Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Sigmund » sobota, 25 lip 2015, 23:06

Sejm przegłosował ustawę o uzgodnieniu płci.Sodoma i Gomora inaczej tego syfu nie da się nazwać.Czyli teraz jeden z dwóch gejów wg zaistniałej ustawy ogłasza że czuje się kobietą i w tym momencie ma prawo do ślubu i adopcji dziecka.Gdzie my żyjemy???? to jest jeszcze POLSKA???
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez GP » niedziela, 26 lip 2015, 00:49

Żyj i daj żyć innym!
Jak ktoś sobie chce wybierać płeć, niech sobie wybiera, ktoś jest gejem, niech sobie nim będzie, nic nikomu do tego...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 26 lip 2015, 05:05

GP napisał(a):Żyj i daj żyć innym!
Dokładnie tak GP. Święte słowa! Dziecko przeznaczone do adopcji też jest istotą ludzką a nie królikiem doświadczalnym. Daj mu żyć. Eksperymentuj sobie na szczurach!
Ech te eurokołchoźniki... w porównaniu z nimi komuniści to okaz zdrowia psychicznego, humanizmu i wykwit logiki. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 lip 2015, 08:31

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 26 lip 2015, 08:36

Co byś nie kombinowała Pyramide praw fizyki nie zmienisz. Sodoma i obora!
A swoją drogą może to być fajna opcja na uwalenie sprawy o ustalenie ojcostwa, opiekę nad dzieckiem, albo załatwienie sobie odsiadki w kobiecym więzieniu, jeśli ktoś lubi :mrgreen: Może być też dobra podstawa do rozwodu. Wnoszę o rozwiązanie małżeństwa z powodu, iż od zeszłej środy jestem kobietą a moja zona nie toleruje LGBT. :mrgreen: Wina małżonki nie budzi wątpliwości.
Cuda na patyku w tej naszej III RP!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 26 lip 2015, 10:42

Zanim chłopaki się weźmiecie za rozpalanie stosów, poczytajcie może, ocb w tej ustawie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez zuzet » niedziela, 26 lip 2015, 14:36

http://www.prawy.pl/z-kraju/10163-lista ... ieniu-plci

Warto zapamiętać tych "mądrych ludzi".Dwóch gejów przy czym jeden z nich uznany przez sąd za kobietę adoptują małe dziecko chłopczyka i co??? niby że jeden to tatuś a drugi mamusia???.Pedofilią to śmierdzi na kilometr.No ale dla pyramide ,GP i grego to gra i buczy,podejrzane że tak tego bronicie.
Może dla waszego oświecenia to przeczytacie??? czy od razu jadem spluniecie jak zwykle???

http://www.duchprawdy.com/biblia_o_homoseksualizmie.htm
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » niedziela, 26 lip 2015, 14:56

zuzet napisał(a):Dwóch gejów przy czym jeden z nich uznany przez sąd za kobietę adoptują małe dziecko chłopczyka i co???


Ale malutkie dziewczynki pozwalasz adoptować dwóm gejom?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 26 lip 2015, 15:00

Płeć będzie mogła zmienić panna/kawaler. Jak sobie zmieni, to nie dostanie prawa do adopcji.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » niedziela, 26 lip 2015, 15:12

Nebelwerfer napisał(a):Płeć będzie mogła zmienić panna/kawaler.


I to WIELOKROTNIE wg posłanki Marzeny Wróbel.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 26 lip 2015, 15:33

Ciekawe, jakby to miało wyglądać przy emeryturach. Jeśli facet zmieni sobie płeć, żeby dostać emeryturę wcześniej, a później to odkręci, to każą mu oddać kasę za nienależnie pobrane kobiece świadczenia? :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 26 lip 2015, 16:48

zuzet napisał(a):No ale dla pyramide ,GP i grego to gra i buczy,podejrzane że tak tego bronicie.
Coś Ci się Zuzet pomyliło. Nie bronię adopcji przez gejów, ani żadnych innych eksperymentów na dzieciach. Przeciwnie, uważam ze za te matactwa nie ma kary zbyt surowej.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 08:47

http://natemat.pl/133261,ekstremisci-at ... y-jej-brak
Dotąd uważałem ateizm za sektę nachalnie prozelicką, ale niegroźną. Przyznaję że się myliłem. Sekta ateistów jest tak samo groźna jak każda inna nowa religia. Swoją drogą Ryszard C, fanatyczny leming, który dokonał zamachu na siedzibę PiS też był członkiem tej sekty. :roll:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 08:57

Grego napisał(a):http://natemat.pl/133261,ekstremisci-ateisci-co-jest-bardziej-mordercze-religijnosc-czy-jej-brak
Dotąd uważałem ateizm za sektę nachalnie prozelicką, ale niegroźną. Przyznaję że się myliłem. Sekta ateistów jest tak samo groźna jak każda inna nowa religia. Swoją drogą Ryszard C, fanatyczny leming, który dokonał zamachu na siedzibę PiS też był członkiem tej sekty. :roll:


Dziwne, że taki radykał ds islamu jak ty zlinkował ten artykuł. Gdyby ktoś napadł na muzułmanina w Bielsku, wskazałabym wątek "Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu" gdzie odpowiednio nakręcasz nastroje.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 09:24

Nic nie rozumiesz Anke. Ja jestem radykałem w sprawie imigracji a nie islamu. Co do naszych muzułmanów Tatarów polskich nie powiedziałem nigdy złego słowa i raczej nie powiem. Za to imigrantów z Afryki widzę w Afryce niezależnie od wyznania. Także chrześcijan.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron