Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez majster_jk » środa, 14 maja 2014, 20:44

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/vect ... 30550.html

Komu nie pasuje i ma Vectry dość, jest szansa :)
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez tom.tom » piątek, 16 maja 2014, 07:05

Na Polskich Skrzydeł jesteśmy skazani na Vectrę - pakiet platynowy TV HD + internet 20 Mb + WiFi - wszystko za 100 zł z groszami... Nieraz szukałem alternatywy. Najwięksi dostawcy w ogóle nie działają w tym rejonie, a ci którzy działają, mają ceny czasem 2 x wyższe.

Ale ogólnie nie narzekam - transfer mam na poziomie 25 Mb czyli więcej niż w umowie, TV śmiga (HD porządna jakosć, nie mam problemów).

Pozdrawiam - tom
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez Arkon » piątek, 16 maja 2014, 07:53

tom.tom napisał(a):Na Polskich Skrzydeł jesteśmy skazani na Vectrę - pakiet platynowy TV HD + internet 20 Mb + WiFi - wszystko za 100 zł z groszami... Nieraz szukałem alternatywy. Najwięksi dostawcy w ogóle nie działają w tym rejonie, a ci którzy działają, mają ceny czasem 2 x wyższe.

Ale ogólnie nie narzekam - transfer mam na poziomie 25 Mb czyli więcej niż w umowie, TV śmiga (HD porządna jakosć, nie mam problemów).

Pozdrawiam - tom

Nikt nie jest na nic skazany, chyba że prawomocnym wyrokiem sądu :). Zawsze jest alternatywa- np. nc+, która wcale, wbrew obiegowym opiniom, nie jest droga. Poza tym strasznie przepłacasz, ja za platynę+sport na ostro+dekoder z nagrywarką+ 20MB internet+wifi płacę 80,90 zł- wystarczy złożyć wypowiedzenie, teraz jest świetna okazja.
Pozdrawiam.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez Sheena » piątek, 16 maja 2014, 12:05

Arkon napisał(a):
tom.tom napisał(a):Na Polskich Skrzydeł jesteśmy skazani na Vectrę - pakiet platynowy TV HD + internet 20 Mb + WiFi - wszystko za 100 zł z groszami... Nieraz szukałem alternatywy. Najwięksi dostawcy w ogóle nie działają w tym rejonie, a ci którzy działają, mają ceny czasem 2 x wyższe.

Ale ogólnie nie narzekam - transfer mam na poziomie 25 Mb czyli więcej niż w umowie, TV śmiga (HD porządna jakosć, nie mam problemów).

Pozdrawiam - tom

Nikt nie jest na nic skazany, chyba że prawomocnym wyrokiem sądu :). Zawsze jest alternatywa- np. nc+, która wcale, wbrew obiegowym opiniom, nie jest droga. Poza tym strasznie przepłacasz, ja za platynę+sport na ostro+dekoder z nagrywarką+ 20MB internet+wifi płacę 80,90 zł- wystarczy złożyć wypowiedzenie, teraz jest świetna okazja.
Pozdrawiam.


Dobrze radzisz, generalnie wszyscy, którzy dawno podpisywali umowy powinni skorzystać z okazji, zerwać obecną i podpisać na nowych warunkach, bo co chwilę promocje obniżają koszty. tom.tom, jeszcze Ci info na priv dosyłam :)
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez majster_jk » piątek, 16 maja 2014, 16:42

Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez tom.tom » sobota, 17 maja 2014, 22:26

Sheena napisał(a):
Arkon napisał(a):
tom.tom napisał(a):Dobrze radzisz, generalnie wszyscy, którzy dawno podpisywali umowy powinni skorzystać z okazji, zerwać obecną i podpisać na nowych warunkach, bo co chwilę promocje obniżają koszty. tom.tom, jeszcze Ci info na priv dosyłam :)


Dzięki Sheena za info !
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez majster_jk » wtorek, 19 sie 2014, 20:05

Jak zwykle Vectra ma problem z DNS w BB.

Proponuję zmienić DNS na te z Netii lub Goggle:

8.8.8.8
8.8.4.4 te od google

lub

62.233.233.233
87.204.204.204 te od Netii...

I nigdy abonencie Vectry nie będziesz miał problemów z Internetem.
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez tom.tom » wtorek, 19 sie 2014, 21:55

Heh, była wizyta w biurze Vectry, w celu wypowiedzenia umowy, zgodnie ze zmianą regulaminu. Szybka reakcja Vectry - propozycja pozostania przy umowie, w zamian obniżenie rachunku (ze 117 zł na niecałe 100 zł), podniesienie prędkości internetu (z 20 mega na 60 mega), wymiana dekodera na model z twardym dyskiem (rewelacja).

Wszystko w temacie, polecam.

tom
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 20 sie 2014, 06:15

tom.tom napisał(a):w zamian obniżenie rachunku (ze 117 zł na niecałe 100 zł), podniesienie prędkości internetu (z 20 mega na 60 mega), wymiana dekodera na model z twardym dyskiem (rewelacja).

Wszystko w temacie, polecam.

tom


Nie masz się z czego radować:
- zastanawia mnie kto to w domu wykorzysta 60 mega - no chyba że ostro ciągnie z netu dane :P
- z dekodera z dyskiem przestaniesz się cieszyć jak zacznie się wieszać i będziesz go restartował co 3 dzień. Po za tym to bardzo dobra sprawa :)
- co do ceny - nie wiem za jaki pakiet ale niektórzy tyle płacą już od .... lat :)

Ale Vectra jest dla mnie ok gdyby nie te wieszające się dekodery z dyskiem :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez tom.tom » wtorek, 26 sie 2014, 16:12

Pan Kazimierz napisał(a):- z dekodera z dyskiem przestaniesz się cieszyć jak zacznie się wieszać i będziesz go restartował co 3 dzień.


No i wykrakał. Franca się zawiesiła pierwszy raz właśnie.
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez Sheena » wtorek, 26 sie 2014, 18:40

tom.tom napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):- z dekodera z dyskiem przestaniesz się cieszyć jak zacznie się wieszać i będziesz go restartował co 3 dzień.


No i wykrakał. Franca się zawiesiła pierwszy raz właśnie.


Nie tylko Vectrowe się wieszają, w firmie mam NC+ i 2 miesiące działał bez zarzutu, a teraz średnio co 2 uruchomienie trzeba resetować. Po prostu wszyscy operatorzy kupują najtańsze śmieci i trzeba liczyć na szczęście i dobry egzemplarz :roll:
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Vectra zmienia regulamin - można zrywać umowy bez kary

Postprzez majster_jk » wtorek, 26 sie 2014, 22:59

za chwilkę wielkie zmiany w kanałach... dodadzą nowe :)

Listy ulubionych będzie trzeba na nowo sobie ustawić ...
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości

cron