Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez SG » wtorek, 8 kwi 2014, 18:50

co sądzicie o naszym bokserze A.?
o jego wypowiedziach jego podejściu do życia, polityki?
jak gościa szanowałem jako boksera to teraz po tym jak się wypowiada odcinam się od tego.
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Grego » wtorek, 8 kwi 2014, 19:13

Skoro może być posłem chłop w sukience, pastor urodzony i wychowany w Afryce, gej który poza seksem gejowskim nie ma zainteresowań, czemuż by nie miał być bokser? Osobiście nie będę zdziwiony ani oburzony jak tam ujrzymy ogiera trzylatka.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Piotrek » wtorek, 8 kwi 2014, 20:05

No tak, ale jak ktoś ma we łbie pulpę zamiast mózgu to powinien obowiązkowe badania psychiatryczne przejść łącznie z kwarantanną czy nie gryzie? Patrzę sobie, mignęły mi wiadomości, widzę ? ogier Adamek w otoczeniu oszołomów, byłych pisowców, słucham i myślę:?ja pinkolę?, następny nawiedzony, słowo Jezusa będzie głosił w EP. Nie śledzę dokładnie kto i kogo przebija głupotą, ale ze śmiesznych to zauważyłem dwie Gosiewskie, najpierw myślałem, że ktoś sobie żarty robi ale lepiej to niż np. taki Macierewicz, z nim to kupa śmiechu by była na całą Europę.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 8 kwi 2014, 20:28

Bardzo zła wiadomość jest taka że Adamek startuje nie na Wiejską a do Europarlamentu. Teraz widać jest taka tendencja że sportowcy/trenerzy będący na emeryturze startują do Europarlamentu ponieważ jak wszyscy dobrze wiem za gów... robienie dostaje się tam całkiem dobre Euro. Powiedzmy sobie szczerze takie tuzy jak Adamek, Jędrzejczak, Żurawski, Wenta jaką mogą mieć wiedzę przydatną w Europarlamencie ??? Co oni mogą tam wnieść dobrego??? Z całym szacunkiem dla ich wyników sportowych ale trudno podejrzewać kogoś kto nie potrafi się składnie wypowiedzieć o wiedzę przydatną w parlamencie takim czy siakim.
Rozmieniają się na drobne za kasę i tyle, stracą tylko szacunek kibiców ale to ich sprawa.
Zresztą cała UE to jeden wielki cyrk więc i małpy są potrzebne ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Pyramide » środa, 9 kwi 2014, 06:45

Efekt poobijanego mózgu: "homoseksualistów należy leczyć"
Adamka też.Nauczyć ogłady,j polskiego i kazać dużżżżżżżżżżżżżżżż czytać /bajki,gazety,czytanie czegoś innego mu nie grozi/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Grego » środa, 9 kwi 2014, 07:15

Ilekroć słyszę takie teksty zawsze mam ochotę spytać czy to leczenie ma być opłacone przez NFZ :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Anke » środa, 9 kwi 2014, 08:27

Pyramide napisał(a):Efekt poobijanego mózgu: "homoseksualistów należy leczyć"
Adamka też.Nauczyć ogłady,j polskiego i kazać dużżżżżżżżżżżżżżżż czytać /bajki,gazety,czytanie czegoś innego mu nie grozi/



To jest sytuacja, gdy Polacy mają szansę przejrzeć się w lustrze:
Zdaje się już rzucał się na Grodzką z pretensjami, występował w Radiu Maryja, wyraził chęć krucjaty w obronie życia pokalanie poczętego, jest 100 procentowym katolikiem jak sam mówi (ciekawe czy można zdobyć odznakę np. 40% procentowego katolika???), lęka się homo. Wyjątkowo trzeźwo jak na siebie skonkludował, że czas poszukać nowej fuchy, bo kariera sportowca nie trwa wiecznie; poczekajcie jaka będzie beka jak mu wyjaśnią - po swojemu - co to gender; albo gdy zobaczy chłopak w Brukseli siedliszcze szmatana i skuje mordę jakiemuś europejskiemu liberałowi.
Nie widzę "godniejszego" reprezentanta i przedstawiciela narodu polskiego. Jaka Polska, taki poseł. Pozostaje już tylko się śmiać.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Pyramide » czwartek, 10 kwi 2014, 07:35

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Grego » czwartek, 10 kwi 2014, 08:21

A mnie się ta postać podoba. Szkoda że nie startuje do sejmu tylko do PE. Bijatyki na Wiejskiej by się przydały. Gawiedź miałaby by igrzyska.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez kirgiz » wtorek, 22 kwi 2014, 03:50

Kolejny koleś ze zlasowanym mózgiem chce reprezentować naród w Europie. Co sobą reprezentuje? NIC. Jaką posiada do do tego wiedzę? ŻADNĄ. Będzie pionkiem głosującym tak jak mu powiedzą.
kirgiz
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez necia55 » wtorek, 22 kwi 2014, 05:47

Pan Kazimierz napisał(a): Teraz widać jest taka tendencja że sportowcy/trenerzy będący na emeryturze startują do Europarlamentu ponieważ jak wszyscy dobrze wiem za gów... robienie dostaje się tam całkiem dobre Euro. Powiedzmy sobie szczerze takie tuzy jak Adamek, Jędrzejczak, Żurawski, Wenta jaką mogą mieć wiedzę przydatną w Europarlamencie ??? Co oni mogą tam wnieść dobrego???

I o to chodzi :mrgreen: , mądrzy ludzie mający jaką taką wiedzę (a właśnie takich tam potrzeba-specjalistów z różnych dziedzin) sporo by "namieszali" , bo patrzyliby na ręce i głupot nie daliby sobie wciskać.
A tak- można polaczków skubać,popychać,przestawiać, można im bezkarnie mówić co mają u siebie robić, dyktować warunki które będą musieli spełnić itd. itp. . Więc wszystko toczy się tak jak chce EUROPA. I nasze piekielne władze.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Grego » wtorek, 22 kwi 2014, 05:58

kirgiz napisał(a):Kolejny koleś ze zlasowanym mózgiem chce reprezentować naród w Europie. Co sobą reprezentuje? NIC. Jaką posiada do do tego wiedzę? ŻADNĄ. Będzie pionkiem głosującym tak jak mu powiedzą.
Czyli niczym się w gronie posłów nie wyróżnia. Za czym głosuje np Buzek?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 22 kwi 2014, 06:10

Adamek zaczyna poznawać już co to jest polityka - wyciągają jego brudy na światło dzienne. Zaczyna się gra o stołki.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 22 kwi 2014, 08:29

Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Adamek na wiejskiej co o tym sądzicie?

Postprzez Pyramide » wtorek, 22 kwi 2014, 15:16

Adamek: Chciałbym, żeby Polską rządził Rydzyk. stanowczo za dużo ciosów w głowę.. /z tt/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości