak się gapić :mrgreen: ) .
A odpowiadając na Twoje pytanie ---
niestety necia już "swoje" latka ma (neciowa "połówka" też), to po klubach się nie szwenda (bo i po co? ),ale czasem jakiś podryw na ulicy czy w kawiarni (jak się z kumpelami spotkam) "zaliczę" (łechce to moją próżność :mrgreen: ) to i przyjemność jest,że jeszcze zauważają :P :P :P
Tylko - kurdę - wykorzystać tego nijak nie potrafię :twisted: :twisted: :twisted: .Zbyt nieśmiała jezdem :oops: :oops: .


to nie ja :-)
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez iwett81 » poniedziałek, 30 gru 2013, 22:47

tren_d napisał(a):
iwett81 napisał(a):to ja proponuję nie pisać w tematach zakładanych przez trend_a skoro i tak autor w nich nic nie pisze a wszystkie są o jednej tematyce.
davnbb- ja się nie zlituję bo chyba nie miałabym o czym rozmawiać skoro autor i tak w kółko o jednym i tym samym :P
zaczyna to być nudne i żałosne
Pozdrawiam


Jeżeli Ci się nie podoba wolność wypowiedzi w internecie to proponuję się przeprowadzić do Korei Północnej


widzę, że zostałam wyróżniona odpowiedzią na mojego posta. :oops:
to teraz napisz co tak zabolało....

a przeprowadzić to możesz się Ty, mnie się tu podoba :D
iwett81
użytkownik
 
Posty: 164
Na forum od: 25 lut 2007, 22:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dziewczyny lubicie być podrywane w klubie?

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 gru 2013, 22:57

iwett81 napisał(a):a przeprowadzić to możesz się Ty, mnie się tu podoba :D

Dobry pomysł, może Młode Koreanki mu się spodobają, skoro Młode Polki są be:D
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości