Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Młode Polki to największe materialistki w Europie.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Młode Polki to największe materialistki w Europie.

Postprzez necia55 » czwartek, 11 gru 2014, 22:22

Nie jestem już najmłodsza :P . Ale jeszcze pamiętam co nieco z młodości :P i powiem Wam jedno - patrzenie na status materialny partnera/ki i wygląd to pierwszy krok do spieprzenia sobie życia. Panowie chcieli by mieć lalunię o aparycji "miss świata" żeby się pochwalić , ale "piękne opakowanie" nie zawsze skrywa coś wartościowego, a zasobny portfel i droga bryka nie zawsze oznacza "czysty interes" . Może niepozorna, miła, uśmiechnięta dziewczyna z sąsiedztwa - na którą do tej pory nie zwracaliście uwagi - to "brzydkie kaczątko" :oops: , które za Waszym staraniem stanie się cudnym łabędziem ? Laleczki tylko "biorą" nie dając w zamian nic wartościowego. A Wy panowie nie starajcie się być "światowcami dużego formatu" , ale fajnymi kumplami , z którymi można pogadać, potańczyć, pożartować. Jak mówi stare przysłowie - chłop mowny a kot łowny - i "szafa gra"! :mrgreen:
Nadchodzi czas zwany "karnawałem" więc "błyskajcie" intelektem, humorem, czarujcie zgrabnymi komplementami - to może się poszczęści? :lol: :lol:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Młode Polki to największe materialistki w Europie.

Postprzez davnbb » piątek, 12 gru 2014, 19:36

necia55 napisał(a):....
Nadchodzi czas zwany "karnawałem" więc "błyskajcie" intelektem, humorem, czarujcie zgrabnymi komplementami - to może się poszczęści? :lol: :lol:


Autor tematu błyska już od dłuższego czasu a jak widać nie bardzo mu idzie ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Młode Polki to największe materialistki w Europie.

Postprzez Del_Rey » piątek, 12 gru 2014, 20:36

davnbb napisał(a):
necia55 napisał(a):....
Nadchodzi czas zwany "karnawałem" więc "błyskajcie" intelektem, humorem, czarujcie zgrabnymi komplementami - to może się poszczęści? :lol: :lol:


Autor tematu błyska już od dłuższego czasu a jak widać nie bardzo mu idzie ;-)

A co to dopiero bedzie, jak wyrwie sobie ząb mądrości, który i tak juz jest mocno leczony?
Co wtedy bedzie? Zamknie sie w sobie? ;)
tren_d napisał(a):Ja też mam 8-mkę, odezwała się dosyć konkretnie 2 lata temu, dostałem wtedy lekarstwo i od tego czasu mam spokój więc jak jest spokój to po co mam iść usuwać. A pamiętam jak wtedy lekarz mówił że w ciągu kilku miesiecy się znowu odezwie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Młode Polki to największe materialistki w Europie.

Postprzez necia55 » sobota, 13 gru 2014, 21:10

["davnbb] Autor tematu błyska już od dłuższego czasu a jak widać nie bardzo mu idzie ;-)

No, polotu Mu brak. Może jak wstawi złotego zęba to będzie zauważony?

A tak na marginesie - to straszna d**a z tego "naszego" tren_d'a - niby umie się wysłowić, błędów (pisanych)nie robi, i taki ....klops. Chyba za bardzo marudzi - nie chce się leniowi postarać , tylko same "gołąbki" do otwartej gębusi by chapał, a tak się nie da :!:
Tren_d'ziu, niebożątko - działajże wreszcie skutecznie, żebyśmy na forum czytali : ohhhh , ahhhhh, juuuupi - mam, znalazłem, dorwałem aniołka, hurrrrra !!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron