Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej miłości

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej miłości

Postprzez tren_d » środa, 17 gru 2014, 14:54

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez padoda » środa, 17 gru 2014, 15:44

Cóż począć, takie czasy. Będą przebierać, szukać ideału i znajdą kiedyś.
8)
Idealny facet powinien zarabiać ponad 250 tysięcy zł rocznie, jeździć Audi lub Lanosem i dwa razy w tygodniu dzwonić do mamy.
Powinien być ciemnowłosym blondynem, krótko obciętym, który ma dobry gust, big gnat i co najmniej 187 cm wzrostu. Nie musi być wegetarianinem, ale powinien być zawsze gładko ogolony i nie może mieć owłosionej klatki piersiowej ani pach.Musi umieć wymienić koło w aucie, wyważyć drzwi kiedy zajdzie taka potrzeba,spuścić bęcki komukolwiek, podłączyć pendriva.
To jednak wcale nie oznacza, że ma być typem macho. Idealny facet powinien bowiem płakać podczas oglądania wzruszających filmów i obierania cebuli.
Może mieć niewielkie braki uzębienia z przodu lecz bez przesady.
Musi mieć co najmniej tytułu magistra lub wykwalifikowanego palacza kotłowego.
I co najważniejsze powinien pachnieć koniem, whisky i tytoniem
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez staszeks » środa, 17 gru 2014, 15:46

tren_d napisał(a):http://polska.newsweek.pl/dlaczego-coraz-wiecej-polek-zyje-samotnie-zwiazki-uczucia-milosc-single-singielki-newsweek-pl,artykuly,280972,1.html

A ja na twoim miejscu najpierw spróbowałbym odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule przywoływanego artykułu.(na poczatku tytułu)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez necia55 » niedziela, 21 gru 2014, 17:56

staszeks napisał(a):
tren_d napisał(a):http://polska.newsweek.pl/dlaczego-coraz-wiecej-polek-zyje-samotnie-zwiazki-uczucia-milosc-single-singielki-newsweek-pl,artykuly,280972,1.html

A ja na twoim miejscu najpierw spróbowałbym odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule przywoływanego artykułu.(na poczatku tytułu)


Staszku - dziękuję za Twój post - to chyba najwłaściwsze pytanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I chyba odpowiada na Tren_d'owe "zarzuty" !!! :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez farmer » środa, 24 gru 2014, 01:34

Jestem w połowie czytania artykułu jak znajdę czas wyedytuję tego posta. Czego się nie robi dla poczytności, a miałem kiedyś niusłika za dobrą prasę. Jak na razie widzę, że papierek z uczelni świadczy o człowieku. Jest w tym trochę racji, ale jak dziewucha szuka, że ma być po studiach i basta, bo będą tematy z polotem, a jego erudycja na wysokim poziomie to jej współczuję.


edit... Koniec

Z własnego doświadczenia powiem, że co mi z tego jak partnerka jest atrakcyjna, ma studia choćby już ten nieszczęsny marketing, prowadzi własną firmę lub zarabia kupę kasy, jak nie potrafi wyrazić swoich myśli w formie luźnej opowieści. Zająć stanowiska w jakiejś sprawie lub rozbudować jakiegoś tematu bo jej wiedza jest wąska z jednego lub góra trzech działów, jakotako. Nie potrzebuję lalki u boku, aby dodać sobie +50 do prestiżu.

Z artykułu wynika jedynie, że są atrakcyjne dziewczyny z Zadupia Wielkiego, które lecą na kasę i są atrakcyjne szukające wykształconych, bo do tej pory same dekle. Jak na artykuł przystało skrajność goni skrajność. Gdzie ci mężczyźni? gdzie te kobiety? no masakra. Tak na prawdę artykuł można sobie wsadzić, wiadomo gdzie lub potratować jako chwilowy odmóżdżacz.

edit.... zapomniał bym :-)

I te porażające statystyki, ciekawe czy tak samo porazi mnie pront jak wsadzę gwoździa do kontaktu, ale to pront i tego nie ogarniesz. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać...

edit.... idę spać, dobrej nocy

No tak GUS z ostatnich lat i oczywiście słynne sondaże internetowe w formie ankiet, są miarodajnym źródłem informacji statystycznych. Ja was proszę....
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez tren_d » czwartek, 12 mar 2015, 18:30

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez złośnica » piątek, 13 mar 2015, 10:06

Co za idiotyczny materiał :)

"Problem dotyczy przede wszystkim młodych, wykształconych Polek żyjących w dużych miastach. Brak mężczyzn w kraju stał się smutnym faktem."

zaczyna się nieźle ......

"Wielu z nich wydaje się, że „magister” i wizytówka korporacji działa jak afrodyzjak. - Powinnam rozchylić nogi i bić pokłony. Wystarczy porozmawiać z nimi na tematy niezwiązane z ich wykształceniem i od razu widać pustkę w głowie – twierdzi Magda".

typ - wyżej s--a jak du-e ma :)
Właśnie ukończyłam studia , jakoś nie czuję się z tego powodu mądrzejsza ....czy lepsza...... żałosne mniemanie.
Obserwując "kolegów " z uczelni, każdy może mieć bez większego problemu wyższe....... gdyby to coś w tym świecie zmieniało :)

"Często byłam napastowana przez podpitych klubowiczów, traktowana jako łatwy cel na jedną noc. Samotna dziewczyna jest narażona na zaczepki, pikantne komentarze, niemoralne propozycje – ostrzega seksowna brunetka".

-lokal też trzeba umieć sobie wybrać :)

"Ania 27-latka przyjechała do Warszawy z małego miasteczka położonego w okolicach Zabrza, znalazła upragnioną pracę, w dużej rozwijającej się firmie i była przekonana, że w wielkiej metropolii równie szybko spotka życiowego partnera. - Byłam przekonana, że w tym mieście, wystarczy wyjść na spacer po Nowym Świecie, i od razu, dama taka jak ja, wpadnie w oko jakiemuś dżentelmenowi – przyznaje naiwnie. "

hahah na mięso to u rzeźnika się rzuca ;P jak mówi znajomy

"- Oddając „wianek” korporacji lub uciekając od życia rodzinnego na tysiąc sposobów (praca, studia, zabawa itp.) panie budzą się ok. czterdziestki z dominującą potrzeba posiadania dziecka i uwicia gniazda – mówi psycholog Agata Drozdowska"

karierowiczki - potem stare zmierzłe stare , uparte panny. Biurokratki które utrudniają życie w urzędach. A jeszcze niespełniona pani nauczycielka- biedne dzieciaki.

Niestety dalej stara panna - singielka życia nie ubarwi .


Dzięki za artykuł, wychodzi że jestem prawie chodzącym ideałem
Mam dziecko, męża , pracę i wyższe wykształcenie :mrgreen:
a i jeszcze psa ;P hahahhahahah
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez tren_d » niedziela, 22 mar 2015, 18:53

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 23 mar 2015, 15:10

"Bystry" ten tren_d.Wzorce powinien szukać w poście "złośnica"
Oprócz wiecznego narzekania tren_d zobacz/daj zobaczyć specjaliście, co masz w spodniach bo raczej tu leży twój problem.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez złośnica » wtorek, 24 mar 2015, 08:25

Pyramide napisał(a):"
Oprócz wiecznego narzekania tren_d zobacz/daj zobaczyć specjaliście, co masz w spodniach bo raczej tu leży twój problem.


Zycie jest brutalne ;P
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez necia55 » wtorek, 24 mar 2015, 10:11

Jak to "leciało" ? TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE MŁODZIEŻY CHOWANIE?
No i mamy : efekt bezstresowego, wygodnickiego, bez-obowiązkowego (zazwyczaj) wychowania.
To efekt tego słynnego : "bierz z życia wszystko, wyciśnij jak cytrynę - nie dając w zamian nic" !!!
Dziecko powinno wychowywać się mądrze - ZA DARMO NIE MA NIC !!!! A młodzież dzisiaj tylko CHCE !
Nie daje z siebie (od siebie) tylko bierze i wielkie larum podnosi, gdy nie chcą dawać.
Starsze pokolenia - lata 50, 60 nauczone są pracy, bo bez tego nic się nie miało! Trzeba było pracować od dziecka, oszczędzać, zaciągać pasa, mądrze gospodarować zasobami (skromnymi zazwyczaj) żeby się czegoś dorobić !
A nasza "złota młodzież" nie ma czasu na : naukę, pracę, obowiązki, ale ma czas na : internet,kawiarnie, dyskoteki, pogaduchy o niczym, zabawy i "łapanie okazji" . Należałoby się zastanowić gdzie i co zmienić - bo jak tak dalej pójdzie, to nasze społeczeństwo będzie składało się z samych cwaniaczków, mających chęć żyć na koszt innych. I niech nikt nie próbuje zwalać winę na "starszych" - zacząć należy OD SIEBIE !
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez tren_d » środa, 25 mar 2015, 21:05

Pyramide napisał(a):"Bystry" ten tren_d.Wzorce powinien szukać w poście "złośnica"
Oprócz wiecznego narzekania tren_d zobacz/daj zobaczyć specjaliście, co masz w spodniach bo raczej tu leży twój problem.


Bystry to prawda, 8 lat pracuję w przemyśle ale z natury ze mnie typowy humanista, nie ścisłowiec co uskuteczniam na forum.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez tren_d » poniedziałek, 31 sie 2015, 18:17

czemu ładne Polki są często z łysiejącymi, trzydziestoparoletnimi brzydalami a fajni faceci siedzą w domu sami? Pewnie kwestia hajsu....
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 31 sie 2015, 18:36

A ja siedze z żoną 8)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Młode, wyrachowane Polki szukają pieniędzy, rzadziej mił

Postprzez necia55 » poniedziałek, 31 sie 2015, 19:20

Łysiejący trzydziesto - parolatek też człowiek :D i ma prawo mieć ładną laskę. A może jest interesujący i zabawny? Może jest elokwentny i nienudny ( jak niektórzy tutaj :mrgreen: ), może zamiast marudzić i narzekać tak potrafi dziewczynę oczarować, że ta woli jego niż Ciebie? Zastanów się Tren_d'ziu dlaczego ciągle jesteś sam - zamiast się koło dziewczyny "zakręcić" wolisz wylewać żale i -sorki- jakieś pierdolamenty odstawiasz. D**a z ciebie , a nie facet - ot i wsio !!! A komu jest potrzebna fujara nudna i jęcząca? Facet to maa być facet, a nie królewna łzawa - taka jak Ty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości