Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

piękna strona prawicy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: piękna strona prawicy

Postprzez kasiunia » niedziela, 5 sty 2014, 20:48

Czy nawet tutaj nie można liczyć na dyskusję na poziomie, rozmowę dorosłych? Czy to ważne jak kto na tym forum wygląda i czy ma problem z alkoholem?
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: piękna strona prawicy

Postprzez padoda » niedziela, 5 sty 2014, 21:23

Faktycznie ta/ten Anke strasznie szarżuje w swoich postach.Taka wyszczekana w necie a w realu pewnie pipka.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Anke » niedziela, 5 sty 2014, 21:27

JiB2 napisał(a):Kobieto, weź ty poczytaj sama siebie w tych wszystkich wątkach, nabierz powietrza i się na chwile zastanów.


Ale o co ci biega kolego? Merytorycznie napisałam o pani nr 3 że wygląda jak morderca, nawet nie napisałam że jest brzydka (!). To, że Grego ma problem w związku z moją osobą (i ty chyba także) to jest wyłącznie jego problem; nie będę się tłumaczyć, z tego że miałam ochotę odpisać. Zwrócił się do mnie, więc mu odpowiedziałam. Ale napisz mi w jakim kierunku ma zmierzać forum, zwłaszcza w TAKIM temacie, chętnie wyciągnę wnioski.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Grego » niedziela, 5 sty 2014, 23:24

Ja nie mam problemu z Twoja osoba Anke, bo po prawdzie Twoja osoba guzik mnie obchodzi. Ja po prostu pisze co myślę. A myślę że kobieta co koniecznie chce nabijać się z urody (wątpliwej to prawda) innej kobiety powinna pierwej okazać swoją. Inaczej wysoce prawdopodobne jest, że przygania kocioł garnkowi. Tyle w tym temacie. :P
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Anke » poniedziałek, 6 sty 2014, 00:16

Grego napisał(a):Ja nie mam problemu z Twoja osoba Anke, bo po prawdzie Twoja osoba guzik mnie obchodzi. Ja po prostu pisze co myślę. A myślę że kobieta co koniecznie chce nabijać się z urody (wątpliwej to prawda) innej kobiety powinna pierwej okazać swoją. Inaczej wysoce prawdopodobne jest, że przygania kocioł garnkowi. Tyle w tym temacie. :P


Nigdzie się nabijałam z urody tych pań. Po prostu dobitnie zauważyłam, że że pani nr3 nie ma sympatycznego wyglądu i nie wygląda na taką, którą ktoś miałby ochotę przytulic - ale może się mylę, co Grego? Wiem, predator był cholernie brzydki, ale chodziło mi raczej o jego zajęcie. Wyszłam z założenia, że każde dziecko wie co to pred, ale na wypadek wyjątków dodałam "mass killer" - więc jeśli dla ciebie to było nabijanie się z urody, to albo nie lubisz filmów z Arnoldem, albo nie znasz lingwy powszechnej: wyjaśniam specjalnie dla ciebie, że moim zdaniem, ta pani nie jest przytulaśna, bo ma mordercze wejrzenie.
Uroda to dar losu, te panie - jeśli o mnie chodzi - są po prostu zwyczajnie zaniedbane. Teorię o nabijaniu się i przyczynach tego skieruj raczej do kogoś, kto to wkleił...

A wiesz, w kwestii nabijania się z cudzej "urody" przeczytaj swoje wynurzenia a propos p. Anny Grodzkiej. Ja wiem, że dla ciebie to nie jest kobieta, ale chodzi o prostą zasadę. Tutaj zgrywasz takiego świętoszką ąę, rycerza niezbyt urodziwych kobiet, ale gdzie indziej z wielkim ubawem i już bez tkliwości komentujesz wygląd innych osób, co pozwala mi przypuszczać, że po prostu chciałeś mi przywalić, bo cosik ci leży na wątpiach; do tego jesteś zwykłym hipokrytą, a wedle twojej własnej teoryjki - zapewne i niepospolitym pasztetem...

Gdybyś jeszcze miał ochotę powiedzieć mi coś "miłego" na temat mojego przypuszczalnego wyglądu, ewentualnie statusu majątkowego czy moich relacji z tatą - nie krępuj się, tylko może uderz na priva, jak widać jednych niekoniecznie interesuje twoje zdanie na mój temat; a inni są oburzeni, że w ogóle śmiałam ci odpowiedzieć tym tonem (i tutaj od razu wyjaśniam, że tonu nie zmienię, jeśli ktoś ma problem, proszę się udać do książki skarg i zażaleń w administracji).

Na priva zapraszam każdego kto ma do mnie jakieś wąty, bo na publicznym zamierzam odpowiadać otwartym tekstem na każdą zaczepkę, na którą uznam stosowne odpowiedzieć. Zapraszam przede wszystkim wszelakie zdeklarowane nie-pipki. Kto wie, może się jakaś zdecyduje.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 6 sty 2014, 12:01 przez Anke, łącznie edytowano 1 raz
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Grego » poniedziałek, 6 sty 2014, 10:27

Anke napisał(a):A wiesz, w kwestii nabijania się z cudzej "urody" przeczytaj swoje wynurzenia a propos p. Anny Grodzkiej. Ja wiem, że dla ciebie to nie jest kobieta, ale chodzi o prostą zasadę.
Grego napisał(a): A myślę że kobieta co koniecznie chce nabijać się z urody (wątpliwej to prawda) innej kobiety powinna pierwej okazać swoją. Inaczej wysoce prawdopodobne jest, że przygania kocioł garnkowi. Tyle w tym temacie. :P

Jakbyś przeczytała to co napisałem i co sama wkleiłaś, wiedziałabyś, że mam na myśli natrząsanie się z urody jednej kobiety przez drugą kobietę. Ani ja, ani Grodzka nie jesteśmy kobietami, więc argument do bani. Zwłaszcza że z urody Grodzkiej się nie naśmiewałem (bo męskiej urody z zasady oceniać nie zwykłem, pozostawiam to kobietom) Poddałem jedynie w wątpliwość Grodzkiej sex appeal, który w kobiecych ciuszkach oceniać mogę i nie zamierzam z tego rezygnować.
Na priva zapraszam każdego kto ma do mnie jakieś wąty,...Zapraszam przede wszystkim wszelakie zdeklarowane nie-pipki. Kto wie, może się jakaś zdecyduje.

Możesz sobie pomarzyć. :P
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: piękna strona prawicy

Postprzez kasiunia » poniedziałek, 6 sty 2014, 11:01

Panowie! Trzeba było napisać, że to wątek tylko dla mężczyzn i tylko ich prosicie o wypowiedzi :wink:
Przecież nie trzeba być mężczyzną, żeby powiedzieć, że pani Pawłowicz do piękności nie należy.
O rany! .....ufff! Sprawdziłam w lustrze: nie zbrzydłam od tej opinii :twisted:
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Anke » poniedziałek, 6 sty 2014, 11:47

Grego napisał(a):Jakbyś przeczytała to co napisałem


Moja ty niepipencjo. Jakbyś przeczytał i zrozumiał co ja napisałam o pani nr 3, to przepadła by twoja wiekopomna, akademicka niemal teoria o opiniach jednych kobiet na temat kobiet drugich. Gdzie mój ty Gieniusiu napisałam, że pani nr jest BRZYDKA i PASZTETOWA? Nigdzie. Jestem zatem przepiękną kobietą i najwidoczniej mam łagodne spojrzenie anioła.

A najgorsze jest to, że ty naprawdę nie kumasz po angielsku, po polsku też nie - i nie lubisz filmów z Arnoldem.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Grego » poniedziałek, 6 sty 2014, 12:34

Anke napisał(a):Gdzie mój ty Gieniusiu napisałam, że pani nr jest BRZYDKA i PASZTETOWA?[/b] Nigdzie.
Oj Anke, Anke. Jak zwykle logika blondynki, pamięć jak rybka w akwarium.
Anke napisał(a):Jeśli pani nr 3 jest przytulna to ja jestem zakonnicą.... Toż to predator w trybie masskiller.

Jestem zatem przepiękną kobietą i najwidoczniej mam łagodne spojrzenie anioła.

Mam nadzieję że chociaż to, bo jakby Ci jeszcze urody Najwyższy poskąpił, to już by stawiało pod znakiem zapytania jego słynną sprawiedliwość.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Anke » poniedziałek, 6 sty 2014, 12:39

Grego napisał(a):
Anke napisał(a):Gdzie mój ty Gieniusiu napisałam, że pani nr jest BRZYDKA i PASZTETOWA?[/b] Nigdzie.
Oj Anke, Anke. Jak zwykle logika blondynki, pamięć jak rybka w akwarium.
Anke napisał(a):Jeśli pani nr 3 jest przytulna to ja jestem zakonnicą.... Toż to predator w trybie masskiller.

Jestem zatem przepiękną kobietą i najwidoczniej mam łagodne spojrzenie anioła.

Mam nadzieję że chociaż to, bo jakby Ci jeszcze urody Najwyższy poskąpił, to już by stawiało pod znakiem zapytania jego słynną sprawiedliwość.



:mrgreen: Rób z siebie durnia dalej. Mnie się podoba.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: piękna strona prawicy

Postprzez padoda » poniedziałek, 6 sty 2014, 12:54

Anke jest jak te baby ze zdjęcia,nie do przegadania :mrgreen:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: piękna strona prawicy

Postprzez necia55 » poniedziałek, 6 sty 2014, 17:33

padoda napisał(a):Anke jest jak te baby ze zdjęcia,nie do przegadania :mrgreen:

Padoda- a dlaczego chcesz przegadać "babę" ?
Przecież wiesz,że to sprawa z góry przegrana :P
Dajcie już spokój posłankom i (p)osłom,ich wygląd (tak jak i wątpliwe posłowanie) niczego nie wniesie do naszej rzeczywistości :mrgreen: parlamentarnej.
Anke moja droga,nie mów,że nikt by takiej nie przytulił,bo -tak mówią- każda stwora znajdzie swego amatora.I wtedy stanie się cud- i z predatora "wyłoni" się cud-miód dziewica i zakasuje cały damski elektorat wyborczy kurwikami w oczkach :P :!:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Anke » poniedziałek, 6 sty 2014, 22:21

necia55 napisał(a):Anke moja droga,nie mów,że nikt by takiej nie przytulił,bo -tak mówią- każda stwora znajdzie swego amatora.I wtedy stanie się cud- i z predatora "wyłoni" się cud-miód dziewica i zakasuje cały damski elektorat wyborczy kurwikami w oczkach :P :!:


Biorąc pod uwagę jak rycerze walą w obronie tej kobiety o zlym spojrzeniu, to można sądzić, że wzbudza ona jednak najwyższe pożądanie,może Grego się poświęci;] A dziewica... cóż chyba z odzysku? Bądź co bądź ta pani jak głosi urbi et orbi "była w stanie błogosławionym". Czy było to Niepokalane Poczęcie? kurczę, całkiem możliwe, że amator był jednak ciałem astralnym...


A sprawie "przegadania", ich zwolennicy to dotychczas żadne wyzwanie, padoda. Zdaje się, że programowo to chyba twoja beczka? ;]
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Grego » wtorek, 7 sty 2014, 09:08

Nie bronię tej niewiasty o krzywym wejrzeniu. Nawet nie wiem co to za jedna. Tv nie oglądam więc nic mnie z nią nie łączy. Jedynie mi nie pasuje metoda poprawiania sobie humoru przez wklejenie złośliwie dobranego zdjęcia i radosne natrząsanie się z wyglądu ofiary. A to że pytanie o Twoją własną urodę odebrałaś jako obronę tej pani lepiej świadczy o Tobie niż wszystkie moje posty "ślicznotko". :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: piękna strona prawicy

Postprzez Saluto » wtorek, 7 sty 2014, 10:08

error_terror napisał(a):Miodzio.
Obrazek
Erotyzm poziom hard!
Te panie mają najwięcej do powiedzenia w kwestii seksu i prokreacji :lol:
Jeden z internautów napisał "To są właśnie pozostałości po zaborze pruskim" :wink:


No bo na lewicy to same dżagi faktycznie :

kobiety-lewicy3.jpg
kobiety-lewicy3.jpg (6.21 KiB) Przeglądane 8090 razy

kobiety-lewicy2.jpg
kobiety-lewicy2.jpg (9.46 KiB) Przeglądane 8090 razy

kobiety-lewicy4.jpg
kobiety-lewicy4.jpg (8.67 KiB) Przeglądane 8090 razy


A tak wogóle to wytykanie komuś wyglądu jest zwykłym frajerstwem. Ciekawe jak ty wyglądasz
Avatar użytkownika
Saluto
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 7 sty 2014, 09:42
Lokalizacja: Bielsko Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości