Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Eurowizja 2015

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Eurowizja 2015

Postprzez Pyramide » niedziela, 24 maja 2015, 07:15

Szwed w ocenie głosujących zasłużył sobie na zwycięstwo. W mojej też.Przy okazji wyszło jakich Polska ma sąsiadów,przyjaciół,komu do nas jest blisko.Czy tylko przy głosowaniu kierowano się względami artystycznymi mam wątpliwości.Widać było jak sąsiad wspierał sąsiada.Wszelkie nasze partnerstwa wschodnie zachodnie,trójkąty i sojusze nie przekładają się na rzeczywiste i realne sympatie dla Polski.Wniosek- nasza polityka zagraniczna nie jest akceptowana przez europejczyków a dokladnie Polska dajej jest nielubiana w świecie.Kazdy inteligentny europejczyk widzi jak nasi
politycy wpie...... się wszędzie pouczają wszystkich,durnie się angażując.Uważam że nie bez znaczenia w postrzeganiu nas ma bezwarunkowe oddanie się US. Ciekawe też było wsparcie tej podobno złej Rosji nawet przez Bałtow w głosowaniu.Panie MSZ gdzie Gruzja,Litwa,Czechy,Węgry? Nie dostrzegli nić wartego głosowania na M Kuszyńską.Piosenka MK ładna,sam występ też ,wg. mnie powinna uplasować się gdzieś koło 12-15 pozycji.Szkoda że Rosja nie dała nam pstryczka i nie przyznała 12p.Smutne to ale pocieszam się że to wina naszych polityków od lat,wojujących z sąsiadami.To efekt,kondominium,pisania na nowo historii np przez Grzesia S,pouczania Litwy,gloryfikowania banderowców czy nieudolnej wojenki z Rosją.O misjach stabilizacyjnych nie ma co wspominać i się denerwować.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Eurowizja 2015

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 24 maja 2015, 08:09

Pyramide napisał(a): Ciekawe też było wsparcie tej podobno złej Rosji nawet przez Bałtow w głosowaniu.


Nie wiem czy byłaś kiedykolwiek na Litwie, Łotwie czy Estonii. Zakładam że nie byłaś, bo inaczej wiedziałabyś dlaczego zawsze z tych państw idą głosy na Rosję. Estonia - 25% Rosjan, Łotwa - 27% Rosjan, Litwa - 6% Rosjan a w sumie 10% rosyjskojęzycznych obywateli.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Eurowizja 2015

Postprzez Grego » niedziela, 24 maja 2015, 08:55

Pyramide napisał(a):Wniosek- nasza polityka zagraniczna nie jest akceptowana przez europejczyków a dokladnie Polska dajej jest nielubiana w świecie.Kazdy inteligentny europejczyk widzi jak nasi
politycy wpie...... się wszędzie pouczają wszystkich,durnie się angażując.

Myślę że zbyt daleko idące ( co nie oznacza że błędne ;) ) wnioski wyciągasz z Eurowizji, ale nie rozumiem czemu na to narzekasz. Przecież Ty to popierasz i nawet się z tym nie kryjesz. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Eurowizja 2015

Postprzez Santos » niedziela, 24 maja 2015, 09:05

Grego napisał(a):Myślę że zbyt daleko idące ( co nie oznacza że błędne ;) ) wnioski wyciągasz z Eurowizji, ale nie rozumiem czemu na to narzekasz. Przecież Ty to popierasz i nawet się z tym nie kryjesz. :mrgreen:

Uważasz że inny ...... to zmieni? Tylko nowe młode pokolenie jest w stanie zmienić ten stereotyp Polaka narzekacza,wiecznie pokrzywdzonego i robiącego laskę..... .Ew bieda,pomór czy wojna. Kondominium to było wcześniej podobnie jak pouczanie Litwy.Resztę załatwili już ......
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Eurowizja 2015

Postprzez Grego » niedziela, 24 maja 2015, 09:10

Santos napisał(a):Uważasz że inny ...... to zmieni?

Tego nie wiem, ale wiem że szaleństwem jest robić stale to samo a oczekiwać innych rezultatów.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Eurowizja 2015

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 24 maja 2015, 19:51

Santos napisał(a): i robiącego laskę..... ..


Litości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Eurowizja 2015

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 25 maja 2015, 00:47

Eurowizja, def: Zaciekły pojedynek rusofili i rusofobów toczony wyłącznie przez socjalistyczne prostactwo zalęgłe w różnych częściach Ziemi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron