Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jak dojechać do Ustki ???

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez zuzet » wtorek, 8 lip 2014, 07:08

Witam.Wielką prośbę mam do Was.Jadę samochodem w niedzielę do Ustki.Słyszałam że można już dojechać do Gdańska autostradą A1.Gdzieś w okolicy Łodzi autostrady nie ma trzeba gdzieś objeżdżać żeby znowu za Łodzią wskoczyć na A1.Czy przejazd jest płatny czy tylko niektore odcinki??? Czy macie inne propozycje dojazdu z B-B do Ustki???Ps nie cierpię korków.Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez Przemek73 » wtorek, 8 lip 2014, 07:42

Jedziesz normalnie DK 1 do Łodzi. Przebijasz się przez Óć (tu polecam dobrą nawigację z omijaniem korków) do Strykowa i tu zaczyna się autostrada. Do Torunia na razie bezpłatna. Jedziesz nią aż za ostatnie bramki (od strony Gdańska) i dalej trochę wiochami i już. W czerwcu ta trasa zajęła mi ok 8h., z postojami na kawę, siku, itp.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez agniecha » czwartek, 10 lip 2014, 12:06

Tylko wjeżdzaj na pełnym baku, jechałam w maju droga super tylko brak jeszcze inrastruktury.
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez Przemek73 » czwartek, 10 lip 2014, 12:26

agniecha napisał(a):Tylko wjeżdzaj na pełnym baku, jechałam w maju droga super tylko brak jeszcze inrastruktury.

W Strykowie przed samym wjazdem na autostradę jest stacja, faktycznie warto zatankować, bo co prawda za Toruniem stacje już są, ale ceny mają z kosmosu :?
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez tren_d » czwartek, 10 lip 2014, 19:13

Przemek73 napisał(a):Jedziesz normalnie DK 1 do Łodzi. Przebijasz się przez Óć (tu polecam dobrą nawigację z omijaniem korków) do Strykowa i tu zaczyna się autostrada. Do Torunia na razie bezpłatna. Jedziesz nią aż za ostatnie bramki (od strony Gdańska) i dalej trochę wiochami i już. W czerwcu ta trasa zajęła mi ok 8h., z postojami na kawę, siku, itp.


napisz jeszcze że jechałeś bezpiecznie, zgodnie z przepisami, kulturalnie i ręka nie na godzinie 12-tej i wszyscy uwierzymy.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez Del_Rey » piątek, 11 lip 2014, 02:16

cos ty sie tak uczepił. nawet google maps tą trasę pokazuje ponizej 8 godzin, gdzie z pominieciem korków to poniżej 7.20.
Juz blysnąłeś 15 godzinową drogą z Mielna do Bielska,gdzie ta trase z małym dzieckiem jechałem 9,5 godz z postojami, a jechałem sporo ponizej max autostradowej na autostradzie i wręcz wzorowo po innych drogach.
Wiec albo kupiłeś prawko i sprawa nadaje sie do prokuratury, albo wyrzuć mapy kupione przez rodziców za PRL i kup nowe, ktore nie prowadzą drogami gruntowymi przez pola i łąki, po ktorych raz dziennie jeździł PKS ogórek.
Zajmij sie lepiej tymi swoimi stringami w tyłku, z którymi miałeś problem, a nie trolluj tu.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez ZIZ » piątek, 11 lip 2014, 22:49

tren_d napisał(a):
Przemek73 napisał(a):Jedziesz normalnie DK 1 do Łodzi. Przebijasz się przez Óć (tu polecam dobrą nawigację z omijaniem korków) do Strykowa i tu zaczyna się autostrada. Do Torunia na razie bezpłatna. Jedziesz nią aż za ostatnie bramki (od strony Gdańska) i dalej trochę wiochami i już. W czerwcu ta trasa zajęła mi ok 8h., z postojami na kawę, siku, itp.


napisz jeszcze że jechałeś bezpiecznie, zgodnie z przepisami, kulturalnie i ręka nie na godzinie 12-tej i wszyscy uwierzymy.

Instrukcja jak dojechać bezpiecznie, zgodnie z przepisami, kulturalnie itp., itd., a w dodatku za darmochę i corocznie:
Załapać się do pracy w Ratuszu w takim charakterze by jeździć na Dni Bielska-Białej w Ustce :mrgreen:
Popracować a przy okazji wypić i zakąsić co nieco :wink: .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez tom.tom » czwartek, 24 lip 2014, 16:09

Del_Rey napisał(a):cos ty sie tak uczepił. nawet google maps tą trasę pokazuje ponizej 8 godzin, gdzie z pominieciem korków to poniżej 7.20.
Juz blysnąłeś 15 godzinową drogą z Mielna do Bielska,gdzie ta trase z małym dzieckiem jechałem 9,5 godz z postojami, a jechałem sporo ponizej max autostradowej na autostradzie i wręcz wzorowo po innych drogach.
Wiec albo kupiłeś prawko i sprawa nadaje sie do prokuratury, albo wyrzuć mapy kupione przez rodziców za PRL i kup nowe, ktore nie prowadzą drogami gruntowymi przez pola i łąki, po ktorych raz dziennie jeździł PKS ogórek.
Zajmij sie lepiej tymi swoimi stringami w tyłku, z którymi miałeś problem, a nie trolluj tu.


Nie da rady do Ustki w 8 h autostradą. Pisałem wcześniej w podobnym wątku tutaj:

viewtopic.php?f=6&t=88691&p=180532#p180532

Jechałem dosyć szybko w nocy trasą: z Łeby do Gdyni, potem obwodnicą Trójmiasta, potem na A1, potem Łódź i dwupasem do Bielska. Zajęło mi to 8h 50 min, z przerwami 15 min. co 2.5 h. Tyle tylko, że z Łeby do Ustki jeszcze kawał drogi, jakieś 45 minut conajmniej. Jadąc przez Kościerzynę niewiele się zyskuje, można zaliczyć dzika na masce, ewentualnie fotoradar.
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez Przemek73 » piątek, 25 lip 2014, 08:24

tom.tom napisał(a):Nie da rady do Ustki w 8 h autostradą. Pisałem wcześniej w podobnym wątku tutaj:

viewtopic.php?f=6&t=88691&p=180532#p180532

Jechałem dosyć szybko w nocy trasą: z Łeby do Gdyni, potem obwodnicą Trójmiasta, potem na A1, potem Łódź i dwupasem do Bielska. Zajęło mi to 8h 50 min, z przerwami 15 min. co 2.5 h. Tyle tylko, że z Łeby do Ustki jeszcze kawał drogi, jakieś 45 minut conajmniej. Jadąc przez Kościerzynę niewiele się zyskuje, można zaliczyć dzika na masce, ewentualnie fotoradar.

Tyle, że do Ustki nie jedziesz przez Gdynię, tylko z autostrady odbijasz w stronę Słupska. I naprawdę da radę w 8h. nie przekraczając. prawie ;), przepisów.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez majster_jk » piątek, 25 lip 2014, 21:05

Do Rowów jadę zawsze tak:
https://www.google.pl/maps/dir/Jutrzenk ... 657451!3e0

Ustka po drodze :) Bardzo fajna trasa.
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak dojechać do Ustki ???

Postprzez zuzet » sobota, 26 lip 2014, 21:02

majster_jk a jak długo jechałeś?? ps byłeś w Rowach teraz w lipcu??? bo ja byłam z rodziną.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron