Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Postprzez Jonatan » środa, 26 lut 2014, 16:42

Szukam osób "oszukanych" przez Radio Bielsko lub radiową taksówkę.
Z okazji urodzin wysłaliśmy dla mamy życzenia, które zostały odczytane na antenie w programie "Koncert życzeń" a następnie podano że otrzymała kwiaty.
Mama zadowolona że otrzymała kwiaty siedziała cały czas w domu ale się nie doczekała na dostawę. Gdy interweniowaliśmy w Radiu Bielsko, to powiedziano nam że kierowca nie zastał nikogo w domu i kwiaty zostawił u sąsiada. Problem w tym że u nas mama była cały dzień w domu a sąsiad wrócił o 16.

Czy to tylko jednorazowy "wyskok" ?
Ostatnio edytowano czwartek, 27 lut 2014, 16:41 przez Jonatan, łącznie edytowano 1 raz
Jonatan
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 26 kwi 2007, 19:36

Re: Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Postprzez Sheena » środa, 26 lut 2014, 21:45

2 lata temu w lutym podobna sytuacja i tłumaczenie, że kierowca nikogo nie zastał, a cała rodzina w domu siedziała, dzwonek przy bramie sprawny. Miałam nadzieję, że to jednorazowy incydent, bo siostra 2 razy bez problemu dostała, więc nie drążyliśmy tematu. Jak widać od czasu do czasu się im zdarza.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Postprzez Jonatan » czwartek, 27 lut 2014, 16:45

Sprawa została wyjaśniona.

Nowy bukiet już dotarł razem z przeprosinami i pączkami.
Jonatan
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 26 kwi 2007, 19:36

Re: Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Postprzez bch » czwartek, 27 lut 2014, 22:42

Tak to już z kwiatami od Radia bywa, że jeśli kto nie mieszka bliżej centrum, to ich nie dostaje. Obrzeża Bielska są poza ich "zasięgiem"
bch
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 27 paź 2011, 12:10

Re: Koncert z Kwiatkiem- Radio Bielsko

Postprzez Sheena » piątek, 28 lut 2014, 02:32

bch napisał(a):Tak to już z kwiatami od Radia bywa, że jeśli kto nie mieszka bliżej centrum, to ich nie dostaje. Obrzeża Bielska są poza ich "zasięgiem"


Os. Wojska Polskiego to raczej obrzeża nie są. Jonatan- fajnie, że sprawa wyjaśniona i radio stanęło na wysokości zadania. Mam nadzieję, że załatwili to od "wewnątrz" i kwiatki nie będą ginąć. Ja wtedy sprawę olałam, kupiłam bukiet w kwiaciarni i zaniosłam, nie chciało mi się użerać-bo szkoda czasu i nerwów na "darowanego konia", który nie dojechał. Brawo za determinację :)
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości