Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Misiek na Magurce? :)

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Misiek na Magurce? :)

Postprzez Swiatogor » wtorek, 16 wrz 2014, 16:01

Jakoś trudno mi uwierzyć, ale skoro tak piszą...
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Alinoe » wtorek, 16 wrz 2014, 20:18

Swiatogor napisał(a):Jakoś trudno mi uwierzyć, ale skoro tak piszą...


dlaczego tak trudno ?

po drugiej stronie doliny na zboczach Skrzycznego są od lat... przynajmniej borówek nie zbierają grzebieniami :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Swiatogor » wtorek, 16 wrz 2014, 20:44

Alinoe napisał(a):po drugiej stronie doliny na zboczach Skrzycznego są od lat... przynajmniej borówek nie zbierają grzebieniami :D


:)

Hmm; wilcze tropy to ja tam (tzn. na zboczach Skrzycznego od strony Ostrego) widziałem, ale że miśki też? Trochę to dla mnie niespodzianka :)
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez davnbb » wtorek, 16 wrz 2014, 22:36

Dobrze wiedzieć - ostatnio po zmroku jeździłem tam na rowerze - bym się zdziwił jakby takie zobaczył na swojej drodze.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Anke » czwartek, 18 wrz 2014, 13:39

Dzisiaj przez pół nocy coś wyło i ryczało - jakby z Dębowca/Koziej, trudno było namierzyć dźwięk, bo echo szło.
Brzmiało jak pijany misiek. :D
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Swiatogor » czwartek, 18 wrz 2014, 13:49

Anke napisał(a):Dzisiaj przez pół nocy coś wyło i ryczało - jakby z Dębowca/Koziej, trudno było namierzyć dźwięk, bo echo szło.
Brzmiało jak pijany misiek. :D


Nadszedł czas rykowiska jeleni.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez necia55 » czwartek, 18 wrz 2014, 19:30

I nie tylko jeleni :P :P . Kuny też się rozochociły - zeszłej nocy wrzeszczały jak zwariowane,spać nie było można. Czy te zwierzaki nie mogłyby ..... trochę ciszej się chędożyć? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 19 wrz 2014, 06:56

Ha! To jest temat dla wszystkich tych, którzy mają jakąś obsesję na temat erotyki innych osób i chcą zakazywać seksu poza prokreacyjnym:

Jak wytłumaczyć tym wszystkim bezbożnym i perwersyjnym zwierzakom, że mają się nie bzykać jak oszalałe z kilkoma partnerami po kolei, nie rozdzierać mordy, nie stroszyć piórek! Mają się bzyknąć tylko raz, na misjonarza, i od razu zajść w ciążę :mrgreen:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 19 wrz 2014, 06:57

Anke ? piłaś kiedyś z niedźwiedziem??? :roll: Jestem pełen uznania! heheheh
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Anke » piątek, 19 wrz 2014, 07:09

Ano z różnymi miskami się piło, natomiast konkluzja jest jedna - pijane samce zawsze zachowują się tak samo, bez względu na przynależność gatunkową :P
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 19 wrz 2014, 07:26

Tiaaaa... głośno śpiewają piosenki patriotyczne typu: "Góraaaalu, czy Ci nie zal", "W stepie szrokim..." i "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina" :mrgreen:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez necia55 » piątek, 19 wrz 2014, 09:40

Lapa_Christi napisał(a):Ha! To jest temat dla wszystkich tych, którzy mają jakąś obsesję na temat erotyki innych osób i chcą zakazywać seksu poza prokreacyjnym:

Jak wytłumaczyć tym wszystkim bezbożnym i perwersyjnym zwierzakom, że mają się nie bzykać jak oszalałe z kilkoma partnerami po kolei, nie rozdzierać mordy, nie stroszyć piórek! Mają się bzyknąć tylko raz, na misjonarza, i od razu zajść w ciążę :mrgreen:


Lapa - no wiesz, ja nic nie mam przeciwko radosnemu bzykaniu się ..... różnych gatunków :P :P ale ludzie pracują i muszą się w nocy wyspać. A jak Ci taka kuna pod oknem wrzeszczy pół nocy ,no to jest armagedon :evil: i chciałoby się tej cholerze japę zamknąć na przysłowiową kłódkę.

Anke - czym mogły się opić te kuny? Bo wydawało mi się,że nawet po dachu się gonią,a stromy co nieco jest.Może u sąsiada nażarły się winogron i "uderzyło" im do głowy? :mrgreen: :twisted:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez tren_d » piątek, 19 wrz 2014, 11:45

necia55 napisał(a):
Lapa_Christi napisał(a):Ha! To jest temat dla wszystkich tych, którzy mają jakąś obsesję na temat erotyki innych osób i chcą zakazywać seksu poza prokreacyjnym:

Jak wytłumaczyć tym wszystkim bezbożnym i perwersyjnym zwierzakom, że mają się nie bzykać jak oszalałe z kilkoma partnerami po kolei, nie rozdzierać mordy, nie stroszyć piórek! Mają się bzyknąć tylko raz, na misjonarza, i od razu zajść w ciążę :mrgreen:


Lapa - no wiesz, ja nic nie mam przeciwko radosnemu bzykaniu się ..... różnych gatunków :P :P ale ludzie pracują i muszą się w nocy wyspać. A jak Ci taka kuna pod oknem wrzeszczy pół nocy ,no to jest armagedon :evil: i chciałoby się tej cholerze japę zamknąć na przysłowiową kłódkę.

Anke - czym mogły się opić te kuny? Bo wydawało mi się,że nawet po dachu się gonią,a stromy co nieco jest.Może u sąsiada nażarły się winogron i "uderzyło" im do głowy? :mrgreen: :twisted:


Jedni pracują, inni chodzą do pracy haha To pewnie wina PIS-u że zwierzęta wyją i biedni ludzie nie mogą się wyspać przed jutrzejszym pójściem do pracy.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Anke » piątek, 19 wrz 2014, 12:59

Lapa_Christi napisał(a): głośno śpiewają piosenki


To tylko w fazie wstępnej, potem już schodzą na level "pijany niedźwiedź": "? uaaaa...ueeee"


czym mogły się opić te kuny?


Rują?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Misiek na Magurce? :)

Postprzez Swiatogor » piątek, 19 wrz 2014, 15:16

necia55 napisał(a): A jak Ci taka kuna pod oknem wrzeszczy pół nocy ,no to jest armagedon :evil: i chciałoby się tej cholerze japę zamknąć na przysłowiową kłódkę.


Może trafiła Ci się jakaś wyjątkowo perwersyjna i lubieżna kunia ekipa? :twisted: :twisted: :twisted:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron