Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

- Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziński

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 cze 2015, 21:06

Tak sobie myślę że to co piszesz czyli kredyty, życie ponad stan itd dotyczy wszystkich - nie tylko dziennikarzy.
Ludzie biorą kredyty na 30 lat, harują, spłacają i spokojnie można im "dokręcać śrubę" bo nie wyjdą na ulice gdyż mają nóż na gardle - mieszkanie/dom w kredycie jak przestaną spłacać z rodziną lądują na ulicy.
Niewolnictwo panie w czystej postaci tyle że kiedyś niewolnik dostał jeść i dach nad głową od swojego pana a teraz sam sobie musi zarobić na utrzymanie.

A co do poziomu dziennikarstwa - szkoda gadać jak czyta się niektóre gnioty na tym czy innym portalu. Pewnie wynika to z tego że jak wszędzie liczy się sztuka - ilość nie jakość. Po za tym pokolenie wykształconych zaczyna kreować rzeczywistość.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Del_Rey » środa, 24 cze 2015, 01:52

Najgorsze jest to, ze lata temu fajnie bylo rozpocząć dzień od ciekawej prasówki. Wydaje mi się, ze osiągnięcie maximum jakości bylo wtedy kiedy ten portal walczyl z supernową. Reporterzy nie wstydzili sie podpisywać pod artykułem, który stworzyli. A potem, gdy konkurencja w części zdechła, albo została przejęta, jak zwal, tak zwal, wszystko zeszlo do poziomu wydawnictw Axela Springera. Teraz to zerkam gdy ciekawi mnie czasem, kto jeszcze z kilku aktywnych użytkowników forum sie odezwał, a na główna zerkam, gdy chce zobaczyć info o kolejnym wypadku autorstwa dziennikarza śledczego przelewającego krew by biala rasa miała pożywkę z informacji o kolejnej dramatycznej stluczce.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » wtorek, 29 wrz 2015, 13:23

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » piątek, 23 paź 2015, 18:01

https://www.youtube.com/watch?v=CidLejhIazg
Funkcjonariusz propagandy w akcji. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » środa, 4 lis 2015, 16:39

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » poniedziałek, 1 sie 2016, 11:38

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 1 sie 2016, 11:45

brakuje tam jeszcze apelu .... i byłoby ok a nie żenada
"Jeśli nie będziesz ostrożny, prasa sprawi, że znienawidzisz ludzi, którzy są uciskani, a pokochasz tych, którzy tego dokonują." — Malcolm X
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » niedziela, 21 sie 2016, 10:45

Podobno w GWnie pojawił się wywiad z dawno zmarłym ks. Tischnerem. Prawdaż to? Pytanie swe kieruje do tych co GW czytają. Jeśli prawda to jak Wam się podoba tak awangardowa publicystyka?
Dla mnie bomba! Okazuje się że dr Goebbels wreszcie został prześcignięty. A zdawało się że już nie masz nadzieję... :lol:
https://twitter.com/hashtag/WywiadyWybo ... wsrc%5Etfw
Mój faworyt: "Oko za oko, ząb za ząb" - Hammurabi o finansowaniu NFZ
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » środa, 24 sie 2016, 07:26

http://pikio.pl/wojna-lisa-i-kowalskieg ... oebbelsik/
Trwa wojna Mariana Kowalskiego i Tomasza Lisa. Narodowiec nazwał w rozmowie z Pikio.pl dziennikarza „nazistowskim sukinsynem”. Redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział teraz na Twitterze grafiką, na której ma znajdować się Kowalski wykonujący nazistowskie pozdrowienie. Narodowiec odpowiada, że to fotomontaż, a on sam w ONR nigdy nie przebierał się w takie stroje i nie wykonywał podobnych gestów.
He he... wywiad spirytystyczny, fotomontaż... Coraz ciekawiej się robi w mediach dla "młodych wykształconych i z większego miasta". :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pyramide » środa, 24 sie 2016, 08:06

Jednemu należy się złoty krzyż a drugiego na .....
He he
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pyramide » niedziela, 28 sie 2016, 06:12

szkoda bo jest taki wiaaaarygodny,mówi jak jeeeest i nie dla "idiotów"
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... vp/rlyt7sq
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » niedziela, 11 wrz 2016, 09:07

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
Sensacyjny nagłówek:
Korea Północna przeprowadziła piątą próbę jądrową. Największą w historii

i równie sensacyjna treść:
Prezydent Korei Południowej Park Geun Hie poinformowała, że komunistyczny reżim Korei Północnej przeprowadził w piątek swoją piątą próbę jądrową, o największej dotąd sile wybuchu. Według proszącego o anonimowość przedstawiciela ministerstwa obrony w Seulu moc ta wyniosła 10 kiloton.
Dziesięć kiloton czyli połowa mocy bomby z Hiroszimy. Największy w historii wybuch miał moc coś około sześć tysięcy razy większą. Ale co tam, co tam? Czytelnicy przecież są ciemni jak pismak. Nie połapią się. Można skrobać co ślina na język przyniesie.
Natalio Durman hańba ci!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 12 wrz 2016, 07:01

Grego napisał(a):http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Korea-Polnocna-przeprowadzila-piata-probe-jadrowa-Najwieksza-w-historii,wid,18498610,wiadomosc.html
Sensacyjny nagłówek:
Korea Północna przeprowadziła piątą próbę jądrową. Największą w historii

i równie sensacyjna treść:
Prezydent Korei Południowej Park Geun Hie poinformowała, że komunistyczny reżim Korei Północnej przeprowadził w piątek swoją piątą próbę jądrową, o największej dotąd sile wybuchu. Według proszącego o anonimowość przedstawiciela ministerstwa obrony w Seulu moc ta wyniosła 10 kiloton.
Dziesięć kiloton czyli połowa mocy bomby z Hiroszimy. Największy w historii wybuch miał moc coś około sześć tysięcy razy większą. Ale co tam, co tam? Czytelnicy przecież są ciemni jak pismak. Nie połapią się. Można skrobać co ślina na język przyniesie.
Natalio Durman hańba ci!


Cztery poprzednie próby były słabsze od ostatniej? Znowu coś źle zrozumiałem? bo jestem taki zmanipulowany.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » poniedziałek, 12 wrz 2016, 07:20

Próbujesz zrozumieć bełkot. Nic tu do rozumienia nie ma, poza tym ze Natalia Durman jest głupia.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » niedziela, 20 lis 2016, 15:00

https://www.youtube.com/watch?v=ZhP9iNGT9Kg Marcin Rola nie zdzierżył poziomu GWna :mrgreen:
A ja właśnie za to cenie GW i jeśli tam zaglądam to właśnie po takie kwiatki.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości