Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bystra

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Bystra

Postprzez servoos » środa, 18 lut 2015, 15:29

Witam wszystkich,
Wpadłem ostatnio na pomysł weekendu w Bystrej. Podróż sentymentalna :wink: , byłem tam ostatnio w 1997r. w domkach w OW Barbórka.
Jakiś czas temu widziałem jeszcze w necie stronę Ski Park, jak po nowemu nazwany został ośrodek, ale obecnie strona www nie działa, numer telefonu który znalazłem w sieci nie odpowiada.
Orientuje się ktoś czy to miejsce jeszcze funkcjonuje i jak teraz wygląda ?

PS. Znalazłem w sieci fotki Magnusa z 2014r :shock:
Ostatnio edytowano środa, 18 lut 2015, 21:19 przez servoos, łącznie edytowano 1 raz
servoos
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 18 lut 2015, 15:18

Re: Bystra

Postprzez SAMAEL66 » środa, 18 lut 2015, 19:49

i gdybyś nie podał tej stronki to post nie byłby podejrzany :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Bystra

Postprzez darek-bb » środa, 18 lut 2015, 20:27

Ja do magnusa chodziłem na basen lata temu, dziwne że nikt nie chce tego kupić bo miejsce jest pięknie położone, zrobić tam luksusowy hotel i klientów myśle by nie brakowało...
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bystra

Postprzez servoos » środa, 18 lut 2015, 21:32

SAMAEL66 napisał(a):i gdybyś nie podał tej stronki to post nie byłby podejrzany :)

Ehh, zmieniłem.
Miałem na myśli, że w 1997 to był pełen gości ośrodek, a dziś wiatr tam hula :?

darek-bb napisał(a):Ja do magnusa chodziłem na basen lata temu

To samo robiłem :D

W Bystrej bylem kilka razy, trochę pod namiotem i 2 razy w Brdach w Barbórce. Już wtedy te domki nie były pierwszej świeżości. Chciałbym tam zajrzeć, zobaczyć jak ta okolica po latach wygląda. Na street view widać niby wjazd do ośrodka i tablicę z numerem telefonu, ale ten nie odpowiada więc zakładam, że to padło podobnie jak Magnus.
W ogóle szukając tam kwatery to wielkiego wyboru w sieci nie widzę. Kiedyś Sadyba, Magnus, Barbórka, Zofiówka pamiętam, teraz po nich ślad zaginął. Jak nic nie podpowiecie to chyba trzeba będzie w Szczyrku czegoś poszukać, a do Bystrej przelotem tylko zajrzeć...

Update:
Dodzwoniłem się wreszcie do byłej Barbórki, są teraz w trakcie zmiany właściciela i reorganizacji, nie wiadomo jak to będzie wyglądać, ale z tego co dopytywałem to w domki ostatnio nie inwestowano więc raczej poszukam kwatery gdzie indziej.
Pozdro dla wszystkich
servoos
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 18 lut 2015, 15:18


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości