Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » wtorek, 27 maja 2014, 21:09

davnbb napisał(a): Za to jak słyszę pomysły lewactwa aby ogłosić żałobę narodową to już mnie szlag trafia.


Przecież najprawdopodobniej nie będzie żadnej żałoby.
A szlag musisz sobie połknąć - jak ja gdy usłyszałam, że z okazji święcenia Wojtyły ma być dzień wolnego.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez outsider? » wtorek, 27 maja 2014, 21:29

Anke masz pozdrowienia od krasnoludków i życzenia nieśmiertelności. Jeżeli chodzi o moją bibliotekę, to mogę Ci kilka ciekawych lektur polecić, kto wie może nawet pożyczyć? :D
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » wtorek, 27 maja 2014, 21:31

outseider napisał(a):Anke masz pozdrowienia od krasnoludków i życzenia nieśmiertelności. Jeżeli chodzi o moją bibliotekę, to mogę Ci kilka ciekawych lektur polecić, kto wie może nawet pożyczyć? :D



Dziękuję, mam mnóstwo swoich a lektury dobieram sobie sama.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez outsider? » wtorek, 27 maja 2014, 21:51

Może jednak warto poczytać coś innego jak Harlekiny, "Zmierzch" lub "Kod Leonarda..." :?:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » wtorek, 27 maja 2014, 22:01

outseider napisał(a):Może jednak warto poczytać coś innego jak Harlekiny, "Zmierzch" lub "Kod Leonarda..." :?:


Spróbuj:) nigdy nie jest za późno by sobie poprzeczkę podwyższyć.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » środa, 28 maja 2014, 08:12

Anke
"Przecież najprawdopodobniej nie będzie żadnej żałoby.
A szlag musisz sobie połknąć - jak ja gdy usłyszałam, że z okazji święcenia Wojtyły ma być dzień wolnego."
Zła interpretacja, to będzie święto patrona ......... /właściwe proszę wstawić/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 28 maja 2014, 08:39

Stachu się wybiera na pogrzeb Jaruzelskiego.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bedzie-p ... rpie/eydv9
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez outsider? » środa, 28 maja 2014, 09:15

"... nigdy nie jest za późno by sobie poprzeczkę podwyższyć." - cenna samokrytyka. Dodaj jes :lol: ze do zestawu lektur ostatnie arcydzieła literackie Moniki Jaruzelskiej...
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez davnbb » środa, 28 maja 2014, 09:24

Anke napisał(a):A szlag musisz sobie połknąć - jak ja gdy usłyszałam, że z okazji święcenia Wojtyły ma być dzień wolnego.

Tamten cyrk mnie smieszył. A dodatkowy dzień wolnego nasza bogata gospodarka bez problemu by udzwigła, to dopiero byłby cud za wstawiennictwem ;-) Nie rozumiem za to dlaczego w stosunku do mnie używasz takiego argumentu.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » środa, 28 maja 2014, 10:33

davnbb napisał(a):
Anke napisał(a):A szlag musisz sobie połknąć - jak ja gdy usłyszałam, że z okazji święcenia Wojtyły ma być dzień wolnego.

Tamten cyrk mnie smieszył. A dodatkowy dzień wolnego nasza bogata gospodarka bez problemu by udzwigła, to dopiero byłby cud za wstawiennictwem ;-) Nie rozumiem za to dlaczego w stosunku do mnie używasz takiego argumentu.


Nie w stosunku do ciebie, tylko do sytuacji - bo to też jest cyrk... Po drugie, oprócz wyrażenia opinii i przełknięcia tego faktu, masz inne sensowne opcje?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » środa, 28 maja 2014, 10:39

outseider napisał(a):"... nigdy nie jest za późno by sobie poprzeczkę podwyższyć." - cenna samokrytyka. Dodaj jes :lol: ze do zestawu lektur ostatnie arcydzieła literackie Moniki Jaruzelskiej...


Droga pani, skoro pani czytała i poleca, jest to jak najbardziej argument za tym, żeby podejść do tego sceptycznie... Pytanie tylko czy potrafisz oddzielić i właściwe ocenić dzieło literackie jako takie od kontrowersji jakie wzbudza osoba autorki? Śmiem wątpić.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez outsider? » środa, 28 maja 2014, 12:42

"czy potrafisz oddzielić i właściwe ocenić dzieło literackie jako takie od kontrowersji jakie wzbudza osoba autorki? Śmiem wątpić."
Wątpić rzeczą ludzką..., chciałam tylko sprawdzić czy nie jesteś cyborgiem - botem, który wyręcza jakiegoś gracza w celowaniu i strzelaniu (tylko do kogo?), bo piszesz ciągle to samo na łamach tego forum i polujesz na jakieś potwory typu Stasiu Pieta lub Kościół. Na razie!Już mi się znudziła ta zabawa, a dla innych użytkowników też jest zapewne nużąca. Miłej dalszej jałowej strzelanki, mnie to nie cieszy! :lol:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Anke » środa, 28 maja 2014, 13:01

typu Stasiu Pieta lub Kościół.

[I to mówi Wielka Pluja na Jaruzelskiego:)]

Stanisław Pięta jest osobą publiczną, której działania i poglądy podlegają społecznej ocenie. Nie musisz się zgadzać z moją oceną, a oburzeniem i pretensjami z tego powodu możesz się co najwyżej udławić. Smacznego.

W działaniach Kościoła trudno mi się dopatrzyć czegoś dobrego, zarówno z perspektywy jego historii jak i działalności w Polsce. Krytykuję bo MOGĘ i sprawia mi to wiele radości.

Już mi się znudziła ta zabawa

A mnie było całkiem zabawnie jak pobiegłaś szukać bytów urojonych, tylko dlatego, że ja powiedziałam "załóżmy, że wierzę w krasnoludki":> Ech, miałam nadzieję że podłożysz się durnie jeszcze parę razy głosząc rzeczy absurdalne by udowodnić "tolerancję" i usprawiedliwić wiarę w rzeczy nadprzyrodzone... No, ale zmykaj, skoro jesteś przemęczona, krzyżyk na drogę.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » środa, 28 maja 2014, 14:01

outseider przyłącz się.
"Dwa dni, które zostały do pogrzebu generała Jaruzelskiego spędźmy na modlitwie" - apeluje kardynał Kazimierz Nycz. W ten sposób, jak tłumaczy, powinniśmy towarzyszyć rodzinie i samemu zmarłemu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » czwartek, 29 maja 2014, 11:03

Sonda Onet: Czy Wojciech Jaruzelski powinien zostać pochowany na Powązkach?
Tak
78 %
Nie
22 %
Prymitywny "lansiarz" w zdecydowanej mniejszości.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości