Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy warto studiować w Bielsku Białej?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Czy warto studiować w Bielsku Białej?

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 25 mar 2015, 09:26

złośnica napisał(a):Mam wrażenie że sam sobie zaprzeczasz :)

"Trzeba było studiować a nie balować :)
Studia polegają na studiowaniu właśnie więc m.in na samodzielnej pracy. Miej więc też pretensje do siebie. Studia studiami ale i tak liczy się praktyka którą nabywasz w pracy"



No to żałuj że nie balowałaś :)
Co można wynieść - zależy jak pilnują i co jest do wyniesienia :)

Studia to studia czas zabawy i przedłużenie młodości
. Zycie zaczyna się dopiero po nich :D


8)


ehhhh ludzie ludzie - gdzie sobie zaprzeczam???? Mam wrażenie że nie załapałaś :)

Pierwsza wypowiedź podszyta ironią skierowana do gościa który wiecznie narzeka to mu doradziłem że jak narzeka na swoje studia to mógł studiować a nie balować.

Druga wypowiedź - skierowana do Ciebie. Skoro nie balowałaś na studiach to żałuj :)
Oczywiście że studia to czas zabawy i przedłużenie młodości a po studiach praca, dom, kredyty czyli życie :)
No i hobby jakieđ tam :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Czy warto studiować w Bielsku Białej?

Postprzez złośnica » środa, 25 mar 2015, 14:53

Pan Kazimierz napisał(a):
złośnica napisał(a):
ehhhh ludzie ludzie - gdzie sobie zaprzeczam???? Mam wrażenie że nie załapałaś :)

Pierwsza wypowiedź podszyta ironią skierowana do gościa który wiecznie narzeka to mu doradziłem że jak narzeka na swoje studia to mógł studiować a nie balować.

Druga wypowiedź - skierowana do Ciebie. Skoro nie balowałaś na studiach to żałuj :)
Oczywiście że studia to czas zabawy i przedłużenie młodości a po studiach praca, dom, kredyty czyli życie :)
No i hobby jakieđ tam :)


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA no widzisz :) hehehhe
zgadzam się resztą wypowiedzi oprócz kredytu :) nie wiem to już się robi taki trend że go trzeba mieć ?
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Czy warto studiować w Bielsku Białej?

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 25 mar 2015, 15:25

złośnica napisał(a):zgadzam się resztą wypowiedzi oprócz kredytu :) nie wiem to już się robi taki trend że go trzeba mieć ?


Skrót myślowy - kredyt jako "synonim" problemów dnia codziennego :) Przecież ludzie muszą mieć najnowsze telewizory, smartfony i co tam im jeszcze wmówią często nawet jak ich nie potrzebują i nie mają na to kasy. Ale to już ich sprawa.
Nie wiem czy trzeba go mieć ale niektórzy mają.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron