Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez ZIZ » piątek, 27 lis 2015, 10:56

polecam; nie tylko wersję elektroniczną:
http://www.wsieci.pl/prof-ryba-muzulman ... -2541.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » piątek, 27 lis 2015, 11:04

ZIZ napisał(a):polecam; nie tylko wersję elektroniczną:
http://www.wsieci.pl/prof-ryba-muzulman ... -2541.html



Ryba bredzi.

Kto uderza w religię, jest wrogiem nas, Polaków, niezależnie od różnic między nami. Rozumieli to również nasi przodkowie. Także ci, którzy fascynowali się nowoczesnymi wówczas ideologiami


Moim wrogiem nie jest ten, kto uderza w religię. Im szybciej ją uderzy, tak żeby walnęła na glebę podwoziem do góry, tym lepiej. A katolicyzm jako remedium na islam, jest równie sensownym działaniem jak leczenie syfa malarią.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez ZIZ » piątek, 27 lis 2015, 11:11

Kołami do góry to już Rewolucja Francuska wywaliła KK u siebie. Francuzi byli w czołówce, teraz też konsumują efekty liderowania w atakach na KK.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » piątek, 27 lis 2015, 11:20

ZIZ napisał(a):Kołami do góry to już Rewolucja Francuska wywaliła KK u siebie. Francuzi byli w czołówce, teraz też konsumują efekty liderowania w atakach na KK.


Twoja egzegeza dziejów mnie rozczuliła. Szwecja, Norwegia, Dania, Belgia i cała reszta bogatego zachodu widać też miały u siebie rewolucję francuską... tylko nasz bidny i katolicki kraj ostał się jako nieatrakcyjny dla imigrantów wyłącznie ze względu na fakt, że mamy takie piękne posągi Jana Pawła na co drugim skwerku... :twisted:


Obrazek
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » piątek, 27 lis 2015, 12:23

I może to jest sposób na muslimów? :mrgreen: :mrgreen:

A tak na marginesie - jednak znakomita większość Polaków wierzy w Boga i jakakolwiek ingerencja na przestrzeni dziejów skutkowała tylko i wyłącznie uporem i wzmocnieniem tejże. Nie wiem co komu przeszkadza wiara - jest ona osobistym wyborem każdego człowieka, jego suwerenną decyzją i dopóki nie czyni to nikomu krzywdy - szkoda bić pianę.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » piątek, 27 lis 2015, 12:46

jest ona osobistym wyborem każdego człowieka, jego suwerenną decyzją i dopóki nie czyni to nikomu krzywdy

oraz pod warunkiem ze nie wpiernicza się do polityki,naszego życia prywatnego i do łózka. A jej "głosiciele" nie sa większymi skurcz.. niż przeciętni obywatele.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » piątek, 27 lis 2015, 14:28

necia55 napisał(a):I może to jest sposób na muslimów? :mrgreen: :mrgreen:


Tylko na takich, którzy maja minimalne poczucie klasycznej estetyki, bo turpiści i wielbiciele kiczu powinni być zachwyceni Dyńkogłowym.


necia55 napisał(a):Nie wiem co komu przeszkadza wiara


Ojeju. Rozkmiń sobie ile z tej wiary niepodatowanego przychodu ma Watykan a potem zmierz rozmiar swojego braku wyobraźni, niewiedzy i ignorancji. Pomijam idiotyzmy, kiedy jeden wierzący w mzimu chce uciąć łeb drugiemu wierzącemu w bzdimu, bo przecież szlachetnie zakładamy, że wiara jest nieinwazyjna.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » piątek, 27 lis 2015, 17:27

Pyramide napisał(a):
jest ona osobistym wyborem każdego człowieka, jego suwerenną decyzją i dopóki nie czyni to nikomu krzywdy

oraz pod warunkiem ze nie wpiernicza się do polityki,naszego życia prywatnego i do łózka. A jej "głosiciele" nie sa większymi skurcz.. niż przeciętni obywatele.
KK ma takie samo prawo wpierniczać się do polityki jak Platforma Obywatelska, sekta ateistów, Radio Białystok i Ryszard Petru. A jeżeli Ci się do łózka wpiernicza to go wywal, jakkolwiek to brzmi. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » piątek, 27 lis 2015, 20:00

Grego nie mów za dużo bo jeszcze będziesz składał sprawozdanie co robisz w łóżku z nasieniem.Pod warunkiem że już tego nie mówisz podczas spowiedzi.Zwolennicy jedynej prawej partii tak powinni postępować. Czyli ty też.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » piątek, 27 lis 2015, 20:33

Znajdź se już jakiegoś smagłego księcia orientu i sprowadź. Jeden "uchodziec" dżihadu nie czyni, a może wreszcie przestaniesz na mój temat fantazjować. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » piątek, 27 lis 2015, 20:54

Se juz nie muszę fantazjować i szukać kogoś zgodnie z twoimi fobiami bo mam go od lat koło siebie.Podobnie nie musze nic nikomu na ucho pierniczyć aby być w zgodzie z ulubioną partią.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » piątek, 27 lis 2015, 21:07

Raduję się Twoim szczęściem. Tak trzymaj i nie myśl więcej o moim łóżku.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » niedziela, 29 lis 2015, 13:17

Jaki piękny i potrzebny gest.
Anteny satelitarne TV Trwam zamiast żywności i ubrań. To pomysł Tadeusza Rydzyka na pomoc rodakom na Kresach /NT/
Może zamiast u nas rozdawać po 500zł dać rodzicom też anteny satelitarne?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez staszeks » niedziela, 29 lis 2015, 15:51

Pyramide napisał(a):Jaki piękny i potrzebny gest.
Anteny satelitarne TV Trwam zamiast żywności i ubrań. To pomysł Tadeusza Rydzyka na pomoc rodakom na Kresach /NT/
Może zamiast u nas rozdawać po 500zł dać rodzicom też anteny satelitarne?

jakos nie dotarłem do tej wiadomości.
czy przypadkiem nie było tam, że z anteną ma być tuner pozwalajacy na odbiór tylko jednego kanału (jednej stacji telewizyjnej)?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 29 lis 2015, 17:10

Znowu sie niektórym wątki pierniczą. Rytualne ateistyczne plucie na KK tutaj
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości