Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » poniedziałek, 13 lip 2015, 07:56

Mafie handlujące narkotykami nigdy się nie zgodzą na legalizację, bo to by oznaczało koniec interesu. A że politycy siedzą u nich w kieszeni to możesz sobie pomarzyć o legalizacji marychy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 13 lip 2015, 09:48

w Holandii jest legalizacja na niektóre a te pozostałe są traktowane z przymrużeniem oka, a mafia narkotykowa i tak działa. Spożycie tych używek jest wysokie i problemów jest z tym sporo. Legalizacja nie prowadzi do niczego dobrego. Wystarczy przejechać się do Holandii by to stwierdzić. Co innego zmiana prawa karnego za posiadanie itp. To trzeba zmienić bo nie można traktować tak samo np. studenta za jointa i handlarza heroiną. Za maryśkę można nie karać ale legalizować się nie powinno.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Ciekawostki

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 lip 2015, 10:35

Anke napisał(a):My tu mówimy o jakości towaru a nie o tym kto co robi po jego spożyciu.
Alkohol jest legalny i dlatego się nim nie otrujesz, chyba że przedawkujesz. Dopalacze to efekt tego, że nie można kupić legalnie lekkich ogłupiaczy. Gdyby było można normalnie kupić marię w sklepach, mało komu by się chciało wąchać kleje i lakiery parkietowe.


A podrabiany alkohol sprzedawany "legalnie" w sklepach? Alkohol sprzedawany z torby na targowiskach??
Podobnie miałaby się sprawa z narkotykami.
Legalizacja nic nie zmieni bo zawsze pojawi się "ktoś" mający coś tańszego bo lewego i będzie to sprzedawał a ludzie to kupią.
Ludzie chcą się truć i będą się truć dla 10 minut zabawy ...

SAMAEL66 napisał(a): Za maryśkę można nie karać ale legalizować się nie powinno.


No to czego chcesz w końcu? Skoro chcesz nie karać to ma być legalna a legalizacji nie chcesz.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Ciekawostki

Postprzez Anke » poniedziałek, 13 lip 2015, 11:43

Pan Kazimierz napisał(a): pojawi się "ktoś" mający coś tańszego bo lewego i będzie to sprzedawał


Tak, ale wtedy masz paragon ze sklepu i wiesz kogo paluszkiem pokazać - Panie Kazimierzu, podrabiana wóda to nie zawsze wóda śmiertelnie trująca albo zawsze powodująca ślepotę. Nie kupuję na targowiskach ani "po znajomości", ale jeśli mówimy o takich sposobach nabywania wódki to banan ma rację - tyle się słyszy o toksycznym alkoholu z bazarków, że jeśli ktoś kupuje w takim miejscu, mając monopol pod ręką, jest idiotą.

Pan Kazimierz napisał(a): Legalizacja nic nie zmieni


Zmieni bardzo dużo - narkotyki może nie będą najlepsze na świecie, ale będą lepsze od tego co jest dostępne na ulicy teraz. Dwa, korzyści z ich sprzedaży będzie mieć państwo. Nawet jeśli ktoś jest owym idiotą wg banana, to dlaczego zabronić mu spożywania dobrych jakościowo narkotyków (które i tak spożywa, z tym że ich jakość jest wątpliwa) i przy okazji mieć wpływy z podatku od sprzedaży do budżetu? Czym to się różni od sprzedawania wódy? Ja oczywiście nie łudzę się że w tym kraju ktoś podniesie kasę leżącą na ulicy, ale mogliby pójść na kompromis jak w Czechach i pozwolić na hodowlę na użytek własny. Kto by kupował jakieś gówniane ersatze poza marginalnymi przypadkami?


Pan Kazimierz napisał(a):Ludzie chcą się truć i będą się truć dla 10 minut zabawy ...


Skoro tak, to co zmieni legal? Niech się trują legalnie i wygenerują jakieś wpływy do budżetu. Ponoć wpływy z tytoniu i alkoholu są wyższe niż z podatku dochodowego od fizycznych, widzisz ten potencjał Panie Kazimierzu? Jeśli ktoś ma podejście takie jak banan - idioci, selekcja - to tym bardziej nie powinien się przejmować moralnymi dylematami dotyczącymi tychże idiotów.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Ciekawostki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 13 lip 2015, 11:49

W Czechach maryśka jest legalna - i co ? Jakaś tragedia? Canabis leczy wiele chorób, więc jest NIEBEZPIECZNY ! :P
(sama jeżdżę po maść z marychą :mrgreen: bo jest przeciwbólowa ). Narkotyki były, są i będą - głupcy też. Cała sztuka w tym, żeby dzieci UŚWIADAMIAĆ o zagrożeniu. Ale kto to ma zrobić ? Autorytetów brak, rodzice nie mają czasu ( a często serdecznego i ciepłego kontaktu z dzieckiem) .A rynek ma swoje prawa, niestety !
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » poniedziałek, 13 lip 2015, 12:04

Przez całe stulecia opium, haszysz były legalne i problem narkomanii dotyczył marginesu. Dziś narkotyki są nielegalne i nadal narkomani są wśród nas. Legalne czy nielegalne, narkotyki będą zawsze. Tylko na nielegalnych się lepiej zarabia, bo nie ma konkurencji dla mafii narkotykowej.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 13 lip 2015, 14:26

juz mamy pierwszych "koneserów" osławionego dopalacza w BB :mrgreen:

@necia55

Czechy to nie Polska :mrgreen: nawet jestem zwolennikiem legalnej marychy + obowiązkowo VAT ale przed sprzedażą test na inteligencje :mrgreen: osoba która nie zda wpis do bazy D jak debil
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Ciekawostki

Postprzez Anke » poniedziałek, 13 lip 2015, 14:38

banan.eu napisał(a):ale przed sprzedażą test na inteligencje :mrgreen: osoba która nie zda wpis do bazy D jak debil


A po co? Czy przed sprzedażą alkoholu każe ci ktoś odkrywać relacje między kółeczkami a kwadracikami?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Ciekawostki

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 lip 2015, 14:45

Anke napisał(a):Nawet jeśli ktoś jest owym idiotą wg banana, to dlaczego zabronić mu spożywania dobrych jakościowo narkotyków (które i tak spożywa, z tym że ich jakość jest wątpliwa) i przy okazji mieć wpływy z podatku od sprzedaży do budżetu? Czym to się różni od sprzedawania wódy? Ja oczywiście nie łudzę się że w tym kraju ktoś podniesie kasę leżącą na ulicy, ale mogliby pójść na kompromis jak w Czechach i pozwolić na hodowlę na użytek własny. Kto by kupował jakieś gówniane ersatze poza marginalnymi przypadkami?


Uważam że mamy za głupi naród (widać po skutkach dopalaczy, ilości pijanych kierowców) aby legalizować narkotyki. Coś co jest legalne kojarzy się z małą szkodliwością ... więc legalizacja narkotyków moim zdaniem ułatwi do nich dostęp i niejako zachęci - logika typu: skoro jest legalne nie jest takie złe więc spróbuję skoro mogę kupić w sklepie na rogu. Z drugiej strony będzie większa kontrola tak jak mówisz. A różnica między sprzedażą narkotyków a wódki jest żadna tyle że wódka jednak wolniej uzależnia a popatrz jak pruje społeczeństwo.

Anke napisał(a):Skoro tak, to co zmieni legal? Niech się trują legalnie i wygenerują jakieś wpływy do budżetu. Ponoć wpływy z tytoniu i alkoholu są wyższe niż z podatku dochodowego od fizycznych, widzisz ten potencjał Panie Kazimierzu? Jeśli ktoś ma podejście takie jak banan - idioci, selekcja - to tym bardziej nie powinien się przejmować moralnymi dylematami dotyczącymi tychże idiotów.


Tylko pytanie czy wpływy ze sprzedaży nie będą mniejsze niż koszty leczenia? Powiedzmy sobie szczerze popatrz na ulicę, na tych ludzi dla których liczy się tylko bania w weekend ... chcesz dać im łatwy dostęp do narkotyków?
Tak banan ma dobre podejście - chcą się truć niech się trują - tylko społeczeństwo płaci później zaleczenie tych idiotów a nie ma pieniędzy na chore dzieci, chorych na raka itd.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 lip 2015, 15:47 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Ciekawostki

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 13 lip 2015, 14:59

Anke napisał(a):
banan.eu napisał(a):ale przed sprzedażą test na inteligencje :mrgreen: osoba która nie zda wpis do bazy D jak debil


A po co? Czy przed sprzedażą alkoholu każe ci ktoś odkrywać relacje między kółeczkami a kwadracikami?


nie ale widziałem co sie dzieje z "średnio" ogarniętymi gamoniami które popijają marychę vodką :mrgreen: na każdego marycha powinna działać zamulającą a tu zoonk i agresor albo kozak sie włącza
stąd mój pomysł na test IQ przes sprzedażą marychy o ile ja zalegalizują :mrgreen:

Zgadzam sie z Panem Kazimierzem że jako naród jesteśmy na tępi na maryche przy tym że ja widziałem co znaczy "zachłysnąc" sie "legalną marychą" Polacy jako tacy nie znaja umiaru..palić ile wlezie popijać piwem a jak juz przestanie kopać to grzybek albo kokaina
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Ciekawostki

Postprzez Anke » poniedziałek, 13 lip 2015, 15:50

Pan Kazimierz napisał(a):wódka jednak wolniej uzależnia a popatrz jak pruje społeczeństwo.


Panie Kazimierzu, czy tyś sprawdził na sobie tę tezę? Bo ja tak. Piję, czasem palę, kiedyś dużo częściej - jedno i drugie. Trudniej mi było przestać żreć cukier niż rzucić palenie papierosów, nie mówiąc o tym, że do palenia marychy nie ciągnie mnie uzależnienie większe od tego, które skłania mnie żeby raz na tydzień przy łikendzie wypić danielsa ze znajomymi. Błagam, przestań bredzić jak potłuczony. Jeśli ktoś nie zna umiaru w zabawie to żadne zakazy nic mu nie pomogą, osobiście mam w nosie ile kto czego zażywa.
"Polacy najczęściej uzależniają się od alkoholu, narkotyków, papierosów, zakupów, pracy, internetu i hazardu." Proponuje prewencyjnie zabronić wszystkiego. Marzenie każdego mafioza. Z pewnością zniknie problem uzależnień.


Pan Kazimierz napisał(a):Tylko pytanie czy wpływy ze sprzedaży nie będą mniejsze niż koszty leczenia?
Tak banan ma dobre podejście - chcą się truć niech się trują - tylko społeczeństwo płaci później zaleczenie tych idiotów a nie ma pieniędzy na chore dzieci, chorych na raka itd.


No to chyba lepiej żeby owo leczenie pokrywała część z akcyzy, nie uważasz? Samofinansująca się głupota jest lepsza od głupoty na którą ty/ja płacisz (a choćby koszt pobytu w szpitalu ofiar mocarza). I w końcu - tak, ja też uważam, że jeśli ktoś chce być idiotą należy mu na to pozwolić, z tym że ja bym wprowadziła warunek - niech sobie jeszcze za to zapłaci.

Pan Kazimierz napisał(a):Powiedzmy sobie szczerze popatrz na ulicę, na tych ludzi dla których liczy się tylko bania w weekend ...


Ale czemu ja mam się przejmować ludźmi, którzy chcą po swojemu spędzać łikend? U mnie łikend to również czas, kiedy mam ochotę być na lekkiej bani i co właściwie ciebie to może obchodzić z czego ta bania wynika? Przyjdziesz do mnie w sobotę na działkę i wylejesz mi prewencyjnie łiskacza w truskawki i zaczniesz robić testy na maryśkę w moczu?

Pan Kazimierz napisał(a):chcesz dać im łatwy dostęp do narkotyków?

Przecież oni już mają łatwy dostęp do narkotyków, nie bądź naiwny.


banan.eu napisał(a):pomysł na test IQ przes sprzedażą marychy o ile ja zalegalizują


Tobie ktoś powinien koniecznie zrobić te testy.


banan.eu napisał(a):na każdego marycha powinna działać zamulającą a tu zoonk i agresor albo kozak sie włącza

palić ile wlezie popijać piwem a jak juz przestanie kopać to grzybek albo kokaina


Jest jeszcze Polska A, gdzie ludzie potrafią się dobrze i kulturalnie bawić. To tak jakby mówić, że Polacy w ogóle nie powinni pić alkoholu bo jest jakaś grupa społecznej spierdoliny, która po wódce małpieje.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Ciekawostki

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 lip 2015, 16:12

Anke napisał(a):Panie Kazimierzu, czy tyś sprawdził na sobie tę tezę? Bo ja tak. Piję, czasem palę, kiedyś dużo częściej - jedno i drugie. Trudniej mi było przestać żreć cukier niż rzucić palenie papierosów, nie mówiąc o tym, że do palenia marychy nie ciągnie mnie uzależnienie większe od tego, które skłania mnie żeby raz na tydzień przy łikendzie wypić danielsa ze znajomymi. Błagam, przestań bredzić jak potłuczony. Jeśli ktoś nie zna umiaru w zabawie to żadne zakazy nic mu nie pomogą, osobiście mam w nosie ile kto czego zażywa.
"Polacy najczęściej uzależniają się od alkoholu, narkotyków, papierosów, zakupów, pracy, internetu i hazardu." Proponuje prewencyjnie zabronić wszystkiego. Marzenie każdego mafioza. Z pewnością zniknie problem uzależnień.


Widzisz Ty patrzysz ze swojej perspektywy ja patrzę przez pryzmat naszego społeczeństwa. Codziennie spotykam żuli na ulicy, słyszę o pijanych za kółkiem. Oczywiście że wypić to nic złego ale patrz ilu ludzi nie potrafi wyhamować ... przełóż to na narkotyki. Właśnie pokazują w tv 32 cepa który leży w szpitalu po Mocarzu. Zmarł inny 38 latek, 300 osób w szpitalu. Serio chcesz im dać narkotyki do sklepów?
Tylko że z wymienionych przez Ciebie uzależnień narkotyki są najbardziej śmiertelne chyba.


Anke napisał(a):No to chyba lepiej żeby owo leczenie pokrywała część z akcyzy, nie uważasz? Samofinansująca się głupota jest lepsza od głupoty na którą ty/ja płacisz (a choćby koszt pobytu w szpitalu ofiar mocarza). I w końcu - tak, ja też uważam, że jeśli ktoś chce być idiotą należy mu na to pozwolić, z tym że ja bym wprowadziła warunek - niech sobie jeszcze za to zapłaci.


Dobra uwaga w ostatnim zdaniu ale dobrze wiesz że i tak zapłacimy za to wszyscy. Ja jednak wolę mieć mniej osób do leczenia i mniej kasy.

Anke napisał(a):Ale czemu ja mam się przejmować ludźmi, którzy chcą po swojemu spędzać łikend? U mnie łikend to również czas, kiedy mam ochotę być na lekkiej bani i co właściwie ciebie to może obchodzić z czego ta bania wynika? Przyjdziesz do mnie w sobotę na działkę i wylejesz mi prewencyjnie łiskacza w truskawki i zaczniesz robić testy na maryśkę w moczu?


Nie mam zamiaru kontrolować twojego moczu :) Wybrałem inną drogę w życiu niż badanie siurków.
Oczywiście że niech ludzie robią co chcą ale skoro można się zbaniować bezpieczniej to po cholerę ryzykować. Tak wiem idioci mają mieć wybór co ich baniuje a potem leczymy ich za wspólne i nie ma na chore dzieciaki, chorych na raka itd. Moim zdaniem nie tędy droga.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Ciekawostki

Postprzez Anke » poniedziałek, 13 lip 2015, 17:01

Pan Kazimierz napisał(a):Widzisz Ty patrzysz ze swojej perspektywy ja patrzę przez pryzmat naszego społeczeństwa


O ja niedobra egoistka. Mnie też chodzi o szczęście i pokój na Ziemi. Panie Kazimierzu, ja nie mówię żeby legalizować gazy bojowe tylko maryśkę. Zioło. Odprężające i bezpieczne o ile potrafisz się rozsądnie odurzać. A ci nie potrafią i tak to robią, żaden legal nie jest potrzebny do tego, żeby się upinkolić i rozjechać dziecko na przejściu.


Pan Kazimierz napisał(a):słyszę o pijanych za kółkiem


To jest efekt słabego, powolnego i nieergonomicznego prawa a nie faktu, że w Kauflandzie możesz sobie kupić Wyborową bez problemu. Gdyby za prowadzenie po pijaku/narkotykach stosowano szybko i efektywnie WYSOKIE kary (to co dzisiaj jest w kodeksie jest śmieszne, tak samo jak czas trwania procesów sądowych), byłby efekt.


Pan Kazimierz napisał(a):Codziennie spotykam żuli na ulicy


Ja też no i co z tego? Naprawdę uważasz, że zakaz sprzedaży alkoholu efektywnie by odżulił społeczeństwo?


Pan Kazimierz napisał(a):Oczywiście że wypić to nic złego ale patrz ilu ludzi nie potrafi wyhamować ... przełóż to na narkotyki.


Zapalić to też nic złego. Ja znam więcej ludzi, którzy potrafią od tych co nie potrafią. Panie Kazimierzu, ja piję (do rauszu, nie do szmaty) statystycznie raz na dwa tygodnie, jeszcze rzadziej inne sprawy - uważasz, że powinni mi dać medal od prezydenta za to że się nie użuliłam przez te 15 lat, mam pracę, mieszkanie, kota i łóżkowego?

Pan Kazimierz napisał(a):Właśnie pokazują w tv 32 cepa który leży w szpitalu po Mocarzu. Zmarł inny 38 latek, 300 osób w szpitalu. Serio chcesz im dać narkotyki do sklepów?


Jasne. Przesz gdyby sobie kupili na legalu dobry towar nie byliby w szpitalu.

Pan Kazimierz napisał(a):Tylko że z wymienionych przez Ciebie uzależnień narkotyki są najbardziej śmiertelne chyba.


Tak, w domu mam też żyletki, gaz propan-butan, formaldehyd do odkażania doniczek po pomidorach i witaminę A, której nie wolno przedawkować. Ludzie są debilami, ale nie aż takimi, żeby całemu społeczeństwu zabronić dostępu do dobrych używek i narażać durne szczeniaki na kontakt z takim garażowo robionym mocarzem. Jak moja córka chodziła do gimbazy, to dawała info, że większość gówniarzy (z samych dobrych domów) miała za sobą wódkę, dopalacze i marihuanę. Nie masz nad takim bachorem żadnej kontroli, niech więc - jak już musi spróbować - nabywa atestowane.

Pan Kazimierz napisał(a):Dobra uwaga w ostatnim zdaniu ale dobrze wiesz że i tak zapłacimy za to wszyscy. Ja jednak wolę mieć mniej osób do leczenia i mniej kasy.


Bo nie wiesz jakie mogą być proporcje wpływu ze sprzedaży do wydatków na leczenie. Wpływy mogą być zdecydowanie wyższe.

Pan Kazimierz napisał(a):Wybrałem inną drogę w życiu niż badanie siurków.


Ale się niby przejmujesz co kto ze swoim życiem czyni. Mało tego, przejmujesz się na wyrost, histerycznie a nawet zupełnie niepotrzebnie. Ja nie przejmuję się idiotami, bo przejmowanie się idiotami jest bez sensu. Idiota nie tylko nie zdaje sobie z tego faktu - przejmowania się nim przez ciebie - sprawy, a nawet gdyby wiedział to i tak by zrobił, co zamierza.
Nie narkotyki/alkohol/cała reszta niszczy ludzi, tylko ludzie niszczą siebie. Uważam, że 21 lat, to dosyć by rozumnie decydować w jaki sposób chcesz celebrować banię.


Pan Kazimierz napisał(a):
Oczywiście że niech ludzie robią co chcą ale skoro można się zbaniować bezpieczniej to po cholerę ryzykować. Tak wiem idioci mają mieć wybór co ich baniuje a potem leczymy ich za wspólne i nie ma na chore dzieciaki, chorych na raka itd. Moim zdaniem nie tędy droga.



Ryzkować, to nie wiem. Codziennie widuję rowerzystów jadących z Szyndzielni na pałę bez kasków. Jednak WIĘKSZOŚĆ te kaski ma na czerepach.
Panie Kazimierzu, nie mam pewności, ale podejrzewam, że wpływów z używek spokojnie by starczyło na leczenie dzieci i uzależnionych. Tylko Polacy wolą finansować Lichenie, katechetów i nauczanie bzdur za publiczne pieniądze i olewać taki strumień kasiory z szatańskich używek. Którędy droga, za jakiś czas pokaże kazus Kalifornia, choć IMHO Czesi już pokazali, że nie warto ścigać studentów za 2 gramy a nawet warto rozwijać u młodzieży talenty ogrodnicze. Jakoś jeszcze nie wymarli i moim zdaniem jest to rozsądny kompromis względem społeczeństwa.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Ciekawostki

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 13 lip 2015, 18:44

Anke napisał(a):Tobie ktoś powinien koniecznie zrobić te testy.


:mrgreen: ja w przeciwieństwie do Ciebie widziałem co nieco ale jak juz pochodzisz z tej Polski A to Ci tylko uświadamiam ze nie mieszkasz pod kloszem i upalony człowiek to takie samo zagrożenie np na drodze na nawet większe jak pijak

domyślam sie ze u Ciebie w Polsce A każdy grzecznie pali i i idzie spać :mrgreen: tak robią normalni ludzie a to co sie dzieje w Polsce daaaalekie jest od normalności o patrz 204 osoby w szpitalach po wzięciu dopalacza..napiszesz ze to nie marucha ? zgoda ale nawet w twojej Polsce A znajdzie sie ktoś komu będzie mało i zacznie chcieć większych doznań..

tak ale to mi trzeba zrobić testy...

ps pewnie na studiach sie przypalało i teraz jesteś osobą tworzącą fanklub "wolne konopie" :mrgreen: wszystko jest dla ludzi ale u nas legalna marycha za jakies 50 lat..tyle jesteśmy opóźnieni w rozwoju nie tylko kulturowym względem krajów gdzie można sobie jarać
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Ciekawostki

Postprzez Anke » poniedziałek, 13 lip 2015, 20:47

banan.eu napisał(a): upalony człowiek to takie samo zagrożenie np na drodze na nawet większe jak pijak

Serio, kapitanie Obvious? NIE WIEDZIAŁAM. To pewnie wina tego, że marihuana jest zła a wóda jest dobra.

banan.eu napisał(a):w Polsce daaaalekie jest od normalności o patrz 204 osoby w szpitalach po wzięciu dopalacza..napiszesz ze to nie marucha ? zgoda ale nawet w twojej Polsce A znajdzie sie ktoś komu będzie mało i zacznie chcieć większych doznań..


Ty naprawdę masz jakieś braki. No to już teraz wiesz, że kupowanie niepewnych używek z niepewnych źródeł kończy się tak właśnie. Pewnie masz wrażenie, że strutych byłoby pierdylion razy więcej po legalizacji? W sprawie "większych doznań", to twoje pozwolenie nie jest nikomu potrzebne, ludziom cały czas się zachciewa "większych doznań" i z reguły sobie te doznania zapewniają.


banan.eu napisał(a):u Ciebie w Polsce A

Tak, oprócz Polski B jest jeszcze Polska A. Różnią się tym, że w Polsce B żyją małpy nie wiedzące do czego są używki. Polska A i Polska B to nie obszar topograficzny tylko mentalność. Pijesz/palisz ze zjebami, twój problem. Moi znajomi są normalni, nawet po spożyciu, może tylko mają lepszy humor.

banan.eu napisał(a):pewnie na studiach sie przypalało

Na studiach się studiowało. Dlatego teraz sobie można przypalać w Polsce A.

banan.eu napisał(a):domyślam sie ze u Ciebie w Polsce A każdy grzecznie pali i i idzie spać

Ależ gdzie tam, zanim pójdziemy spać, biegniemy na miasto aby zniszczyć kilka autobusów, wyruchać kilka biletomatów i spalić ci matkę.

banan.eu napisał(a):i teraz jesteś osobą tworzącą fanklub "wolne konopie"

Nie jestem osobą tworzącą fanklub. Nie myśl więcej, nie obciążaj sobie jednostki centralnej.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron