Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Premier EK jak Thatcher ?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » niedziela, 20 wrz 2015, 11:05

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Pyramide » niedziela, 20 wrz 2015, 11:21

Grego napisał ".... i dalsze zwijanie gospodarki"
Podaj jakieś konkretne przykłady zwijania gospodarki./cyfry,statystyki lub tp/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » niedziela, 20 wrz 2015, 14:15

Grecja w statystykach też wypadała doskonale, do czasu aż się okazało że statystyki regularnie fałszowano. Dla mnie jest prosty wskaźnik rozwoju gospodarczego. Migracja. Ludzie z Polski uciekają, co dowodzi że gospodarka się zmniejsza. Gdyby gospodarka rosła, mielibyśmy napływ pracowników z zewnątrz. Nie wierzę w to, że rosnąca gospodarka wypycha siłę roboczą. Na całym świecie jest odwrotnie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez vilgefortz » niedziela, 20 wrz 2015, 14:49

Najlepiej żyć w Polsce z Niemieckiej emerytury:)
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » sobota, 26 wrz 2015, 08:24

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/se-udare ... acz/z1mhhq
Jaka premier, taki zamach. :|
Pozwolę sobie zauważyć że Komorowski tez się tego desperackiego środka chwytał. W toku kampanii były co najmniej dwa (a kojarzę że trzy) zamachy na Komora. Nie pomogło. Podsune Kopacz dobry pomysł. Niech któryś z naszych MiG 29 zbombarduje URM. Newsweek ogłosi że to Putin przerażony niesłychanym wzrostem pozycji Polski w NATO pod rządami Kopaczowej. To może zadziałać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Pyramide » sobota, 26 wrz 2015, 08:43

Ktoś takie pomysły im podsuwał np. w Gruzji.
A propozycje szanownego obrażonego kolegi takie trochę "podwórkowe"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » sobota, 26 wrz 2015, 09:06

No bo ja jestem chłopak z podwórka proszę szanownej koleżanki. Nie z salonu jak Wasza Dostojność.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Pyramide » sobota, 26 wrz 2015, 09:14

Ahhhhhhhhhhhhhhhha teraz już wiem.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » poniedziałek, 28 wrz 2015, 06:44

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/po ... 89685.html
To cud, że nie doszło do tragedii. Gdyby na Ukrainie odpalono granatnik i wycelowano nim w kolumnę samochodów, którą jechali Ewa Kopacz (59 l.) i ukraiński szef rządu Arsenij Jaceniuk (41 l.), to nikt nie miałby szans na przeżycie. Tak ocenia ekspert wojskowy, redaktor naczelny miesięcznika "Raport - wojsko, technika, obronność" Wojciech Łuczak.

Ach, och, jaka to nasza premier Kopacz bohaterska... przecież gdyby doszło to ataku stu tysięcy rezunów na URM to zostałaby z pewnością przecięta piłą na pół a przedtem podziobana widłami. Szanse na przeżycie zerowe. Cud że do tego nie doszło! A gdyby spadł na jej samochód rosyjski satelita szpiegowski z serii kosmos ileśtam, to zostałaby wraz z samochodem wbita półtora metra pod glebę. Cud że do tego nie doszło! Nie to nie cuda... to opieka! To matka boska załatwiła w podzięce ze zrobienie ministrem katechetki! :lol: No niestety opisać poziom umysłowy lemingów bez wulgaryzmów nie sposób.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez jan235 » poniedziałek, 28 wrz 2015, 09:20

Grego - a weź że kopnij, ulżyj sobie :wink:
Avatar użytkownika
jan235
użytkownik
 
Posty: 149
Na forum od: 9 sie 2013, 23:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » wtorek, 29 wrz 2015, 07:03

No kopnę, kopnę. Ewa Peron dostarcza mi codziennej porcji rozrywki, byłbym świnią, gdybym się tym nie podzielił. No to z dzisiejszej pajęczynki:

Jak mówiła pytana o ocenę polityki UE wobec Putina, Kopacz stwierdziła, że „nie wierzy w to, by UE mogła przehandlować Ukrainę”.
No zaiste odkrywcze, zwłaszcza po tym jak UE Ukrainę przehandlowała. Już nawet parlament Ukrainy się z tym pogodził i uchwalił stosowne akty prawne, ale Evita jeszcze ma nadzieję. To się nazywa tryskać entuzjazmem. :lol:

No i przy okazji sprawdziłem co o rzekomym zamachu na Kopaczową można wyczytać w mediach ukraińskich. No niestety ani słowa. Sprawdziłem zamach na Jaceniuka, który ponoć wraz z panią premier znalazł się o włos od nagłej śmierci No i co znajduję?
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=%D0 ... 0%BA%D1%82
Nic, zero. Jaceniuk nie zauważył w jakim był niebezpieczeństwie. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Santos » wtorek, 29 wrz 2015, 07:27

Ujawnij nam co wg. ciebie miała powiedzieć PEK ?
Dyplomatycznie wybrnęła mówiąc nie wierzę.A co naprawdę wie i co myśli pewnie tylko ty wiesz.
Myślisz kategoriami faktycznie jak sam o sobie gdzieś tam napisałeś czyli ,,,,,,,,,,,,
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » wtorek, 29 wrz 2015, 07:39

Myślisz że to dyplomacja? No no... to mnie zaskoczyłeś. Czyli w wywiadzie dla prasy PEK zawiera jakieś przesłanie dla światowych przywódców. To teraz pozostaje nam czekać na efekty. Świat zachodni zawstydzony przez żarliwa wiarę Ewy Peron unieważni porozumienia mińskie i zwartą ławą ruszy na pomoc uciśnionej Ukrainie. A wszystko dzięki komu? Ewie Kopacz! Mądrej polskiej kobiecie!
No ale odpowiem co Ewa moim zdaniem powinna była powiedzieć. Prawdę. Koń jaki jest każdy widzi. Ukraine zdradzono, a nam czas wyciagnąc z tego wnioski. Udawanie że świat jest inny niż jest to nie dyplomacja tylko głupota. Zresztą PEK nie uprawia dyplomacji międzynarodowej tylko wewnetrzną. Okłamuje swoich wyborców.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Santos » wtorek, 29 wrz 2015, 08:02

Jej przekazy są dla takich jak ty. A twoje myślenie i wizja co powinna powiedzieć jest typowe przy obieraniu ziemnioków/ za dużo? jeszcze nie/
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Premier EK jak Thatcher ?

Postprzez Grego » wtorek, 29 wrz 2015, 08:08

Akurat na takich jak ja (sądząc po tym wątku) jej przekazy działają nieszczególnie. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości