Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Media

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Media

Postprzez Swiatogor » wtorek, 13 maja 2014, 20:16

Piotrek napisał(a): Więc takie życie bez telewizora uważam za propagandowe mydlenie oczu a także wyraz manifestacji bezradności,


Piotrze; zagalopowałeś się w ślepą uliczkę :) Cofnij do poprzedniego skrzyżowania i wybierz inną drogę :)

-----

BTW: tu coś na temat internetu., choć dotyczy także, w całej rozciągłości, tradycyjnych mediów.* Trzeba oczywiście kliknąć "plaja" :)
Odnośnie Fejsika się nie wypowiem, bo nigdy nie używałem, ale Google działa tak jak gość opowiada :)

----
* Właśnie zastanawiam się czy już tego kiedyś nie umieszczałem na tym forum. Chwilę później przyszła refleksja: być może tacy jak ja będą pierwszym pokoleniem internautów z Alzheimerem. Będziemy wklejać te same linki po 40 razy :) Oj; chłopaki piszące kody staną przed nowym wyzwaniem :) Wiem, że to może trochę czarny humor, ale takie życie :twisted:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Media

Postprzez Piotrek » środa, 14 maja 2014, 06:37

Swiatogor napisał(a):
Piotrek napisał(a): Więc takie życie bez telewizora uważam za propagandowe mydlenie oczu a także wyraz manifestacji bezradności,

Piotrze; zagalopowałeś się w ślepą uliczkę :) Cofnij do poprzedniego skrzyżowania i wybierz inną drogę :)

Za późno Kolego, jestem już na następnym poziomie.

Piotrek napisał(a):I nie i tak, to Ty jesteś spersonalizowana przez internet, osaczona przez reklamy i cenzurę, a rzeczywiście w zasadzie można znaleźć wszystko, ale to już chodzi o ten inny internet.

Co do internetu, gdy to pisałem, mniej więcej miałem na myśli drugą część Twojego postu, ale to tylko powierzchnia inwigilacji, głębiej jest dużo straszniej.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3133
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Media

Postprzez Lapa_Christi » środa, 14 maja 2014, 07:19

No i do mnie doleciały wieści o kobiecie z brodą, choć podobnie jak Światogor telewizora nie posiadam i nie chłonę z niego tego, co nadają. Świat musi być na krawędzi, skoro w konkurise piosenki preferencja seksualna jest atutem. Ciekawe, czy gdyby ten konkurs odbywał się w radio, to też zwyciężyłby ten osobnik. Po wtóre, to zdaje się konkurs piosenki jest, a nie piosenkarzy (czy może durna Lapa znów widzi świat przez optymistyczny pryzmat zrytej dyńki).

Mam bardzo liberalne poglądy, i nie przeszkadza mi, że jakiś niemiaszek czy austryjok zapuścił sobie rzęsy, włosy i cycki i że chce śpiewać. Ale jeśli używa swej odmienności jako karty przetargowej w innych dziedzinach życia poza samozadowoleniem (mam tu na myśli ogół a nie tylko "ręczne robótki"), to nie różni się niczym od nawiedzonych inkwizytorów, czy "jedynych prawdziwych" naprawiaczy świata, którzy za mniejsze odstępstwa unicestwiliby go, gdyby tylko posiadali takie narzędzia.

@ Padoda ? myślę, że telewizornia państwowa podpisując umowę o udział w przedsięwzięciu "Konkurs piosenki Eurowizji 2014" nie miała pojęcia, że wystąpi takie dziwadło, o zwycięstwie wyżej wymienionego. Mieli przerwać transmisję bo wylazła paskuda na scenę? Na prawdę tak uważasz? Takie mamy czasy, że średniaki prące ku karierze muszą szokować, aby zostały zauważone a uwaga "targetu sprzedażowego" została na nich skupiona na tyle długo, aby sprzedać wystarczającą ilość płyt i nagrań. Nie obraź się, ale świat nie znałby Laibacha, gdyby nie wyczyny Hostnika. Powiesz, Laibach przekazywał jakąś myśl, ideę... A może temu wurstowi też się wydaje, że promuje jakąś wspaniałą ideę...

Oglądnałem na jutubie występ naszych ? za przeproszeniem ? artystów. Takie same muzyczne średniaki, żeby nie powiedzieć mierniaki, a uwagę widzów zwrócić chcieli bujnymi cycami chórzystek, pech chciał, że nie wstrzelili się w koniunkturę.

Tak ja to widzę.

Sama zaś "Eurowizja" od dawna jest polityczna, i trzeba być niesamowicie niedowidzącym, żeby tego nie zauważyć.

Moje 3 grosze na temat internetu: jeśli zacznie się używać adbloków, to internet zrobi się zdecydowanie mniej inwazyjny i nahalny. Jeśli zacznie się używać duckducka zamiast gógla, łatwość wynajdywania treści chcianych w miejsce podsuwanych znacznie wzrośnie. Poczucie bezpieczeństwa i prywatności można sobie podnieść poprzez użycie spamassasinów, notracerów, opaquemaili, a w przypadkach skrajnej manii prześladowczej ? tora. To wszystko zabiegi, które są bezbolesne, i niemal nie absorbujące naszej uwagi ? wystarczy chcieć.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Media

Postprzez error_terror » środa, 3 wrz 2014, 02:24

Następny cymbał: :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=TDCdsJJ2PcQ

najlepszy koment:
"Za kudły do wagonu i ładować zboczeńca do pieca w Kozienicach. Idealny materiał na biomasę... takie jest moje zdanie. Brać tych popie*doleńców i likwidować jakoś... We wszystkich krajach które odpuściły i przyznały prawa dla środowiska LGBT obecnie Panuje heterofobia gdzie normalny człowiek jest zastraszony sankcjami a dziwolongi walą się po dupach, uprawiają publiczną pornografię albo zakładają sekty gwałcicieli jak aktualnie grupa pakistańców w UK. To nie są żadni ludzie, nie przejawiają żadnych cech społecznych. Jedyne cechy jakie przejawiają to skrajny bunt do jakichkolwiek wartości, walenie się w dupska, obscenizm, acha chacha jak na filmiku i anarchia. Lać ścierwo pałami...?" :D
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Media

Postprzez tren_d » poniedziałek, 9 lut 2015, 17:39

Już nie mogę się doczekać na nowe odcinki Ugotowanych gdzie zobaczę m.in. elokwentnych i oczytanych ludzi z Bielska-Białej.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Media

Postprzez GP » sobota, 21 lut 2015, 23:09

tren_d napisał(a):Już nie mogę się doczekać na nowe odcinki Ugotowanych gdzie zobaczę m.in. elokwentnych i oczytanych ludzi z Bielska-Białej.

I jak się podobały te odcinki Ugotowanych? :P
Jako nieoczytany i nieelokwentny, pojawiłem się też na chwilę na ekranie... ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3383
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości