Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

J Janowicz i szopa

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Lapa_Christi » środa, 9 kwi 2014, 09:48

A dla mnie jest to problem nie tylko nieokrzesanego tenisisty, ale głównie tego, że coraz bardziej pretensjogenne i zadufane w sobie społeczeństwo uwierzyło we wszystkie bajki o dzisiejszym świecie opowiadane przez polityków i media, oraz rozpuściło dziennikarzy i sportowców jak dziadowskie bicze. Chłopak w niewybredny sposób odważył się powiedzieć to co myśli... burak? - burak, ale burak też może mieć rację :P
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Anke » środa, 9 kwi 2014, 12:40

Lapa_Christi napisał(a): burak, ale burak też może mieć rację :P


Gościa nie znam i mało mnie obchodzi czy on grać potrafi czy nie. Natomiast po ostatnich ekscesach sportowych przy okazji Krakowa i jakiejś tam olimpiady (czy igrzysk - sory, sport mnie nudzi) wyszło, że sportowcom i pasożytującym na nich organizatorom lekko się w dupach poprzewracało w kwestiach finansowych. Nie dziwne, że teraz ludzie jak widzą sportowca w telewizji narzekającego na biedę i nędzę to mają dysonans poznawczy. Polski nie stać na sport, a sportowcy mogą robić karierę gdzie tylko sobie zamarzą, niech jadą więc do Niemiec czy Austrii i tam trenują, osobiście mi to zwisa.

Złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy - skoro jej nikt tutaj nie chce fundnąć lepszej, niech wyemigruje.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Del_Rey » środa, 9 kwi 2014, 15:00

Lapa_Christi napisał(a): burak? - burak, ale burak też może mieć rację :P

jak prawie każda inna grupa społeczna w Polsce, bo wszystko w Polsce rozbija się o pieniądze.
Ostatnio edytowano środa, 9 kwi 2014, 16:56 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » środa, 9 kwi 2014, 16:30

Dziwi mnie brak obiektywizmu... Przecież gdyby facet liczył na kasę, do dziś byłby nikim, więc wniosek logiczny: nie liczył na kasę tylko grał.

On nie mówi: dajcie mi kasę. On mówi: nikt kto nie przyłożył się do moich rezultatów nie ma prawa niczego po mnie oczekiwać i niczego ode mnie wymagać. I ma rację.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Del_Rey » środa, 9 kwi 2014, 17:26

bez mediów żaden sportowiec nie istnieje.
Jest w drużynie z własnej woli, czy został zmuszony?Jeśli najlepszy polski zawodnik przegrywa ze średniakiem,to chyba pismaki mają prawo zapytać. Teraz wiedzą, ze przy każdym pytaniu mogą spodziewać się lamentu.Jak sobie gość nie radzi, to może nie powinien przychodzic na konferencje. W kraju gdzie dominuje bylejakość,stwierdzenia sportowcow którzy jada na zawody i mówią ze będą szczęśliwi wchodząc do 30tki,albo gdy zakwalifikują się do ćwierćfinalów .sportowiec typu Malysz,Kowalczyk,Stoch są idolami i są stawiani za wzór, bo z niczego zrobili coś. Lud nie oczekuje od nich lamentow,bo sam wie jak wygląda życie
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » czwartek, 10 kwi 2014, 11:48

Del_Rey napisał(a):bez mediów żaden sportowiec nie istnieje.
Przykro mi jak widzę co media z Ciebie zrobiły. Wszyscy polscy sportowcy istnieją bez mediów, a gdy coś osiągną, zaczynają się OCZEKIWANIA. Nie nadzieje, nie doping, nie wsparcie, oczekiwania.

Nie będę się rozwodził. Znasz języki? Posłuchaj pytań zagranicznych dziennikarzy i porównaj.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Del_Rey » piątek, 11 kwi 2014, 00:00

.
Ostatnio edytowano piątek, 11 kwi 2014, 00:05 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Del_Rey » piątek, 11 kwi 2014, 00:03

zwk napisał(a):Wszyscy polscy sportowcy istnieją bez mediów.

Taaa.Chyba u siebie na ulicy. media to sponsorzy, sponsorzy to pieniadze.
zwk napisał(a):Znasz języki? Posłuchaj pytań zagranicznych dziennikarzy i porównaj.

pytań do naszego, czy pytań do swoich.Jeśli do swoich sportowców, to są często dużo gorsi. szczególnie Anglicy.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » piątek, 11 kwi 2014, 09:33

Del_Rey napisał(a):
zwk napisał(a):Wszyscy polscy sportowcy istnieją bez mediów.

Taaa.Chyba u siebie na ulicy. media to sponsorzy, sponsorzy to pieniadze.

Nie manipuluj moimi słowami, po "mediów" nie było kropki, więc nie pomijaj reszty zdania.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez tren_d » poniedziałek, 14 kwi 2014, 23:49

Pyramide napisał(a):
tren_d napisał(a):Powiedział prawdę tak jak jest. Dla mnie szacunek bo powiedział co myśli co się rzadko zdarza wśród osób tzw. znanych.
W Polsce w skutek wszechobecnej manipulacji społeczeństwem, wmówiono ludziom że mówienie prawdy to sianie nienawiści i skłócanie ludzi. Zapewne wyborcom PO te słowa się nie spodobają bo oni uważają że jest dobrze - plan minimum został wykonany czyli 1500 na rękę dla młodego człowieka na śmieciówce i praca w piątek świątek i brak szans na kredyt. Plan minimum 14% bezrobocia (na Węgrzech 8%). Plan minimum: powszechna obłuda, cynizm i szyderstwo. A tak a propo na kogo zagłosujecie w następnych wyborach? Wiem PO bo mniejsze zło a PIS sieje...

A ja uważam że to książkowy neurastenik. Osoba, z którą się kiedyś zwiąże prywatnie, będzie miała ..... życie podobnie jak osoba,z którą zwiąże się tren_d.


Jestem czarujący (ciemna karnacja po dziadku, nie muszę chodzić na solarkę dziewczyny) i dlatego dziewczyny (kto wie może i z tego forum) ustawiają się do mnie w kolejkach. Patrz: najpopularniejszy klub w Bielsku
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Anke » wtorek, 15 kwi 2014, 07:01

tren_d napisał(a):Jestem czarujący (ciemna karnacja po dziadku, nie muszę chodzić na solarkę dziewczyny) i dlatego dziewczyny (kto wie może i z tego forum) ustawiają się do mnie w kolejkach. Patrz: najpopularniejszy klub w Bielsku


Do tego jęczydupa, zapomniałeś dodać.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez mad_moose » wtorek, 15 kwi 2014, 08:08

tren_d napisał(a):Jestem czarujący (ciemna karnacja po dziadku, nie muszę chodzić na solarkę dziewczyny)[...]

Cygan?
tren_d napisał(a):[...]i dlatego dziewczyny (kto wie może i z tego forum) ustawiają się do mnie w kolejkach. Patrz: najpopularniejszy klub w Bielsku

Cygan sprzedający markowe perfumy?

Przepraszam, musiałem...
zero tolerancji dla rasizmu.
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Krzysztof » wtorek, 15 kwi 2014, 09:01

Dobry jest na korcie. Niestety ta korcie medialnym to Go przerasta. Jakie są dzisiejsze media widzimy sami. Potrafią zrobić wodę z mózgu. Powinien zatrudnić dobrego rzecznika. Wszelkie komentarze, pytania tylko z rzecznikiem. Pan Jerzy powinien robić to co robi najlepiej i dobrze mu idzie, a my powinniśmy mu kibicować i wspierać w trudnych chwilach. Nie zawsze się jest na wozie. Życzę mu zdrowia i sukcesów.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Pyramide » wtorek, 15 kwi 2014, 14:56

Szok celebryta z kortu znowu "wygrał" /to się zdarza nawet najlepszym/. Jakoś nie słychać czy była jego reakcja i konferencja.
Ale rozgrzeszam go bo to wina szopy.
A w Zet totalne napier..... się z niego.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » wtorek, 15 kwi 2014, 15:10

Cóż... Niech się napier... dalej, może zniszczą go zupełnie. W końcu ratują swój wizerunek. Polski sportowiec mniej ważny, kasa z reklam musi się zgadzać. Chyba się zgadza, skoro w zetce nie ma nic innego.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron