Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » wtorek, 19 gru 2017, 22:59

A dlaczego tylko w Lublinie ????????????? :D
Zwłaszcza ten sex z lalką czy wibratorem echhhhhhhhh :oops:
To sprzedawanie cnoty przez internet..... hmmmm ..... zna ktoś jakąś cnotliwą ?? :shock:
No, to hejtowanie ... to chyba o Tobie :D Pyrciu , co?
A wszystkie inne grzechy i grzeszki znane są od prawieków - no, może oprócz tych .... internetowych :D
Eksperymenty genetyczne ??? Toż Gwiazda Betlejemska była ich prekursorem :P
A dlaczego grzechem nie jest dawanie na tacę ..... drobniaków? Ja bym to pod grzech też podciągnęła :lol:
Lista ta jakoś mnie nie przekonuje :D same .... "starocie" wytykają :D
No, faktycznie ---- jak żyć ???? :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » czwartek, 21 gru 2017, 08:08

necia jako wyrocznia w wielu sprawach,znająca to i owo daj głos i napisz wolno czy nie.

Obrazek

Marta K też wolno.
Może kiedyś w przyszłości wielu przyda sie taka wykładnia neci
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez staszeks » czwartek, 21 gru 2017, 12:01

Nie śledziłęm losów tego pana.
Może to nie rozwód a unieważnienie?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » piątek, 22 gru 2017, 21:39

Specjalnie poszperałam :D i doczytałam, ze się rozwiódł ! Ale : jeśli żyje sam, bez "grzechu" :D to może, ale gdyby założył nowy związek - to nie!! Widać Kurski żyje w celibacie, skoro przyjmuje :D .
I pewnie dlatego jest taki .... nie do życia :lol: :lol: :lol:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » sobota, 6 sty 2018, 10:32

fejk czy prawda
Może u nas też takie się rozdaje albo podobne
necia chyba nam coś podpowie

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » sobota, 6 sty 2018, 17:46

Pyrciu droga - niech w tym nowym roku spełnią się Twoje sny i marzenia, niech Ci dobrze będzie na każdej niwie Twojego życia, i przede wszystkim - niech Cię Opatrzność oświeci :P , cobyś zrozumiała, że ja nie jestem omnibusem, nie znam wszystkich odpowiedzi na każde Twoje pytanie :D . Więc bardzo proszę - zejdź ze mnie i nie angażuj w poszukiwaniu odpowiedzi na wszystkie pytania :lol: , bo tak się nie da :wink: . Sama sobie poszukaj - dowiedz się od znajomych, przyjaciół, może rodzinki i oświeć nas, nieboraków swoim intelektem i pasją poszukiwawczą :P . I poinformuj o wynikach swoich dociekań :P , a biednej neci daj już spokój :P .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez staszeks » sobota, 6 sty 2018, 19:04

Neciu kochana, akurat tu mnie rozczarowałaś.
Chyba przyjmujesz księdza po kolędzie, wiec nie trzeba na to pytanie odpowiedzi szukać, wystarczyło powiedzieć, czy wręczył kartkę z pytaniami.
W związku z tym pytanie nie powinno być kłopotliwe i odpowiedzi nie jak to pisałaś nie trzeba szukać.(sama przychodzi do domu - a raczej ksiądz ją przyniesie do domu)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » sobota, 6 sty 2018, 21:53

Ale ja dopiero czekam na kolędę :P i nie wiem, czy "dostanę" karteczkę z pytaniami :lol: . Ot i cała tajemnica :lol: . A z drugiej strony patrząc - Pyrcia uważa mnie za eksperta od spraw kościelnych :P a ja jestem tylko malutką, spokojną "owieczką" , która stara się żyć zgodnie z dekalogiem ( czasem jest to ciężka sprawa :wink: ) i w zgodzie z własnym sumieniem :D . Pozdrawiam cieplutko .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 7 sty 2018, 09:13

Raczej wrzucane tutaj memy pokazują, że pasjonatką KK i strażniczka moralności jest Pyrcia.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » niedziela, 7 sty 2018, 10:31

Grego napisał(a):Raczej wrzucane tutaj memy pokazują, że pasjonatką KK i strażniczka moralności jest Pyrcia.

Nie obieraj sobie walorów wszechwiedzy,moralności i strażnika wszystkiego co mądre inaczej
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 7 sty 2018, 10:43

No dobra skoro nalegasz to choć niekatolik i niechętnie (bo nie jestem zwolennikiem rzucania pereł przed lochy) odpowiem, Piszesz:
Pyramide napisał(a):necia jako wyrocznia w wielu sprawach,znająca to i owo daj głos i napisz wolno czy nie.

Obrazek

Marta K też wolno.
Może kiedyś w przyszłości wielu przyda sie taka wykładnia neci
Odpowiedź na twoje chamskie zaczepki, a także wyjaśnienie dlaczego Necia je ignoruje znalazła byś w Biblii, gdybyś umiała czytać cokolwiek poza GWnem. Odpowiedzią jest cytat z Biblii (Mat. 7:3–5):" A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."
Czyli mówiąc prościej, abyś zdołała zrozumieć: Zajmij się sobą, zamiast wytykać grzechy innym.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » niedziela, 7 sty 2018, 11:07

Grego
dokładnie; masz rację,od.... się od Pyrci i zajmij się sobą. Ew innymi jak sobie pozwolą
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » niedziela, 7 sty 2018, 17:31

Dzieki Grego :D , widać że - jako jeden z niewielu - masz trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. I nie boisz się wyrazić swojego zdania. To cenna zaleta, ale czasem się zastanawiam - czy aby warto? Bo to głos wołającego na puszczy :wink:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » niedziela, 7 sty 2018, 17:47

necia55 napisał(a):widać że - jako jeden z niewielu - masz trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość.

necia lubię to co piszesz i wiem że masz to trzeźwe spojrzenie /często/,które nikomu na forum nie przeszkadza
Ale przypisywanie takiego spojrzenia przedmówcy przefarbowanemu itd itd trochę stawia Ciebie w innym świetle
Twoje stałe dobre trzeźwe poglądy na różne tematy nigdy nie będą tożsame z poglądami kogoś przefarbowanego na potrzeby chwili.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » niedziela, 7 sty 2018, 18:39

:D :P :lol:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości