Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Lemingoza - objawy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » wtorek, 2 cze 2015, 07:40

Drżyjcie biedne lemingi, wielbłądki i inne zwierzątka:

Obrazek
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » wtorek, 2 cze 2015, 09:42

No znakomite tylko na tym forum tego nie rozpowszechnisz, za mało wejść.
Ale jak chcesz koniecznie to ja przyjmę t-shirt z takim nadrukiem i zobowiążę się nosić do wyborów parlamentarnych. Aby lemingowo nie zapomniało o świetlanej przyszłości :!: :lol: :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » wtorek, 2 cze 2015, 10:11

ZIZ napisał(a):No znakomite tylko na tym forum tego nie rozpowszechnisz


Dziękuję za info biedna ofiaro szpiegujących cię lemingów w czarnych wołgach, ale rozpowszechnianie nie jest tu celem. To tylko najzwyklejsza polewka z Pizdu, którego przedstawiciele dostali właśnie publicznej erekcji i gromko krzyczą "teraz, k..., my!".

Ale jak chcesz koniecznie to ja przyjmę t-shirt


Wcale nie chcę, ani koniecznie, ani niekoniecznie. Zwyczajnie mi wisi jakie szmaty wdziejesz.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » wtorek, 2 cze 2015, 21:30

Powyżej: krytyczne objawy lemingozy stopnia terminalnego :mrgreen: spowodowane nadprodukcją jadu politycznego, którego organizm nie nadąża wystrzelić w przestrzeń publiczną otworem do tego przeznaczonym jak i rezerwowymi. jad ten zatruwa organizm nosiciela lemingozy skutecznie i nieodwracalnie :!: :wink:
Zxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wiem, że wam, genderowcy wisi to, jakie szmaty ktoś nosi ale my, gentelmani mamy inne zdanie na ten temat. Ponadto nawet wrogom robimy czasem prezenty np. dwa nagie miecze czy też dwie puste, stare odrapane walizki (@Pyramide Ci objaśni o co biegusia :P ) Więc kulturalne, grzecznie zaproponowałem przyjęcie prezentu - a że od babola? Walczysz przecież o równouprawnienie to powinnaś dawać facetom :mrgreen: prezenty :!:
Ostatnio edytowano środa, 3 cze 2015, 13:07 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: !!!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Grego » wtorek, 2 cze 2015, 21:36

No idzie zima, idzie. Za przyjęcie łapówy może wreszcie zaczną wsadzać łapówkarza a nie policjanta co się ośmielił sprawcę złapać. Dla wielu to będzie trauma i potworna niesprawiedliwość. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » środa, 3 cze 2015, 06:58

ZIZ napisał(a): krytyczne objawy lemingozy


Luknij w lustro, bo chyba masz objawy kliniczne tejże przypadłości, punkt po punkcie;] Ale zrób sobie prezent sam, zamiast dwóch nagich mieczy: wsadź sobie we własną pupę własny paluszek, dla rozluźnienia.


ZIZ napisał(a): my gentelmani


No weź, dziadku, nie pitol. Z ciebie taki gentelmen jak z koziej dupy waltornia. Niewątpliwie do wszelkich przypadłości musisz zaliczyć jeszcze urojenia na własny temat.]


Grego napisał(a):Za przyjęcie łapówy może wreszcie zaczną wsadzać


Najpierw jednak zaczną stawiać pomniki, potem szukać Krzyża, potem będzie beatyfikacja męczeńsko Ściętej Brzozy Smoleńskiej, żądania do Putina o wydanie Relikwii Zjebanego Tupolewa, tworzenie republiki katolickiej, polowanie na dżędera, a o kasę na wydatki budżetowe będą się modlić na Jasnej Górze z biskupami-senatorami, bo przesz czasu nie styknie na gospodarkę i ekonomię w tym całym religijnym szmelcu... Wsadzać to chyba będą za pigułkę po, a nie łapówki.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » środa, 3 cze 2015, 10:10

>@Anke/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :mrgree
Oj Piotrze, Piotrze widzisz źdźbło w cudzym oku a belki we własnym nie dostrzegasz?
Ostatnio edytowano środa, 3 cze 2015, 15:02 przez ZIZ, łącznie edytowano 2 razy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » środa, 3 cze 2015, 10:21

ZIZ napisał(a):>@Anke/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :mrgreen:



Mój ty "DŻENTELMENIE" :) Weź diazepam, coś się za bardzo zdenerwowałeś i literki ci się poputały. I zlituj się, nie musisz mi pisać zaimków z wielkiej litery, bo to trochę przeczy intencjom twoich wypowiedzi skierowanych do mnie:)
Ostatnio edytowano środa, 3 cze 2015, 13:09 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: !!!
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » środa, 3 cze 2015, 12:55

Poprawna jest zarówno pisownia gentelmen jak i dżentelmen; Piszę Ci zaimki tak jak jest przyjęte, psychotropy też Sobie zostaw - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :mrgreen:
Ostatnio edytowano środa, 3 cze 2015, 15:01 przez ZIZ, łącznie edytowano 2 razy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » środa, 3 cze 2015, 14:17

ZIZ napisał(a):Poprawna jest zarówno pisownia gentelmen jak i dżentelmen; Pisżę Ci zaimki tak jak jest przyjęte, psychotropy też Sobie zostaw - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :mrgreen:



Kochane ZeZło z Doliny Ciemnych, ależ ja nie o dżentelmenach... Admin litościwie wyedytował twoje "bule", ale chyba nie potrafiłeś do końca poprawnie napisać "nadgarstek". "Pisżę" też nie znam takiego wyrazu, ale łaskawie domyślam się co twoja szanowna dementia ma na myśli. I ty, mentalny abnegacie wyzywasz innych od lemingów?

I wracając do meritum:

Po wynikach wyborów padło na tym forum stwierdzenie: "naród kretynów". Trudno się nie zgodzić, nieco z innej perspektywy oglądając sobie właściwą poprawność polityczną, szukającą poklasku bohaterów ostatniej fotki:

Pan Bul
Obrazek

Pan Donald
Obrazek

Pani Ogórek też zainwestowała w sacro-ściankę
Obrazek

Lemi... wait, sorry. Polacy.
Obrazek

Zanim ktokolwiek zacznie przezywać się, jak w przedszkolu, od lemingów, proponuję chwilę refleksji: a wy to co niby jesteście? Tygrysy syberyjskie? Ot, Polaczek siadł przed lapsem i narzeka na łajno w którym siedzi, tonem sugerującym, że właśnie on jeden w całym szambie zasiadł do kąpieli z kwiatów pomarańczy i olejków pachnących nutą orientalną. Trendziu, lemingiem być przestaniesz dopiero jak Ci Bozia ześle Zieloną Kartę, czego Ci z całego leminżego serca życzę. Moje stringi też.

Te objawy to konformizm do potęgi n, cynizm, szyderstwo, obłuda, małostkowość, nadgorliwość, patologiczny materializm.


Cynizm jest wtedy Dziwisz powiada o tym, że "Kościół nie jest własnością jego pasterzy".
Patologiczny materializm możesz oglądać jako ojca Rydzka - w tym przypadku należałoby wręcz powiedzieć, że słowo stało się ciałem.
Konformizm do potęgi jest wtedy, jak naród klęczy, a Dyrektor MZK święci autobusy.

Katolik bredzący o lemingozie jest równie zabawny jak ZIZ mianujący się dżentelmenem albo polityk z Wiejskiej mówiący, iż jest człowiekiem uczciwym.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » środa, 3 cze 2015, 15:07

Anke napisał(a):
ZIZ napisał(a): krytyczne objawy lemingozy


... wsadź sobie we własną pupę własny paluszek, dla rozluźnienia.


ZIZ napisał(a): my gentelmani


No weź, dziadku, nie pitol. Z ciebie taki gentelmen jak z koziej dupy waltornia.


Grego napisał(a):Za przyjęcie łapówy może wreszcie zaczną wsadzać


... potem będzie beatyfikacja męczeńsko Ściętej Brzozy Smoleńskiej, żądania do Putina o wydanie Relikwii Zjebanego Tupolewa...


Tego oczywiście admin nie zauważa - @Piotrze - @Anke powinna sobie już wyjąć ten paluszek i oblizać!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Anke » środa, 3 cze 2015, 15:17

@Piotrze, edytuj, ja tam nie mam nic przeciwko, bo jeszcze dżętelmenowi żyła strzeli i będzie miał hemoroidy.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » środa, 3 cze 2015, 15:37

Genderowy babol myśli, że może mnie obrazić :lol: :D , wydaje się onej że sprowokowało awanturę i podniosło mi ciśnienie. Ale ubaw :!: 8) .
A potem lemingoza miauczy o litość, że się ich obraża a admin kasuje wpisy :shock:
Ja mam dobre, niskie ciśnienie i osiem espresso dziennie mnie nie rusza. A w związku z genderowym równouprawnieniem przykładnie walę babolowi co mu się należy :evil: :twisted:

A za cyt. "... Relikwii Zjebanego Tupolewa..." powinno ono mieć sprawę karną z urzędu !
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez Del_Rey » środa, 3 cze 2015, 15:43

ZIZ napisał(a):Genderowy babol myśli, że może mnie obrazić :lol: :D , wydaje się onej że sprowokowało awanturę i podniosło mi ciśnienie. Ale ubaw :!: 8) .
A potem lemingoza miauczy o litość, że się ich obraża a admin kasuje wpisy :shock:
Ja mam dobre, niskie ciśnienie i osiem espresso dziennie mnie nie rusza. A w związku z genderowym równouprawnieniem przykładnie walę babolowi co mu się należy :evil: :twisted:

A za cyt. "... Relikwii Zjebanego Tupolewa..." powinno ono mieć sprawę karną z urzędu !

Nie becz juz, nie becz.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Lemingoza - objawy

Postprzez ZIZ » środa, 3 cze 2015, 15:48

Advocatus diaboli się znalazł :roll: :|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron