Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przychodnia lekarza rodzinnego

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Przychodnia lekarza rodzinnego

Postprzez Jonatan » poniedziałek, 20 paź 2014, 12:07

Szukam przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej najlepiej gdzies w pobliżu Oś. Karpackiego. Zależy mi żeby lekarz przyjmował w ten sam dzień w który się zarejestrujesz i był kilka dni w tygodniu po południu. Obecnie jestem zapisany do NZOZ Troclik ale tam się nigdy nie da dodzwonić i raczej nie ma szans na wizyte w tym samym dniu. ( Próbuje sie dostać do lekarza od czwartku ale udało się zarejestrowac dopiero na wtorek).

Czy ma ktoś doświadczenie z przychodnią Domeny lub Pod Bukami?
Jonatan
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 26 kwi 2007, 19:36

Re: Przychodnia lekarza rodzinnego

Postprzez B_B » wtorek, 21 paź 2014, 20:17

Wprawdzie z przychodnią Domeny lub Pod Bukami nie mam doświadczenia, ale mam pozytywne zdanie na temat przychodni lekarza rodzinnego przy Szpitalu Wojewódzkim (wejście z boku od strony apteki). Jeśli zadzwoni się do południa, zawsze przyjmą w ten sam dzień. W stanach nagłych i poważnych przyjmą nawet jeśli jest full pacjentów. Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku chyba do godz. 18 i śmiało po 16 codziennie zawsze jest jakiś lekarz. Kierownik przychodni wciąż się dokształca, zatrudnia lekarzy różnej specjalności. Jest tam też pediatra. Mankamentem jest duża fluktuacja lekarzy - co się człowiek do jakiegoś przyzwyczai, to za chwilę go nie ma - oraz trudności w dodzwonieniu się bo nie zawsze odbierają telefony, zwłaszcza jak pielęgniarka jest sama i musi zrobić zastrzyk lub badanie. Ale za to jest urocza i przemiła Pani Sylwia w recepcji. No i jest to przychodnia blisko Os. Karpackiego.
B_B
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 2 paź 2006, 10:14

Re: Przychodnia lekarza rodzinnego

Postprzez Lelulila » czwartek, 13 lis 2014, 13:46

Rowniez polecam te przychodnie, ktora poleca B_B. Dlugo szukalam i plątalam sie w roznych przychodniach-ta, moim zdaniem, jest najlepsza.
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości