Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez necia55 » czwartek, 29 maja 2014, 18:14

Była opcja,żeby na Wawelu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niech już zostaną te Powązki - wiele szuj tam spoczywa,jeden mniej czy więcej .......
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez sanctus » czwartek, 29 maja 2014, 19:34

necia55 napisał(a):Była opcja,żeby na Wawelu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niech już zostaną te Powązki - wiele szuj tam spoczywa,jeden mniej czy więcej .......


Szuja, nie szuja - jednak Powązki. A ciebie szujo gdzie pochowają? Pod cmentarnym płotem? W bezimiennej mogile? Trochę szacunku dla człowieka, który przeszedł szlak bojowy 1AWP. I to bynajmniej nie w zaopatrzeniu.
POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez outsider? » czwartek, 29 maja 2014, 21:39

"Trochę szacunku dla człowieka, który przeszedł szlak bojowy 1AWP. I to bynajmniej nie w zaopatrzeniu." - a w czym? :?: :!:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez necia55 » piątek, 30 maja 2014, 07:18

sanctus napisał(a):
necia55 napisał(a):Była opcja,żeby na Wawelu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niech już zostaną te Powązki - wiele szuj tam spoczywa,jeden mniej czy więcej .......


Szuja, nie szuja - jednak Powązki. A ciebie szujo gdzie pochowają? Pod cmentarnym płotem? W bezimiennej mogile? Trochę szacunku dla człowieka, który przeszedł szlak bojowy 1AWP. I to bynajmniej nie w zaopatrzeniu.



Sanctus - nie przeginaj! Ja nie mam na rekach ludzkiej krwi!!
Ja nie mordowałam i nie wydawałam rozkazów ,aby zabijać i zamykać tysiące niewinnych ludzi!
Więc "szuja" w moim przypadku - to duże nadużycie !!
Ja ciebie nie rozliczam z twojego życia,nie wiem kim jesteś.I nie wiem co robisz ani co zrobiłeś.
Z "tamtych" czasów co nieco pamiętam i nie są to miłe wspomnienia!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Grego » piątek, 30 maja 2014, 08:38

necia55 napisał(a): Sanctus - nie przeginaj! Ja nie mam na rekach ludzkiej krwi!!
Ja nie mordowałam i nie wydawałam rozkazów ,aby zabijać i zamykać tysiące niewinnych ludzi!
Każda świnia może powiedzieć to samo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 30 maja 2014, 09:47

SAMAEL66 napisał(a):Jakby nie patrzeć był to wojskowy i powinien mieć godny wojskowy pogrzeb.


i niech to już się skończy bo sytuacja zaczyna przypominać tą ze śmiercią faceta bez nosa, nawet jak się otwierało lodówkę to tam też był Michael Jackson.
Media już nie maja chyba o czym pisać, a większość polaków na ten temat ma takie zdanie:
https://www.youtube.com/watch?v=iYTJ52gLHBw
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » piątek, 30 maja 2014, 11:54

Ładna oprawa,godne pożegnanie ze strony kościoła i Prezydenta podczas myszy w intencji Generała.
Debile pod katedrą obowiązkowo pokazali swój katolicyzm Nie dziwię się młodym bo to podobno frajda być """""prawdziwym polakiem"""" w oku kamer, ale dziwie się tym starszym "panom" ,który zjawili sie jak przypuszczam "sami i spontanicznie" Brakowało tam jeszcze Joanny z miesięcznic i haseł wina Tuska.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 1702_n.jpg
14.00
Głupawe,bydlęce gwizdy ani godne, ani chrześcijańskie. Po raz kolejny tzw. prawica pokazuje kim jest.Ale za to z bogiem na ustach zamiast w sercu jak powiedział Aleksander K.
Nie dziwie się ze 7 raz przegrywają wybory.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Piotrek » niedziela, 1 cze 2014, 14:00

Pyramide napisał(a):Głupawe,bydlęce gwizdy ani godne, ani chrześcijańskie.


A później pójdą do świątyni i modląc się do swojego Boga, patrząc się bezczelnie prosto w oczy będą kłamać:
"i odpuść nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;"

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 cze 2014, 15:08

Gen.Jaruzelski jest wymieniany w USA w gronie pięciu osób,które doprowadziły Polskę do demokracji.Prawica i IPN przestaną kochać Amerykę? /TT J Sz/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 5 cze 2014, 18:48

Pyramide w taki sam sposób można powiedzieć (i nie skłamać) że Hitler przyczynił się do tego że Wrocław i Szczecin są teraz w granicach Polski. Przyczynił się? no w sumie tak, bo bez wypowiedzenia przez niego wojny Polsce, te miasta byłyby nadal na terenie Niemiec. Tak samo Jaruzelski, gdyby nie wprowadził stanu wojennego może nie zmobilizowałby tak bardzo ludzi z opozycji i nawet w swoich szeregach do dążenia do zmian.
Bo chyba nie chcesz powiedzieć że Jaruzelski marzył i dążył do wprowadzenia demokracji w Polsce :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 cze 2014, 19:11

SAMAEL66 a co było wg ciebie w tym czasie skoro uważasz ze nie demokracja.
Może był socjalizm demokratyczny ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 5 cze 2014, 20:06

w sumie masz rację, było przecież to samo i taka samo jak teraz :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Generał Wojciech Jaruzelski nie żyje

Postprzez Grego » piątek, 6 cze 2014, 07:01

SAMAEL66 napisał(a):Bo chyba nie chcesz powiedzieć że Jaruzelski marzył i dążył do wprowadzenia demokracji w Polsce :)
W kwestii formalnej: Czy każdy kto NIE MARZYŁ o demokracji jest buu niedobry? Z pewnością Jaruzelski nie marzył o demokracji w Polsce. A Mazowiecki to niby od 1945 walczył o demokrację? Guzik prawda, współtworzył stalinowska propagandę! Ponadto w latach czterdziestych kiedy Jaruzelski swoje życiowe decyzje podejmował NIKT nie walczył o demokrację. Dla przypomnienia II RP o którą walczyli żołnierze wyklęci nie była demokratyczna, o czym się dzisiaj chętnie zapomina. Wybór więc nie był pomiędzy demokracją i dyktaturą, tylko pomiędzy jedna dyktaturą i drugą, a która okaże się gorsza, tego nikt nie mógł przewidzieć. Natomiast Jaruzelski mogąc stłamsić demokrację siłą w 1989 nie zrobił tego, tym samym się do wprowadzenia demokracji bardzo przyczynił. I to jest w zasadzie jedyna rzecz o którą mam do niego pretensję. Powinien był zrobić z nimi porządek, ale wolał święty spokój.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości