Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

J Janowicz i szopa

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

J Janowicz i szopa

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 kwi 2014, 16:56

Co sądzicie o ostatnich występach medialnych i na korcie J Janowicza.
Dla mnie to młody nieokrzesany burak,który uważa od dawna że jest gwiazdą i wszystko mu wolno.Mam nadzieję że właśnie teraz media i dziennikarze sprowadzą go na ziemię.Powinni nie przychodzić na jego konferencje a jak już się pojawia po prostu nie zadawać mu żadnych pytań.
http://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly ... otych.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez tren_d » poniedziałek, 7 kwi 2014, 17:20

Powiedział prawdę tak jak jest. Dla mnie szacunek bo powiedział co myśli co się rzadko zdarza wśród osób tzw. znanych.
W Polsce w skutek wszechobecnej manipulacji społeczeństwem, wmówiono ludziom że mówienie prawdy to sianie nienawiści i skłócanie ludzi. Zapewne wyborcom PO te słowa się nie spodobają bo oni uważają że jest dobrze - plan minimum został wykonany czyli 1500 na rękę dla młodego człowieka na śmieciówce i praca w piątek świątek i brak szans na kredyt. Plan minimum 14% bezrobocia (na Węgrzech 8%). Plan minimum: powszechna obłuda, cynizm i szyderstwo. A tak a propo na kogo zagłosujecie w następnych wyborach? Wiem PO bo mniejsze zło a PIS sieje...
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez agniecha » poniedziałek, 7 kwi 2014, 20:53

Nie lubię go ale doceniam jego ciężką pracę. Wiele dobrych utalentowanych sportowców nigdy nie będzie w stanie zajść tak daleko bo nie mają rodziny, która byłaby w stanie dać im duże wsparcie finansowe (np. tak jak w jego przypadku). Są dyscypliny gdzie w sportowca trzeba naprawdę kasy wpakować bo inaczej efektów nie będzie a przecież na wsparcie ministra sportu nie mogą liczyć. Moim zdaniem powiedział prawdę tylko, że dość niewygodą. Powinien być grzeczny i przytakiwać to by było ok? Wystarczy przypomnieć sobie jak wieszali psy na Małyszu jak szło mu trochę gorzej. Ilu naszych wybitnych sportowców czy olimpijczyków nie ma gdzie trenować albo kończą karierę bo nie są w stanie utrzymać rodziny, ilu wyjechalo za granicę i pracuje byle gdzie bo ze sportu ciężko jest wyżyc i niewielu się to udaje ale jak są zawody czy olimpiada to wszyscy mają właśnie oczekiwania i pretensje.
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez staszeks » poniedziałek, 7 kwi 2014, 23:45

Nie znam się na tym i szopy nie widziałem, ale..
można i za 10 mln. wybudować szopę.
Wystarczy, że za projektowanie weźmie się znajomek, który raz widział coś w telewizji i tyle wie o dziedzinie do której ma zaprojektować obiekt. Później wykonawca tez musi coś ugrać i stosuje uproszczenia i zamienniki.
W ten sposób za pieniądze, za które można wybudować półtora obiektu buduje się drogą szopę.
Czy tak było? nie wiem, tylko gdybam.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Grego » wtorek, 8 kwi 2014, 07:13

Dobrze powiedział. Kto nie bierze udziału w projekcie nie ma prawa zgłaszać wymagań kiedy projekt się uda.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Pyramide » wtorek, 8 kwi 2014, 07:33

tren_d napisał(a):Powiedział prawdę tak jak jest. Dla mnie szacunek bo powiedział co myśli co się rzadko zdarza wśród osób tzw. znanych.
W Polsce w skutek wszechobecnej manipulacji społeczeństwem, wmówiono ludziom że mówienie prawdy to sianie nienawiści i skłócanie ludzi. Zapewne wyborcom PO te słowa się nie spodobają bo oni uważają że jest dobrze - plan minimum został wykonany czyli 1500 na rękę dla młodego człowieka na śmieciówce i praca w piątek świątek i brak szans na kredyt. Plan minimum 14% bezrobocia (na Węgrzech 8%). Plan minimum: powszechna obłuda, cynizm i szyderstwo. A tak a propo na kogo zagłosujecie w następnych wyborach? Wiem PO bo mniejsze zło a PIS sieje...

A ja uważam że to książkowy neurastenik. Osoba, z którą się kiedyś zwiąże prywatnie, będzie miała ..... życie podobnie jak osoba,z którą zwiąże się tren_d.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Grego » wtorek, 8 kwi 2014, 08:42

Pyramide: Nie może gość co siedzi na grubym dupsku i czipsy żre stawiać wymagań temu co na korcie walczy. Może sobie oglądać jeśli chce, jak nie chce to może wyjść. Tyle. Nic nie wnosi, więc nic nie ma prawa oczekiwać. To powiedział i to jest 100% prawdy. A że temu gościowi z paczką czipsów ta prawda nie pasuje, to już jego pech. Dziennikarze robią nagonke zawsze kiedy ktos ich potraktuje inaczej niż na klęczkach. Podzielam zdanie Janowicza i są na to liczne przykłady.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez darek-bb » wtorek, 8 kwi 2014, 09:30

W polsce w tym niestety w BB tez ładuje sie ciężkie pieniądze w pilke nożna w której nie mamy żadnych sukcesów, a inne dyscypliny sportu ma sie gdzieś. I tak właśnie jest.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Przemek73 » wtorek, 8 kwi 2014, 09:31

tren_d napisał(a):A tak a propo na kogo zagłosujecie w następnych wyborach? Wiem PO bo mniejsze zło a PIS sieje...

Na kogokolwiek spoza obecnego układu (PO,PIS,SLD,PSL). Np. na Korwina. A jak nie będzie nikogo takiego, to narysuję na karcie do głosowania karnego kut... :mrgreen:
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » wtorek, 8 kwi 2014, 11:55

Pyramide: Męczą go od dawna, przelała się czara goryczy. Można być przygnębionym, można powiedzieć że liczyło się na więcej, ale nie można po przegranym finale wielkiego turnieju gratulować drugiego miejsca słowami: "dlaczego się nie udało? oczekiwaliśmy wygranej"!

Chłopak ma rację, a racja powinna być szanowana bez względu na sposób jej wyrażenia. Może nie było to dyplomatyczne, ale on jest tenisistą a nie politykiem. Niech sobie te pseudo-dziennikarzyny i hieny nie przychodzą, wystarczą kulturalne pytania dziennikarzy Eurosportu. Przypominam, że Agnieszka Radwańska również wyprosiła polskie hieny z konferencji. Przypominam jak hieny niszczyły Małysza, bo był 8. najlepszym skoczkiem świata, a nie 1.

No i mój ulubiony kwiatek z olimpiady, konkursu drużynowego skoków narciarskich: "Teraz Takeuchi, on może ewentualnie coś zepsuć"... Polskie dziennikarstwo sportowe to dno, żenada i farsa, więc niech lepiej nie chodzą na konferencje prasowe.

W profesjonalnym dziennikarstwie graczom mówi się: "Gratuluję drugiego miejsca", a gracz odpowiada "oczekiwałem czegoś więcej". Dziennikarz-kibic wspiera zawodnika, nie niszczy.
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Santos » wtorek, 8 kwi 2014, 13:21

Staram się zrozumieć Janowicza,Pyramide i jego obrońców na forum.Ale Janowicz jest znany jako narwaniec i nie jest to jego pierwszy wyczyn medialny.Na korcie kilkakrotnie miał już scysje z kibicami,sędziami czy działaczami a nawet dzieciakami podającymi piłkę.Coś na rzeczy jest z tym przykładem książkowym Pyramide.
Przegrywać też trzeba umieć i zachować klasę.Jest jeszcze wyjście-zmieni barwy np. na Katar.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Pyramide » wtorek, 8 kwi 2014, 16:53

staszeks napisał(a):Nie znam się na tym i szopy nie widziałem, ale..
można i za 10 mln. wybudować szopę.
Wystarczy, że za projektowanie weźmie się znajomek, który raz widział coś w telewizji i tyle wie o dziedzinie do której ma zaprojektować obiekt. Później wykonawca tez musi coś ugrać i stosuje uproszczenia i zamienniki.
W ten sposób za pieniądze, za które można wybudować półtora obiektu buduje się drogą szopę.
Czy tak było? nie wiem, tylko gdybam.

komentarz zbędny,burak zostaje
http://natemat.pl/97791,10-mln-zl-na-os ... -janowicza
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez agniecha » wtorek, 8 kwi 2014, 19:20

Oj szaleństwo 60.000 przez 4 lata (1250zł miesięcznie). Rewelacja ale zanim dostał te kokosy przez naście lat ciężko pracował . Czasami treningi nie ograniczają się do 8 godzin 5 dni w tygodniu no ale jak ktoś dostaje coś więcej niż inny przecietny Kowalski to już to nie pasuje. Na reklamach też nie zarabia od lat tylko od niedawna. Sport trenowany zawodowo nie ma nic wspólnego z amatorskim czyimś hobby.
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez Del_Rey » wtorek, 8 kwi 2014, 19:49

jeśli rodzic uważa, że da się zrobić z prawie niemowlaka maszyne do zarabiania wielkich pieniędzy, to sorry, ale to jest rodzica sprawa. Klasyczny biznes. Zawsze na początku jedzie się na stratach. Państwo daje teren, jakoś tam działający klub i gotowe. zacznie wybijać się poza przeciętnosc to i pieniądze sponsorow się znajdą.
Jeśli gościowi zebrało się na żale że mu źle w życiu i ma całe życie pod górkę, to mimo wszystko byłoby to lepiej odebrane, po jakimś zwycięskim meczu, a nie po przegranej w kiepskim stylu.
Ktoś mówi, że 1200 zł/mc to są grosze, które państwo dało na czyjeś hobby. Lepszy rydz. . .
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: J Janowicz i szopa

Postprzez zwk » środa, 9 kwi 2014, 09:41

Ile się płaci za wejście na MIEJSKIE korty? Ile z tych pieniędzy przeznaczonych na miejski klub, na rozwój tenisa w Polsce, na szkolenie młodych jest SKUTKIEM tryumfów Radwańskiej i Janowicza, a nie źródłem?

Ludzie, on uraził media, nie szukajcie więc obiektywizmu... w mediach!

To samo było z Małyszem. Teraz ośrodki narciarskie dostają pieniądze dla młodych. Czy dzięki temu Małysz osiągnął sukces? Czy to upoważniało media (nie tylko państwowe, ale i prywatne) do wypowiadania słów: "dlaczego tylko szósty"?
zwk
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 17 mar 2014, 12:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości

cron