Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez tren_d » poniedziałek, 28 kwi 2014, 15:29

Możemy popierać różne opcje ale każdy chyba się ze mną zgodzi że dopóki żył Jan Paweł II w polityce nie było konfliktu PO-PIS który jest właściwie jedynym konfliktem obecnie w polityce. Papież po prostu stopował chamskie zachowania polityków.
A każdy pamięta czas gdy obie te partie na początku tysiąclecia chciały się nawet połączyć w POPIS.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez Anke » poniedziałek, 28 kwi 2014, 15:53

Twoja wykładnia konfliktów politycznych w Polsce jest bardzo ciekawa, tren_d. Przyszło ci też może do głowy, że konflikty nastały bo w w/w partiach politycznych są pseudochrześcijanie? Znaczy katolicy? Papa zamknął oczy a oni już sobie aorty zaczęli podgryzać... No ale teraz papież jest święty, siedzi po prawicy Boga i może zacznie piorunami walić po Wiejskiej jak chłopaki znowu zaczną się bić.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez ZIZ » wtorek, 29 kwi 2014, 05:48

Pan Kazimierz napisał(a):
Anke napisał(a):
ZIZ napisał(a): jesteście czerwoną bandą, bolszewicką zarazą, potomkami pomiotu, który na ruskich tankach tutaj wjechał.


Panie, zajmij się pan lepiej osiedlowym kiermaszem a nie politykierstwem.


Dzisiaj nie ma kiermaszu dzisiaj jest chyba sprzątnie parku. Nie jesteś na czasie Anke ;)


Kiermasz się odbył, będzie następny.
Sprzątanie się odbyło, będzie następne 10 maja.
Byli pomóc nawet wybieralni przedstawiciele bielskiego społeczeństwa! :D Ale etatowego urzędasa ani jednego :evil:
Z bolszewią trzeba wciąż ostro, poczytaj jak Balon łże:

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... -po-polsku

Na 1 maja pora przekłuwać czerwone balony i spuścić z nich powietrze. Pora żeby całkiem sflaczały. Może zrobię jakiś happening... ... należy im się jak psu zupa :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez Anke » wtorek, 29 kwi 2014, 07:07

Sam sobie przebij balonik...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez Pyramide » wtorek, 29 kwi 2014, 08:22

ZIZ napisała bym ci dosadnie co masz przebić sobie albo opróżnić ale bana miała bym pewnego.Mam nadzieje że zajarasz.Powinno ci ulżyć w tej głupocie wypisywanej,wizjach,kasztelanach,pomiotach.Przypomnij sobie swoje korzenie i nagłą przemianą w postrzeganiu rzeczywistości.
Kontakty ze Stasiem widać już gołym okiem.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: JP II,kanonizacja,spór w mediach, Sejmie.

Postprzez ZIZ » wtorek, 29 kwi 2014, 08:27

Pyramide napisał(a):ZIZ napisała bym ci dosadnie co masz przebić sobie albo opróżnić ale bana miała bym pewnego.Mam nadzieje że zajarasz.Powinno ci ulżyć w tej głupocie wypisywanej,wizjach,kasztelanach,pomiotach.Przypomnij sobie swoje korzenie i nagłą przemianą w postrzeganiu rzeczywistości.
Kontakty ze Stasiem widać już gołym okiem.

Balon łże , zmyśla i próbuje odgrzewać kotlet z 49 województwami bo mu się nowe stołki przyśniły!
Jako pierwszy na sprzątanie parku przyszedł, zaraz po ustaniu ulewy, v-ce przewodniczący RM B-B i złapał za widły!
I to nie był Stasiek!
A nie chce mi się z Wami gadać - szykujcie się na czerwone święto pierwszomajowe :mrgreen:
Za pół godzinki rozpoczyna się comiesięczne przedstawienie - sesja RM. Kabarecik dostępny w necie za friko.
Jak będę miał chwilkę czasu to pójdę posłuchać na żywo interpelacji.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron