Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

- Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziński

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 6 kwi 2015, 11:54

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/swieta-n ... ych/m59b4p

No i co my tu mamy. W 3 dni zginęło 16 osób a najtragiczniejsza wg autora była niedziela kiedy zginęło 5 osób. Czyli w dwa pozostałe dni zginęło 11 osób. Jak wykazuje prosta matematyka jednak w ciągu jednego z pozostałych dwóch dni zginęło więcej niż 5 osób.

ehhhh marne te artykuły tych "dziennikarzy". Czyżby dziennikarz z maturą Giertycha ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Del_Rey » wtorek, 7 kwi 2015, 11:48

Pan Kazimierz napisał(a):
jan235 napisał(a):Tytuł jak najbardziej trafny! Dzisiaj dziennikarzy rzetelnych, z powołania ( nie partyjnego ) , opisujących rzeczywistość poprawną polszczyzną pozostało niewielu. Ale ta uwaga dotyczy także i niestety autorów wpisów i na bielsko.biała.pl . A jacy są uczuleni na krytykę ich niedoskonałej działalności! Uciekają się do usuwania naszych krytycznych wpisów dotyczących jakości ich informacji (niestety) bez usunięcia własnej niedoskonałości :/


No cóż ja akurat spotkałem się tutaj z inną praktyką - moim zdaniem tragiczną. Pan "redaktor" wypisuje bzdury które kompletnie nie mają sensu, małe tego wkłada je w usta innych ( gdyż wpisuje je jako cytat innej osoby ), potem ktoś ( w tym wypadku ) ja piszę komentarz, wskazuje błąd i wskazuję kompletny brak sensu wypowiedzi, następuje korekta błędu i w ramach podzięowania wykasowanie wpisu go wskazującego. I nagle okazuje się że cytowana osoba powiedziała coś innego. Nie wiem jak to nazwać ale totalny brak profesjonalizmu to najdelikatniejsze określenie.

Również pisarz-prozaik edytuje artykuł, usuwając niektóre komentarze wskazujące błędy merytoryczne, a zostawia takie, które tracą sens pod wyedytowanym przez pisarza, tematem. Wychodzi potem na to , ze czytelnicy nie umieją czytac, ze zrozumieniem, bo wskazują błędy, których przecież już nie ma.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 7 kwi 2015, 12:24

Del_Rey napisał(a):Również pisarz-prozaik edytuje artykuł, usuwając niektóre komentarze wskazujące błędy merytoryczne, a zostawia takie, które tracą sens pod wyedytowanym przez pisarza, tematem. Wychodzi potem na to , ze czytelnicy nie umieją czytac, ze zrozumieniem, bo wskazują błędy, których przecież już nie ma.


http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... sku-bialej

Widzisz napisałeś prawdę pod artykułem to w ramach podziękowania .... skasowano Twoje wpisy.

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że czas stąd pomału spadać skoro takie zwyczaje tu panują.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pyramide » wtorek, 7 kwi 2015, 13:04

[quote="Pan Kazimierz"
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że czas stąd pomału spadać skoro takie zwyczaje tu panują.[/quote]

Nie rób tego, nie spadaj,pilnuj i wytykaj błędy dziennikarzy i etosu pisania na tym forum./piszę to poważnie bez podtekstów/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 7 kwi 2015, 13:54

Podstarzała "V kolumna" znowu w natarciu.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pyramide » wtorek, 7 kwi 2015, 15:50

Pan Kazimierz napisał(a):Podstarzała "V kolumna" znowu w natarciu.


Admin reakcja chyba wskazana,w/w pan dalej używa swojej retoryki.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez YoShi » wtorek, 7 kwi 2015, 17:10

A dlaczego admin ma interweniować? Przecież to nie Pan K. szuka ciągle zaczepki? Chyba, ze pani Pyramide donosi na sama siebie, ze atakuje osobę a nie argumenty.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 7 kwi 2015, 17:22

Panie Adminie jak długo jeszcze istota o nicku Pyramide będzie robiła zamieszanie na tym forum i raz po raz pisała NIE NA TEMAT w kilku kolejnych wątkach.
Chyba już najwyższy czas raz a dobrze zrobić porządek z tą osobą.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » wtorek, 7 kwi 2015, 18:34

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Grego » niedziela, 19 kwi 2015, 05:59

https://www.youtube.com/watch?v=clfI0R63Hts
Reżimowy pismak w akcji. Nie mógłbym być politykiem, wybiłbym zęby :|
Szczery podziw dla Berkowicza.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 20 cze 2015, 19:17

Tytuł z dzisiaj główna strona: PRZELALI KREW ZA BIAŁĄ RASĘ

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... biala-rase

Co to jest za tytuł??? Ja rozumiem że gonią za klikalnością ale są pewne granice w tym pędzie.
Wstyd nic innego.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 21 cze 2015, 10:00

Proszę jedzie taki, śpi a potem budzi go hukkkkkkk http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/a ... l-huk-foto

Pierwsze policjant wg pana dziennikarza mówi że to chwilowa niedyspozycyjność a po sugestii czytelników w komentarzu który wykasowali okazuje się że to chwilowa niedyspozycja była jednak.
Co się dzieje ... śpi czy jest niedyspozycyjny czy może w niedyspozycji ... a może w ogóle go tam nie było ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Del_Rey » niedziela, 21 cze 2015, 13:47

Pan Kazimierz napisał(a):Tytuł z dzisiaj główna strona: PRZELALI KREW ZA BIAŁĄ RASĘ

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... biala-rase

Co to jest za tytuł??? Ja rozumiem że gonią za klikalnością ale są pewne granice w tym pędzie.
Wstyd nic innego.

Tytuł pewnie taki, żeby pasowal na WhitePower. Przecież to "bochaterzy", którzy przelali krew za białą rase. To większe bohaterstwo nawet niż przelanie krwi na wojnie za kraj. Znaczy, powinno sie czerpać wzór z tych osobników? Nic dziwnego, ze ktos wstydzi sie podpisać z imienia i nazwiska.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 21 cze 2015, 14:52

Ja myślę że to tytuł rodem z miesięcznika Młodego Rasisty lub Białego Pana.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: - Etos dziennikarstwa podupadł – twierdzi Filip Łobodziń

Postprzez Swiatogor » wtorek, 23 cze 2015, 20:54

He,he... Tak sobie przeglądam ten wątek...

Trochę mnie to śmieszy.

Kiedyś czytałem wywiad z jakimś dupkiem. Koleżka zarabiał kupę kasy. Kupił sobie w kredycie dom za kilka milionów, furę za następny milion, złote klamki, złote sracze...

I nagle coś poszło nie tak. Źródełko z kasą wyschło. I pojawił się problem. Nie było kasy, ale długi zostały. Nawet zjawiali się chętni na kupno domu, ale każdy mówił: „ kupię chawirę, zapłacę za mury i ziemię, ale złote klamki i złote kible to niech pan sobie zabierze i sam to spłaca, bo mi to do niczego nie jest potrzebne i nie mam zamiaru za to płacić”.


Dokładnie tak samo jest z naszymi dziennikarzami. Płacą im przez kilka lat niezłą górkę kasy, wmawiają im, że są rewelacyjni, chłopcy i dziewczęta sięgają prawie nieba, i wtedy, pewnego dnia, mówią im: „albo koleżko śpiewasz jak ci zagram, albo, przy twoich kosztach, jutro lądujesz w rynsztoku”.

Etos tego zawodu zdechł. Nie zostało po nim już nic, oprócz brzydkiego zapachu.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron