Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez kasiunia » niedziela, 18 sty 2015, 18:01

staszeks napisał(a):
kasiunia napisał(a):
staszeks napisał(a):Tren_d nie podjął wyzwania, więc mam wolne miejsce w kalendarzyku :wink:

To zależy jak długa kolejka.
Ja nie lubię tłoku.
koledze nie wspominałaś o wolnym miejscu w kalendarzyku.


Ja nie wspominałam o kolejce, tylko o kawie.
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez Del_Rey » niedziela, 18 sty 2015, 18:33

A może w końcu szanowny bezdziewczynowiec by się odezwał i zareagował na tak szlachetną propozycję? Czy może poczuł się przyparty do muru i pęknął. Wymaga kultury i ogłady od nieuśmiechających się lecących na kasę pań w stringach, a sam co.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez staszeks » poniedziałek, 19 sty 2015, 01:35

kasiunia napisał(a):.....................................

Ja nie wspominałam o kolejce, tylko o kawie.

Przepraszam, ale zapełnione terminy w kalendarzyku to kolejka, a ponieważ do kalendarzyka nie miałem wglądu to nie mogę
powiedzieć do czego (w tym jednym wypadku do kawy w towarzystwie)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez kasiunia » poniedziałek, 19 sty 2015, 17:43

staszeks napisał(a):
kasiunia napisał(a):.....................................

Ja nie wspominałam o kolejce, tylko o kawie.

Przepraszam, ale zapełnione terminy w kalendarzyku to kolejka, a ponieważ do kalendarzyka nie miałem wglądu to nie mogę
powiedzieć do czego (w tym jednym wypadku do kawy w towarzystwie)

A MŚ w ręcznej, a nowa książka, tak ciekawa, że nie można się oderwać od czytania, a praca - do której jednak super, że trzeba chodzić... kalendarzyk to metafora, a czas jest pojęciem względnym :wink:
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez asap » wtorek, 20 sty 2015, 16:33

Tych pytań można zadać multum:
bogaty czy przystojny
przystojny czy niski
kochający czy niezdradzający
i tak dalej :)
Ja na razie zauważyłam duży problem z tym niskim - dziewczny bardzo zwracają uwagę na wzrost!
Dlaczego skoro w tych czasach można już nawet kupić buty, które sprawią że wyglądasz na wyższego?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. A nawet jeśli nie, to dlaczego wzrost tak bardzo przeszkadza? Czy po wzroście poznajecie dobroć mężczyzny albo to jak będzie was kochał?
Ostatnio edytowano wtorek, 20 sty 2015, 18:33 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: regulamin pkt 5
asap
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2015, 16:28

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez staszeks » środa, 21 sty 2015, 01:06

kasiunia napisał(a):
staszeks napisał(a):
kasiunia napisał(a):.....................................

Ja nie wspominałam o kolejce, tylko o kawie.

Przepraszam, ale zapełnione terminy w kalendarzyku to kolejka, a ponieważ do kalendarzyka nie miałem wglądu to nie mogę
powiedzieć do czego (w tym jednym wypadku do kawy w towarzystwie)

A MŚ w ręcznej, a nowa książka, tak ciekawa, że nie można się oderwać od czytania, a praca - do której jednak super, że trzeba chodzić... kalendarzyk to metafora, a czas jest pojęciem względnym :wink:


Na razie chyba jednak zaczekam. Może kolega się zdecyduje.
Ja mimo, że w zasadzie w zimie w góry nie chodzę to jednak złamię zasadę i wybiorę sie.
potrzebuje troche ciszy i odpoczynku od damskiego towarzystwa. (co jednak nie znaczy, że definitywnie
odmawiam wypicia kawy w Twoim towarzystwie - )
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez kasiunia » sobota, 24 sty 2015, 17:17

staszeks napisał(a):
kasiunia napisał(a):
staszeks napisał(a):.....................................

Przepraszam, ale zapełnione terminy w kalendarzyku to kolejka, a ponieważ do kalendarzyka nie miałem wglądu to nie mogę
powiedzieć do czego (w tym jednym wypadku do kawy w towarzystwie)

A MŚ w ręcznej, a nowa książka, tak ciekawa, że nie można się oderwać od czytania, a praca - do której jednak super, że trzeba chodzić... kalendarzyk to metafora, a czas jest pojęciem względnym :wink:


Na razie chyba jednak zaczekam. Może kolega się zdecyduje.
Ja mimo, że w zasadzie w zimie w góry nie chodzę to jednak złamię zasadę i wybiorę sie.
potrzebuje troche ciszy i odpoczynku od damskiego towarzystwa. (co jednak nie znaczy, że definitywnie
odmawiam wypicia kawy w Twoim towarzystwie - )

Myślę, że u kolegi odwaga kończy się na anonimowych atakach, spotkanie w realnym świecie, jest dużo ponad jego siły. I wydaje mi się, że ten wątek tego dowiódł :)
Baw się dobrze w górach i uważaj na niedźwiedzice :wink:
Udanego weekendu!
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez staszeks » sobota, 24 sty 2015, 17:23

To tylko w obawie o twoją opinię.
Co powiedzieli by twoi znajomi i rodzina, gdyby zobaczono cię z kimś chyba trzykrotnie starszym od Ciebie?.
Aa moi znajomi tez pukali by się w głowę.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez tren_d » sobota, 24 sty 2015, 21:12

Czemu wy dziewczyny lubicie chamów? jak widzę z jakimi się zadajecie to na prawdę. Taki jeden ubrany częato w wynaciągane spodnie, bluzy z kapturami, rozpity "ryj", co drugie słowo na k, brak kultury na drodze, cwaniactwo....Ale cóż najważniejsze że wam dobrze zrobi wieczorem. Oj dziewczyny coś nie fajnego się z wami porobiło....
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez Del_Rey » sobota, 24 sty 2015, 22:04

tren_d napisał(a):Czemu wy dziewczyny lubicie chamów? jak widzę z jakimi się zadajecie to na prawdę. Taki jeden ubrany częato w wynaciągane spodnie, bluzy z kapturami, rozpity "ryj", co drugie słowo na k, brak kultury na drodze, cwaniactwo....Ale cóż najważniejsze że wam dobrze zrobi wieczorem. Oj dziewczyny coś nie fajnego się z wami porobiło....

kasiunia napisał(a):Tren_d... zapraszam na kawę. Może jak w realu pogadasz z bielszczanką to złagodniejesz? I od razu zaznaczam - sama płacę za swoją kawę. Podejmujesz wyzwanie?

Wycykałeś?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez kasiunia » niedziela, 25 sty 2015, 11:38

staszeks napisał(a):To tylko w obawie o twoją opinię.
Co powiedzieli by twoi znajomi i rodzina, gdyby zobaczono cię z kimś chyba trzykrotnie starszym od Ciebie?.
Aa moi znajomi tez pukali by się w głowę.

Chcesz powiedzieć, że masz prawie 100 lat :?: :?: :?:
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez kasiunia » niedziela, 25 sty 2015, 11:44

tren_d napisał(a):Czemu wy dziewczyny lubicie chamów? jak widzę z jakimi się zadajecie to na prawdę. Taki jeden ubrany częato w wynaciągane spodnie, bluzy z kapturami, rozpity "ryj", co drugie słowo na k, brak kultury na drodze, cwaniactwo....Ale cóż najważniejsze że wam dobrze zrobi wieczorem. Oj dziewczyny coś nie fajnego się z wami porobiło....

Tren_d...ale ja wcale nie powiedziałam, że Cię lubię! I to, że zaproponowałam kawę, nie oznacza jeszcze, że będę się z Tobą zadawać, nawet jeśli chwalisz się swoimi wieczornymi umiejętnościami. A brak kultury na drodze...to już chyba było w innym wątku... takim motoryzacyjnym!
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez staszeks » niedziela, 25 sty 2015, 11:56

kasiunia napisał(a):.......................

Chcesz powiedzieć, że masz prawie 100 lat :?: :?: :?:

Wiesz? Z Twojego postu wynika, ze byłabyś w sam raz dla mojego najmłodszego.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez tren_d » sobota, 14 lut 2015, 15:31

Dzisiejszy widok przed centrami handlowymi wygląda cokolwiek żałośnie. Tłumy przytulonych par podczas gdy we wszystkie inne dni roku trzy razy mniej przytulonych par. Nawet komercja wkroczyła w uczucia. Akcyjność serca - Walentynki czyli w ten jeden dzień trzeba pokazać uczucia a w inne dni roku widzę często facetów idących z pannami gdy z ust facetów co drugie słowo na k..... Żenada. Polacy kopiują wszystko z zachodu jak leci. Nawet uczucia stały się komercyjne. Nie pokazuje się uczuć komuś kogo się kocha w jeden dzień bo to jest na prawdę żenada.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki szukacie miłości czy pieniędzy?

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 14 lut 2015, 17:48

tren_d napisał(a):Dzisiejszy widok przed centrami handlowymi wygląda cokolwiek żałośnie. Tłumy przytulonych par


Zazdrość, widzę zazdrość :D
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości