Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pigułka "dzień po"

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Anke » piątek, 18 wrz 2015, 19:38

Nebelwerfer napisał(a): charakter relacji pomiędzy Dżesiką a Łysym


Też, ale symptomatyczne bóle odbytu u rzeczonej patolii, zdradzają jednak, że "dupodajka" to taka, która daje, ale głównie innym.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Grego » sobota, 19 wrz 2015, 06:49

Ojojoj, widzę że na naszym forum zagościła wreszcie arystokracja. Markiz Nebelwerfer światowej klasy filantrop i znana z wykwintnego (acz nie pozbawionego ciętości) języka hrabina Anke... No tylko czołem bić i czerpać wzorce. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez banan.eu » sobota, 19 wrz 2015, 08:08

Grego napisał(a):Ojojoj, widzę że na naszym forum zagościła wreszcie arystokracja.


:mrgreen: ubawiło mnie to ^^

ogólnie każdy "katolik" na pokaz a jest ich w naszym kraju bez liku jest przeciw pigułce gdyż nie jest ona po drodze myśli przewodniej Watykanu ale swoją drogą seks przed ślubem tez nie :lol: :mrgreen: a jakoś wiekszość osób które używają zycia potem biega do spowiedzi.. ogólnie przypomina mi sie jedna z legend która krążyła i krąży w okolicach kiosków Ruchu o pani która dziurawi prezerwatywy :lol: :mrgreen:

poziom dyskusji opada niestety , zaściankowe myślenie i brak widoków cywilizacji robi swoje w naszym pięknym kraju.. najlepiej od razu zakazać sprzedaży prezerwatyw albo je hurtowo przebijać od razu u producenta :mrgreen: :lol: o pigułkach dzień po już nawet nie pisze..wypada ja spalić..
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Anke » poniedziałek, 21 wrz 2015, 08:58

Grego napisał(a):widzę że na naszym forum zagościła wreszcie arystokracja.


Bardzo prawidłowo opisałeś swoje miejsce we wszechświecie.

Ojojoj


Oczywiście, moje kondolencje, bo widzę, że strasznie cierpisz. Ale nie martw się, dla ciebie będzie stosowana zasada decorum, przynajmniej z mojej strony.

No tylko czołem bić


Do rytmicznego napierniczania głową w beton proponuję ci parking przed Tesco. To miejsce w sam raz dla ciebie.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 21 wrz 2015, 11:46

banan.eu napisał(a):poziom dyskusji opada niestety , zaściankowe myślenie i brak widoków cywilizacji robi swoje w naszym pięknym kraju..

Bardziej bym obstawiał tu kwestie pewnej popularnej postawy życiowej. "Jak ja nie lubię, to Tobie też powinni zabronić".
Ciężko mi zrozumieć, skąd bierze się ciśnienie, żeby w Polsce prawnie zakazywać tego, czego nie popiera religia, wyznawana przez max. 20% populacji.
Był kiedyś taki skecz Monty Pythona o antykoncepcji, bodajże w "Żywocie Briana", na bazie tematu podejścia do prezerwatyw omawiano różnice między protestantami i katolikami. Nie mam problemu z tym, że ktoś uważa "every sperm is sacred, every sperm is good", gorzej kiedy próbuje zabronić innym własnego zdania w tej sprawie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:02

No pięknie tu sobie ustawiacie adwersarzy w dyskusji. A to katol, a to ciemnogród...

Jakiś czas temu żył taki koleś, Seneka Młodszy się nazywał. Powiedział coś jak to, że: "czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd". Ale co on tam mógł wiedzieć. Pierdolił jak potrzaskany. Pewnie też ciemnogród jakiś.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:03 przez Swiatogor, łącznie edytowano 1 raz
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Anke » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:03

Swiatogor napisał(a):No pięknie tu sobie ustawiacie adwersarzy. A to katol, a to ciemnogród...


A to dupodajka, c'nie?

czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd


Dlatego pewnie islam każe babom chodzić w burkach.

Jak potrzaskany coś źle zrozumie, np. Senekę i jego obszary wstydu, to potem właśnie pierdoli, że antykoncepcja jest dla dupodajek.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:10

@ Anke

Uczepiłaś się tej dupodajki... To jak chcesz nazwać dziewczę, które, po kilku piwach i dwugodzinnej znajomości z kolesiem, daje mu w kiblu na dyskotece albo w krzakach gdzieś obok i później musi się ratować, bo nawet nie pamięta kto to był.

Jakaś wyszukana propozycja Szanowna?
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Anke » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:17

Swiatogor napisał(a):@ Anke

Uczepiłaś się tej dupodajki... To jak chcesz nazwać dziewczę, które, po kilku piwach i dwugodzinnej znajomości z kolesiem, daje mu w kiblu na dyskotece albo w krzakach gdzieś obok i później musi się ratować, bo nawet nie pamięta kto to był.

Jakaś wyszukana propozycja Szanowna?


Złe pytanie Szanowny. Jak chcesz nazwać kolesia?
Jesteś może gorącym zwolennikiem teorii, że w seksie moralnie złe i godne wstydu są tylko kobiety? Aha, bo dają? jak to leciało? Suka nie da pies nie weźmie? W takim razie nazwiesz swoją żonę dupożoną?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:23

Anke napisał(a):Jesteś może gorącym zwolennikiem teorii, że w seksie moralnie złe i godne wstydu są tylko kobiety?


Sama sobie wymyślasz coś, z czym następnie polemizujesz.

Anke napisał(a): W takim razie nazwiesz swoją żonę dupożoną?


Od mojej Żony to ty się odpierdol.

Przegrałaś.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:26

Swiatogor napisał(a):No pięknie tu sobie ustawiacie adwersarzy w dyskusji. A to katol, a to ciemnogród...

Tak jakoś wyszło, że w Polsce pro-life to środowisko pod sporym wpływem Kościoła. Nie kojarzę żadnych inicjatyw pro-life ze strony przedstawicieli innych religii. Skoro sami się na to powołują, to trudno mi mieć za złe, że wskazuję na argument wyznania.

Jakiś czas temu żył taki koleś, Seneka Młodszy się nazywał. Powiedział coś jak to, że: "czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd". Ale co on tam mógł wiedzieć.

Na pewno nie wiedział, że pojmowanie moralności ma dzisiaj bardzo indywidualny wymiar.

Pierdolił jak potrzaskany. Pewnie też ciemnogród jakiś.

Dałoby się tę tezę obronić, przywołując inny sławny cytat z jego twórczości - Kiedy lekarstwo jest haniebne, wstyd przychodzić do zdrowia.
Coś Wam to przypomina? :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Anke » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:32

Swiatogor napisał(a):Sama sobie wymyślasz coś, z czym następnie polemizujesz.


Tylko pytam. Seks uprawia dwoje ludzi a nie tylko dupodajki. Ciekawam po prostu co sądzisz o własnej płci na dyskotece czy w krzakach.

Swiatogor napisał(a):Od mojej Żony to ty się odpierdol.


Swiatogor napisał(a):Przegrałaś.


Przegrałam co najwyżej w posługiwaniu się łaciną. Nie czytaj tyle Seneki, bo całkiem zaczniesz stosować krzywe zamiast przecinków. Twoja wyobraźnia pieska pokojowego nie ogarnia innych sytuacji niż chędożenie w krzakach, dlatego od antykoncepcji to ty się odpimkaj, "seneko".


No pięknie tu sobie ustawiacie adwersarzy w dyskusji. A to katol, a to ciemnogród...


Po takim występie jak dałaś posta wcześniej, to ciemnogród jest eufemizmem. Ty mówisz i ustawiasz adwersarzy jak pijany Zenek po odebraniu bezrobocia, Szanowny Seneko Z Hipokrytii.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez banan.eu » wtorek, 22 wrz 2015, 06:34

A to katol, a to ciemnogród...


sa jeszcze Ci pomiędzy którzy jakimś cudem i w skutek niesprzyjających warunków wylądowali na takim terenie który potocznie nazywa sie "zachód" i "cywilizacja" i tak człowiekowi otwierają sie oczy :mrgreen:

nie dość ze wszystko jest 4 razy szybsze to jeszcze o dziwno kultura i świato pogląd na tym nadąża i każdy kto chce idzie i kupuje "pigułkę dzień po" w aptece i o dziwno nikt nie stoi z krzyżem i nie wali takie osoby po głowie :mrgreen:

taaa wiem dziwne takie nie "zaściankowe"

ludzie ja wiem ze nie ma co szukać wzorów zachowań na zachodzie gdyż nawet przy okazji akcji uchodźcy wychodzi jak zryte berety maja Niemcy czy inne kraje na zachód ale ksiądz wam nie da potem na wychowanie dziecka no chyba ze wierzycie w 500 zł na dziecko które sponsoruje złoty pociąg z Wałbrzycha :mrgreen: :lol:

ps zakazać prezerwatyw :mrgreen: :lol: przecież to też GRZECH :mrgreen: :lol:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez Santos » wtorek, 22 wrz 2015, 06:46

@banan.eu
"ps zakazać prezerwatyw :mrgreen: :lol: przecież to też GRZECH :mrgreen: :lol:"
a tym w "sukienkach" powycinać ..................aaaa
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Pigułka "dzień po"

Postprzez banan.eu » wtorek, 22 wrz 2015, 07:03

zapytaj pierwszego z brzegu księdza co na ten temat mówi polski kościół :mrgreen: :lol: seks dopiero po ślubie i nie używać prezerwatyw a nie wspomnę o pigułce dzień po :mrgreen:

:lol:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości