Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » środa, 12 lip 2017, 17:02

Pyramide napisał(a):Obrazek

Mam znajomą co cięgiem na fb takie mądrości lajkuje, tylko że ona ma 16 lat. Dziecinniejesz.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez error_terror » niedziela, 30 lip 2017, 08:08

TADEUSZ KORDASZEWSKI: biznesmen z Torunia używający nazwiska Rydzyk, w PRL został w RFN, podejrzany jest o współpracę w tamtym okresie z Wywiadem PRL. Sprzeniewierzył pieniądze zbierane na ratowanie Stoczni Gdańskiej.
LEONARD KRASULSKI: Poseł PiS, w grudniu 1970 r. strzelał do robotników na wybrzeżu.
ANDRZEJ PRZYŁĘBSKI: Ambasador R.P. w Berlinie, w PRL TW SB "Wolfgang".
MACIEJ ŁOPIŃSKI: Minister w kancelarii Andrzeja Dudy, w PRL działacz w PZPR.
WOJCIECH JASIŃSKI: Prezes PKN Orlen, w PRL działacz PZPR i latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB
STANISŁAW PIOTROWICZ: Poseł PiS, w PRL w egzekutywie PZPR, Prokurator odznaczony przez WOJCIECHA JARUZELSKIEGO Brązowym Krzyżem Zasługi za zwalczanie SOLIDARNOŚCI. Jego ofiarami byli między innymi ANTONI PIKUL z SOLIDARNOŚCI i WIESŁAW GĘSICKI z KPN.
ANDRZEJ KRYŻE: Działacz PiS, bliski współpracownik ZBIGNIEWA ZIOBRO, w PRL, członek PZPR, sędzia który skazał na więzenie działaczy opozycji: WOJCIECHA ZIĘBIŃSKIEGO, ANDRZEJA CZUMĘ, BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO, jest synem podpułkownika ROMANA KRYŻE .który skazaŁ na karę śmierci: majora TADEUSZA PLEŚNIAKA i rotmistrza WITOLDA PILECKIEGO, skazał na karę śmierci oskarżonych w tzw AFERZE MIĘSNEJ, między innymi: STANISŁAWA WAWRZECKIEGO, ojca aktora PAWŁA WAWRZECKIEGO.
SLAWOMIR CENCKIEWICZ: historyk PiS, wnuk MIECZYSŁAWA CENCKIEWICZA działacza Komunistycznej Partii Polski w II R.P., w PRL członka PZPR, majora UB i SB.
HANNA NATORA – MACIEREWICZ, żona ANTONIEGO MACIEREWICZA jest podejrzewana o donoszenie do SB na kolegów i koleżanki z PAN w latach 70-tych.

ZBIGNIEW WASSERMAN- PRL-owski prokurator od lat 70-tych.W krakowskiej prokuraturze prowadził kilka śledztw przeciwko działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

BOGUSŁAW KOWALSKI - W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimach `Mieczysław' i `Przemek'. Z dokumentów SB znajdujących się w IPN wynika, że w styczniu 1988 roku Kowalski został zarejestrowany w dzienniku rejestracyjnym jako TW `Mieczysław' pod numerem 54803.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » piątek, 1 wrz 2017, 14:21

Co nas jeszcze łączy w Pl ?
17 września dzieli
3 maja dzieli
11 listopada dzieli
31 sierpnia dzieli
1 wrzesnia dzieli
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez MojeSM » piątek, 1 wrz 2017, 15:46

1 marca dzieli
MojeSM
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 25 mar 2012, 15:04

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » piątek, 1 wrz 2017, 15:49

I kto ma racje

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » piątek, 1 wrz 2017, 15:51

Nasze Polskie Rimini

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » niedziela, 17 wrz 2017, 10:13

Szkoda tego fajnego festiwalu
Podobno w Lidlu było więcej osób niż na widowni. Ale sukces odtrąbiono a hasła z widowni " my chcemy już do autobusów" były memami

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 15 lis 2017, 15:35

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » czwartek, 16 lis 2017, 15:46

to ja mam wątpliwości co do szczerości jego modlitw.
no chyba, ze...................wszystkie dzieci SĄ NASZE.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » niedziela, 26 lis 2017, 14:48

http://podrobnosti.ua/2212920-v-novoj-z ... itika.html

В Новой Зеландии создали виртуального политика
W Nowej Zelandii stworzono wirtualnego polityka

A może by tak u nas ktoś stworzył jakieś zastępstwo?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez error_terror » wtorek, 28 lis 2017, 15:40

Może być niewesoło w te Święta Bożego Narodzenia
Najnowsza propaganda ISIS wzywa swoich zwolenników do ataków na chrześcijan w samym Watykanie. Trzeba przyznać, że choć Włochy są mocno zislamizowane to sytuacja w kraju jest względnie spokojna. Jednak w najbliższym czasie może to ulec zmianie - kilka lat temu, gdy ogłoszono powstanie Państwa Islamskiego zapowiadano, że islam zdobędzie Watykan. Teraz ISIS udostępnia materiały, na których pokazany jest leżący papież Franciszek ze ściętą głową. Grafika przywołuje jednoznaczne skojarzenia.
Obrazek
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » wtorek, 28 lis 2017, 16:11

W czym problem? Papiez zachęcał do importu terrorystów. Volenti non fit iniuria.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez error_terror » wtorek, 28 lis 2017, 16:24

A skąd wiesz ,że Bergoglio zna łacinę i paremie prawnicze?
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » wtorek, 28 lis 2017, 18:13

Jeśli nie zna, jego pech. Ignorantia iuris nocet. :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » niedziela, 3 gru 2017, 16:36

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron