Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

paplok pt.Radosław S

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

paplok pt.Radosław S

Postprzez Santos » wtorek, 21 paź 2014, 12:26

Może wreszcie PiS ujawnił co to sp. LK i chyba J.K miał na Sikorskiego.
Na razie Sikorskiego odwołuje "koalicja" PIS i SLD a Palikot chce RBN. Szkoda bo powinni powołać sesję ONZ, Synod Biskupów i odwołać Putina.
Raz zewrzeć siły dla Polski panowie.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez error_terror » środa, 22 paź 2014, 17:20

Santos jesteś z Żywca albo Pewli tak?
Nie musisz odpowiadać wiem. :mrgreen:
jakby co to zapraszam tu http://www.zywiec.pl/
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Pyramide » środa, 22 paź 2014, 18:05

@error_terror a ty jesteś znajomym trend a? Jakoś macie podobne upodobania i teksty na forum.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » środa, 22 paź 2014, 20:37

Nieważne co mówią, byle nie przekręcili nazwiska. Sikorski powie cokolwiek, byle wszystkie media wymieniły go imiennie. Zawsze tak działał.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Pyramide » czwartek, 23 paź 2014, 07:51

Może i serce przekonuje do odzyskania Lwowa jednak rozum nakazuje tego nie czynić . O ile przed wojną w całej Galicji Wschodniej, Polaków było 25 % (lokalnie np na Tarnopolszczyźnie, prawie połowa ludności była polska ) to dziś już Polaków tam prawie nie ma.Za to są agresywni nazistowscy nacjonaliści ukraińscy .Chociaż "ukradzenie" Polsce Lwowa i zabytków kultury polskiej jest bolesną i nigdy nie zagojoną raną w ciele Polski to dziś odzyskanie Lwowa byłoby głupotą ze strony Polski.
Jednak podobno nie warto mówic "nigdy nie mów nigdy"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » czwartek, 23 paź 2014, 08:09

No ale ten wątek jest o odzyskanie Lwowa, czy o tym, ze nasz ex minister a obecnie marszałek sejmu bredzi? Bo niezależnie od tego czy taka rozmowa miała miejsce czy nie, miejsce Radka jest na śmietniku historii. W pierwszym wypadku za kuriozalną niedyskrecję, w drugim za konfabulację godną piętnastolatki.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Pyramide » czwartek, 23 paź 2014, 10:08

Grego "czytałam " że w tym paplaniu Radka o rozbiorze Ukr było też o wyłączeniu Lwowa. Czy on tak naprawdę bredził to się jeszcze okaże. Jego wypowiedzi i wpier... się do Litwy też mogą wskazywać na jego/nasze przyszłościowe wizje.Efekt Litwa to widzi,czuje i nas omija gdzie się da.
Ale Grego "zawsze" racje ma
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » czwartek, 23 paź 2014, 12:21

Pyramide napisał(a): Czy on tak naprawdę bredził to się jeszcze okaże.
Prawdy na ten temat nigdy się nie dowiemy to raz. A dwa że to nie ma żadnego znaczenia czy Sikorski skłamał, czy powiedział prawdę. Problem w tym że w ogóle takich informacji nie powinno się upubliczniać. Następnym razem Rosjanie nauczeni doświadczeniem nie będą rozmawiać z matołami znad Wisły, tylko załatwią wszystko ponad naszymi głowami w Berlinie, Brukseli albo Waszyngtonie, a nasz rząd dostanie konkretne polecenia do wykonania i nie będzie dyskusji.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Pyramide » czwartek, 23 paź 2014, 12:49

Panie G nie wiem czy zauważyłeś ale tak już jest od dość dawna w PL
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » czwartek, 23 paź 2014, 14:21

No i nie ma się czemu dziwić skoro nasi ministrowie wszystko co wiedzą paplą dziennikarzom, byle zabłysnąć. Kto by z takimi cokolwiek negocjował? Nie dość że się nie dogadasz, to jeszcze debil upubliczni o czym była mowa. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Pyramide » czwartek, 23 paź 2014, 15:24

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » czwartek, 23 paź 2014, 16:00

A co tu komentować? Transparent jak transparent. Kibic ma prawo gadać i pisać co mu ślina na język przyniesie. Od ministra należy oczekiwać więcej rozsądku i umiaru. No niestety w naszym kraju bywa na odwrót.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » czwartek, 23 paź 2014, 16:16

Ale skoro temat Cie zainteresował to powiem tak: Skandal jest tylko w naszych mediach. W ukraińskich nikt jakoś nie zauważył "skandalicznego" transparentu. Przejrzałem parę stron (chcesz to zalinkuję, ale nie wiem czy się rozczytasz), ani jednego komentarza. Czyli jak zwykle nasze usłużne wobec rządu media próbują szczuć na niepoprawnych politycznie kibiców. Pewnie chcą paploka Radka przymaskować.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Del_Rey » niedziela, 25 sty 2015, 20:48

Paplok znow coś gdzies usłyszał i popełnił wywiad dla Niemca.
Jak jest coś o nim za cicho, to zawsze wyciągnie z zanadrza jakąś anegdotę, a potem się zapląta i straci pamięć, gdy temat zacznie być dokładniej analizowany :)

http://www.tvn24.pl/wojna-na-ukrainie-s ... 101,s.html
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: paplok pt.Radosław S

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 sty 2015, 07:50

Skad on to może wiedzieć? Nasz specsłużby doniosły :mrgreen:
Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk przyznał w rozmowie z gazetą, że taki scenariusz mógł mieć miejsce. - Mam wrażenie, że to prawda - stwierdził.

Mam wrażenie, że bezkarność rozzuchwala. Putin w końcu straci cierpliwość, pośle jednego iskandera na Wiejską, drugiego na Szucha, trzeciego na pałac prezydencki i się wreszcie uspokoją te matoły. Inaczej nie ma lekarstwa.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości