Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

1 Maja

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: 1 Maja

Postprzez Pyramide » niedziela, 4 maja 2014, 10:31

Ależ ty jesteś "zaklapkowany" na oczach i mózgu.Będzie ci się dupa paliła jak będziesz płacił za gaz Putina drożej za to z Europy z rewersu..
Chyba że Orban sprzeda "po kumpelsku" taniej.Jakoś GB ,Włochy,Austria a nawet Niemcy nie podskakują tak wysoko jak ty i nasz PDT.
http://www.geopolityka.org/unia-europej ... -to-zgodzi
Ostatnio edytowano niedziela, 4 maja 2014, 10:44 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: 1 Maja

Postprzez sanctus » niedziela, 4 maja 2014, 10:35

ZIZ napisał(a):Sorki, ale takich dyskutantów nazywa się monosylabowcami.
A świętuj sobie 1 maja przez cały tydzień :lol: :mrgreen:


A dlaczego 1 maja a nie na przykład 3 kwietnia albo 7 września?
Uchwalenie Konstytucji 3 Maja doprowadziło do likwidacji I Rzeczpospolitej. Jeśli to jest dla ciebie powód do świętowania, to faktycznie - jako polski patriota - nie mam ochoty z tobą dyskutować. Pewnie też świętujesz wybuch Powstania Warszawskiego - zaiste, wyrżnięcie 200 tys. cywilnej ludności i niemal całkowite zniszczenie lewobrzeżnej Warszawy dla wielu "patriotów" to powód do świętowania...
POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » niedziela, 4 maja 2014, 13:45

Jako polski patriota nie zamierzam rozmawiać z @sanktusem dopóki nie dokształci się gruntownie.
Konstytucję 3 maja uchwalono dziewiętnaście lat po I rozbiorze Polski - proces likwidacji Rzeczypospolitej był już dalece zaawansowany i decyzja Sejmu była jedną z ostatnich desek ratunku przed agresorami. Mylisz skutki z przyczynami. Jednym z powodów II rozbioru Polski w roku 1793 było (sic!) zwycięstwo rewolucji francuskiej :!:
Jeżeli jesteś pod wpływem takich publikacji jak "Obłęd 44" to twój wybór; dla mnie takie podejście do PW to właśnie jest obłęd publicysty i historyka.

>@Pyramide/ No gratuluję wyboru tekstu z portalu geopolityka.
Wypociny Piskorskiego lansującego się przed wyborami to czysta gównopolityka.
Ostatnio edytowano wtorek, 6 maja 2014, 13:38 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez Pyramide » niedziela, 4 maja 2014, 14:17

ZIZ przedstaw jakiś sensowny tekst,artykuł czy stanowisko swoich bielskich liderów.
Może cos takiego jest dla ciebie jest wzorem.Jeżeli tak to "szacun"
"Mickiewicz, gdyby żył, byłby w PiS, napisałby epos o prezesie" - oto oryginalny wpis posła Stanisława Pięty na Twitterze. Nie po raz pierwszy poseł Prawa i Sprawiedliwości wyrasta na gwiazdę mediów społecznościowych
albo
Stanisław Pięta skomentował na Twitterze zmiany w prawie dotyczącym homoseksualistów w Ugandzie. Za stosunek homoseksualny grozi tam dożywocie, a poseł PiS pisze: "byle ich nie trzymano w celach wieloosobowych"
Gdzie temu panu do dr.Piskorskiego i do spłodzenia takiego artykułu/wypocin jak piszesz powyżej.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » niedziela, 4 maja 2014, 16:27

>@Pyramide/ Jak już nie raz wspominałem, nie jestem członkiem PiS. Zapraszam do przeczytania programu PiS - to obszerny dokument dostępny nie tylko w biurze każdego z posłów tej partii czy też w siedzibie regionu.
Jeżeli chodzi o moje "wypociny" to od lat już nie pisuję, nawet do szuflady :mrgreen: ale specjalnie dla Ciebie podlinkuję mój tekst z przed kilku lat; co prawda nie na temat, ale niech tam:
http://www.super-nowa.pl/art.php?i=16434
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez Pyramide » niedziela, 4 maja 2014, 16:57

ZIZ powiem/napisze tak.Szkoda że już nie pisujesz i szkoda że związałeś się z głównie młodymi oszołomami do których wg mnie kpl. nie pasujesz.Dajesz sobą manipulować i wykorzystywać.np.vide walizki i "królowa śniegu"
Szanuj swój wiek i niemały,znany wielu dorobek w tym społeczny w BB.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » niedziela, 4 maja 2014, 21:46

>@Pyramide/ Jak to nie piszę? ` :lol: No może trochę krótsze kawałki, oto ostatni, z rana 1 maja:
"Uwaga!
Wstęp surowo wzbroniony!
Wyłożono trutkę na lisy.
Nadleśniczy ZIZ"

I co? Zły tekst? Wydanie drukiem zaledwie w dwóch egzemplarzach, obydwa umieściłem przy [...] na zachodnim brzegu Białej. Ogrodziłem teren biało-czerwoną taśmą.
[...]

Walizki i Dębowiec to były moje własne pomysły, nikt mną nie manipuluje a tym bardziej nie wykorzystuje.
Że z młodymi? No cóż, starsi to głównie kierunek Warszawa, Budapeszt, Łagiewniki, Częstochowa itp. a ja tyle czasu nie mam co emeryci więc tylko tu lokalnie coś w Bielsku-Białej i najbliższej okolicy się pokręcę.
Pewnie większa częśc tych młodych jak i starszych jest daleko w ogonie pod względem wiedzy historycznej więc nie obawiam się być zmanipulowanym. Bo ogon nie będzie kręcił psem :D

>@sanctus/ Jutro matura z języka polskiego, możesz się wykazać i napisać temat szczególny:
"Likwidacja I RP jako pokłosie Konstytucji 3 Maja w literaturze europejskiej; ówczesnej i współczesnej,"
oraz dodatkowo, przy maturze rozszerzonej:
"Zagłada ("wyrżnięcie") 200 000 tyś warszawiaków i zburzenie miasta z winy rozkazu wydanego przez AK na podstawie lektury Obłędu 44."
Dostaniesz dwie pały; dwa plus dwa daje celujący i grasz dalej :lol:
Ostatnio edytowano wtorek, 6 maja 2014, 13:38 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez outsider? » wtorek, 6 maja 2014, 09:55

Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » wtorek, 6 maja 2014, 10:00

>@outseider/ Jeśli to także do mnie to dzielnie biorę na klatę :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez Santos » wtorek, 6 maja 2014, 11:30

@ZIZ co ty chcesz ode mnie od @Santosa?
Panuj nad swoimi odpowiedziami zgodnymi z oczywistą linią partii.
A przy okazji twoja polemika z @Pyramide jest sprytnym omijaniem oczywistej oczywistości.
Czyli to nie jest nicowanie kota ale zapie..... nie znających do końca faktów z tego okresu.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » wtorek, 6 maja 2014, 13:37

>@Santos/ sorki, post był skierowany do @sanctusa :oops:
Już poprawiam 8)

PS Przy okazji - co takiego omijam; możesz rozwinąć myśl?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez outsider? » wtorek, 6 maja 2014, 14:40

>@outseider/ Jeśli to także do mnie to dzielnie biorę na klatę :mrgreen: - podziwiam twoje poczucie humoru, nie bierz na klatę, proszę!
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: 1 Maja

Postprzez ZIZ » wtorek, 6 maja 2014, 14:51

>@outsaider/ Od czasu, kiedy pani Maria Koterbska spytała mnie publicznie (z balkonu TP w B-B-ej) czy ja jestem panem Piętą,
co wywołało niezłe rozbawienie publiki i dyskutantów, staram się dbać o wysoki poziom... ...humoru - bo to niewątpliwie wpływa doskonale na zdrowie i długowieczność :) :D :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 1 Maja

Postprzez outsider? » wtorek, 6 maja 2014, 17:40

wysoki poziom... ...humoru - (...), to niewątpliwie wpływa doskonale na zdrowie i długowieczność :) :D :lol:
- zupełnie się z Tobą zgadzam, jednak w praktyce :lol: nie zawsze potrafię podążać radosną i dowcipną ścieżką...
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron