Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Grupa wsparcia - DEPRESJA

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Grupa wsparcia - DEPRESJA

Postprzez Ona_78 » środa, 19 lis 2014, 21:23

Witam , jestem bliską osobą chorego na depresję , szukam pomocy , bo czasem mnie to przerasta . Czy ktoś z Forumowiczów spotkał się z tym problemem i również szukał wsparcia ? Potrzebuję dobrego psychologa , który oczywiście nie jest zbyt drogi , ale na pewno skuteczny w doradzaniu . Podobno w Bielsku nie ma tzw. GRUP WSPARCIA dla chorych na DEPRESJĘ , ale jeśli się mylę , to proszę o informacje , namiary .
Ona_78
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 17 wrz 2007, 21:39

Re: Grupa wsparcia - DEPRESJA

Postprzez asap » piątek, 26 cze 2015, 19:49

Żałuję, że tak późno tu trafiłam. Jeśli poszukujesz jakiejkolwiek informacji o depresji, jeśli chcesz zrozumieć więcej i wiedzieć jak pomagać lub czego się spodziewać polecam serię artykułów na destrudo rozpoczynających się od Obrazek przez te zatytułowane drastycznie ale bardzo wazne: samobójstwo a zaburzenia psychiczne. Bardzo polecam, pomagają zrozumieć naprawdę wiele rzeczy.
asap
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2015, 16:28

Re: Grupa wsparcia - DEPRESJA

Postprzez Ona_78 » piątek, 26 cze 2015, 23:15

Bardzo dziękuję , ale już nie potrzebuję pomocy . Tak , jak mi wcześniej doradzano , nie warto ... Psychologa odwiedziłam , rozmowa bardzo mi pomogła i otworzyła oczy na kilka spraw , wiem już , że przede wszystkim muszę patrzeć na swoje dobro , a nie czyjeś . Nie łączył Nas związek małżeński , więc nie muszę czuć się odpowiedzialna za kogoś , kto mnie nie szanuje . Mimo wszystko bardzo dziękuję za wiadomość ...
Ona_78
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 17 wrz 2007, 21:39

Re: Grupa wsparcia - DEPRESJA

Postprzez asap » czwartek, 16 lip 2015, 19:39

Powodzenia!
asap
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2015, 16:28


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron