Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Ciekawostki

Postprzez davnbb » poniedziałek, 13 kwi 2015, 16:48

Santos napisał(a):Komorowski: "Zaznałem biedy, mieszkaliśmy w baraku. Pięcioosobowa rodzina na 10 m²!"
Ale Panie PBK ostatnio jest modne w kraju "byłam/byłem molestowany w dzieciństwie.

Jeszcze nie się na tyle nie przełamał
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » wtorek, 21 kwi 2015, 05:25

Kiedyś J Urban powiedział że doczekamy się że w kościołach w Polsce będą hale sportowe. Na razie coś podobnego tylko że w ...
http://www.fronda.pl/a/oto-bezmiar-apos ... 50320.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » niedziela, 26 kwi 2015, 18:43

http://mir24.tv/news/incidentes/12479822
После пятилетних поисков пенсионера случайно нашли мертвым в его квартире
Po pięcioletnich poszukiwaniach emeryta jego ciało przypadkowo znaleziono w jego mieszkaniu.
(pięć lat temu po zgłoszeniu przez krewnych mieszkanie obejrzano ale jak się okazuje pobieżnie.
w górach śmieci nie zauważono właściciela, który zmarł prawdopodobnie na zawał.
Teraz jego daleki krewny przyszedł wymieniać licznik wody i przypadkowo.....)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » wtorek, 28 kwi 2015, 17:04

http://rusvesna.su/news/1430226700
США утверждают, что испытали новейшие самонаводящиеся пули для снайперской винтовки (ВИДЕО)
W USA twierdzą, że przeprowadzono doświadczenia z samonaprowadzającymi się kulami do karabiny snajperskiego (VIDEO)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez 100nka » środa, 6 maja 2015, 08:29

Witajcie :) NIe wiedziałam, gdzie zacząć pisać, więc próbuję tu. MIeszkam w BB od 3 miesięcy, przeprowadziłam się tu z Dzikiego Wschodu POlski. Wybrałam to miasto. Czytam od jakiegoś czasu portal Bielsko-Biała i rozpoznaję teren. JEdnak wiele wpisów martwi mnie, ludzie piszą, że tu się nic nie dzieje, że miasto podupada, że dba się tu wyłącznie o kibicow piłki, że mało jest imprez, że spalarnia smrodzi, że ludzie stąd wyjeżdżają..etc. A ja własnie przyjechałam! Szukam jakiejś zaczepki - podpowiedzcie mi, co fajnego się tu dzieje? Czy są jakieś grupy , nie wiem.. podróżników? psiarzy? słuchających dobrej muzyki? łuczników , hehe .. ( Zawsze lubiłam strzelać :lol: ) Jakieś fundacje? JAcys fajni ludzie, którzy asymilują nowych?
Avatar użytkownika
100nka
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 6 maja 2015, 08:23
Lokalizacja: Bielsko BIała

Re: Ciekawostki

Postprzez Lapa_Christi » środa, 6 maja 2015, 13:42

hahaha nie pisz, że szukasz zaczepki, bo ktoś to gotów zrozumieć opacznie i naruszy Ci ciągłość tkanek;)

Nie słuchaj narzekań zgnuśniałych marud forumowych… po prostu wyjdź w miasto i rozejrzyj się ciut. Unikając rzecz jasna centrów handlowych z ich "miejscówkami" bo tam spotkasz "plastik", a chyba nie o to chodzi.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » środa, 6 maja 2015, 13:48

100nka napisał(a):Witajcie :) NIe wiedziałam, gdzie zacząć pisać, więc próbuję tu. MIeszkam w BB od 3 miesięcy, przeprowadziłam się tu z Dzikiego Wschodu POlski. Wybrałam to miasto. Czytam od jakiegoś czasu portal Bielsko-Biała i rozpoznaję teren. JEdnak wiele wpisów martwi mnie, ludzie piszą, że tu się nic nie dzieje, że miasto podupada, że dba się tu wyłącznie o kibicow piłki, że mało jest imprez, że spalarnia smrodzi, że ludzie stąd wyjeżdżają..etc. A ja własnie przyjechałam! Szukam jakiejś zaczepki - podpowiedzcie mi, co fajnego się tu dzieje? Czy są jakieś grupy , nie wiem.. podróżników? psiarzy? słuchających dobrej muzyki? łuczników , hehe .. ( Zawsze lubiłam strzelać :lol: ) Jakieś fundacje? JAcys fajni ludzie, którzy asymilują nowych?

A w innych miastach dzieje się więcej???
Przypuszczam,ze nie.
jedna różnica "ichnich" forum albo brak, albo na nich o tym nie piszą.
reasumując u nas dzieje się więcej, choćby o pisanie na forum.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » środa, 6 maja 2015, 16:13

Zobacz:
wystarczy poczytać posty, które pojawiły się w tym wątku po moim ostatnim poście z godz. 13.48
a dojdziesz do wniosku,ze dzieje się dużo a nawet bardzo dużo i ciekawego.
(a to tylko drobniutki przykład)
Pisałem o tym w ostatnim zdaniu wspomnianego postu z godz. 13.48.
pozdrawiam i życzę przyjemnych wrażeń z naszego kochanego miasta.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez 100nka » środa, 6 maja 2015, 17:18

No dobrze, dziekuję za przyjęcie. Pan KAzimierz to chyba zauważalna postać , zatem będe śledzić . Na razie zapoznałam się z dwiema "atrakcjami": słynne PSZOK ( o mało nie kupiłam tam domu ) i schroniskiem REKSIO. JAk sie zrobi ładnie, to posiedzę na rynku, może coś ciekawego mi się przydarzy. A - ponoć stawiają tam automatyczny kibel ;)
Avatar użytkownika
100nka
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 6 maja 2015, 08:23
Lokalizacja: Bielsko BIała

Re: Ciekawostki

Postprzez Swiatogor » środa, 6 maja 2015, 19:52

He,he... 100nka... Nic się nie martw. Tu da się żyć. Nawet mimo nawalanek na forum : )))))

A ten Dziki Wschód; rety, jak mi się tam podoba! Kiedyś pracowałem trochę powyżej Lublina. Teraz, od kilku lat, jeździmy na wschód na tygodniowe rowerowe wypady. Tym razem powiedziałem sobie, że może przy okazji rowerowania poszukam tam domu :D
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

co za bul

Postprzez zuzet » czwartek, 7 maja 2015, 14:55

zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » sobota, 30 maja 2015, 20:32

powinno zainteresować GREGO
rusvesna.su/future/1432923082
Rosjanie mówią o najnowszym amerykańskim dziale szynowym.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 8 cze 2015, 09:37

http://podrobnosti.ua/2038988-sotsseti- ... video.html
VIDEO - zwróćcie uwagę na cień samolotu.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » poniedziałek, 8 cze 2015, 18:49

Cień samolotu nie może być mniejszy niż samolot, ponadto porusza się z prędkością samolotu. Tak że sprawa jest jasna. To że leci do tyłu w tej sytuacji nie powinno dziwić.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 8 cze 2015, 22:16

Grego napisał(a):Cień samolotu nie może być mniejszy niż samolot, ponadto porusza się z prędkością samolotu. Tak że sprawa jest jasna. To że leci do tyłu w tej sytuacji nie powinno dziwić.

Dla uzupełnienia.
Cień widać na trybunach na początku filmiku a na końcu filmiku nie zauważyłem, a tez chyba powinien być.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron