Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 09:35

Grego napisał(a):Nic nie rozumiesz Anke. Ja jestem radykałem w sprawie imigracji a nie islamu. Co do naszych muzułmanów Tatarów polskich nie powiedziałem nigdy złego słowa i raczej nie powiem. Za to imigrantów z Afryki widzę w Afryce niezależnie od wyznania. Także chrześcijan.



To ty nic nie rozumiesz. Nieistotny jest cel twoich ataków, tylko forma. Jesteś agresywniejszy od najgorliwszego ateisty na tym forum.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 09:37

Jestem agresywny, bo do ciebie i Nebelwerfera żadna inna forma dyskusji nie przemawia. Argumentów nie czytacie lub nie jesteście w stanie zrozumieć.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 09:41

Grego napisał(a):Jestem agresywny, bo do ciebie i Nebelwerfera żadna inna forma dyskusji nie przemawia. Argumentów nie czytacie lub nie jesteście w stanie zrozumieć.



W sprawie ateistów też ci się włącza kuku. Z tego co kojarzę, lewactwo również cię mierzi, dżędery oraz zniewieścieli chłopcy. Argumentów nie chcesz nawet rozważyć, bo niepomiernie cię bawi ta agresja, która, nota bene, do mnie wcale nie przemawia.
Ostatnio edytowano wtorek, 4 sie 2015, 13:05 przez Anke, łącznie edytowano 1 raz
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 11:00

Grego napisał(a):Jestem agresywny, bo do ciebie i Nebelwerfera żadna inna forma dyskusji nie przemawia.

Ja to widzę raczej tak, że prędzej byś się zabił deską, niż przyznał do błędu. I masz pewien wbudowany zasób poglądów, których będziesz bronił jak niepodległości. Nikt Ci ich zresztą nie broni, tyle że później każde wydarzenie na świecie wydaje Ci się być argumentem za obroną Twoich tez. Tym sposobem wklejasz filmiki o rzekomym kanibaliźmie w środkowej Afryce jako "argument" w dyskusji o chrześcijanach z Syrii. Snujesz jakieś wizje o ucinaniu głów w Bielsku bez żadnego oparcia w faktach. Szczytem wszystkiego była hipoteza o tym, że każdy polityk zawsze kłamie, bo jeden z nich kiedyś coś obiecał i nie dotrzymał słowa.

Wracając do cytatu. Jakby przeanalizować Twoją obecność na forum, traktując je jak test Rorschacha, to w ogóle masz jakiś problem ze skanalizowaniem swojej agresji, wszędzie zagrożenia, nieudacznictwo, spiski, itd. . W każdej dyskusji, w jakiej bierzesz udział, prędzej czy później wrzucasz coś w rodzaju "zamknąć, odizolować, wywieźć, zastrzelić, seria przez pokład, zbombardować" i nie widziałem tu żadnej dyskusji w której ktoś z odmiennym od Twojego zdaniem uniknąłby Twoich ataków ad personam. Podniecasz się byle flame'm na forum do tego stopnia, że niekiedy w innych wątkach wywołujesz oponentów ("gdzie się podział nasz piewca islamu?"), bo nie możesz się doczekać, kiedy znów zaczniesz wrzucać ludziom od agentów/agitatorów oraz wypisywać swoje recepty na sukces - wywieźć, pozamykać w więzieniach, ostrzelać, etc.

Psychoterapeuta już wie?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 11:59

Cieszę się niezmiernie że już ci przeszły internetowe napinki i zapowiedzi wymierzania oponentom liści. Psychoterapeuta ? :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 12:20

Kiedy udaje Ci się napisać przynajmniej jednego posta bez obrażania mnie, nie widzę powodu, by przywoływać Cię do porządku. Wygląda jakbyś pracował nad sobą i praca przynosiła efekty. Cieszę się Twoim szczęściem.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 4 sie 2015, 13:48

Grego napisał(a):Jestem agresywny, bo do ciebie i Nebelwerfera żadna inna forma dyskusji nie przemawia. Argumentów nie czytacie lub nie jesteście w stanie zrozumieć.


Grego czy ta agresja spowoduje że jedna czy druga osoba "łyknie" argumenty lub do niej dotrą ???
NIE :)
Dlatego polemiki tutaj nie mają sensu - przynajmniej te ostre :)
Zdrowia życzę :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 17:00

Pan Kazimierz napisał(a):Grego czy ta agresja spowoduje że jedna czy druga osoba "łyknie" argumenty lub do niej dotrą ???
NIE :)
Nie chodzi o to, żeby łyknęli argumenty, bo to oczywiście niemożliwe. Do tego trzeba by je zrozumieć. Chodzi o to, żeby się przestali panoszyć. I to działa. Przypomnij sobie Nebelwerfera sprzed paru dni i porównaj z dzisiejszym. Nawet Anke w tym wątku darowała sobie falliczne wizje i obelgi, czego dotąd nie bywało.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 17:08

"Panoszyć" :D
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 17:25

Chodzi o to, żeby się przestali panoszyć.


:P
Obrazek


w tym wątku darowała sobie falliczne wizje


Ja tak, ty najwyraźniej za czymś strasznie tęsknisz;]
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 17:32

Kurcze jakie wykształcone te ateisty... no no, angielski znajo... :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 17:38

Grego napisał(a):Kurcze jakie wykształcone te ateisty... no no, angielski znajo... :mrgreen:


Wybacz, w angielskim ładniej brzmi i wygląda, to co ilustruje twojego foszka, niż "atencyjna dziwka" po gimbazjalnemu. No i nie chciałam żebyś skojarzył "atencję" z ateizmem.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 18:05

No dobra, a wracając do niebezpiecznych sekt religijnych:
http://dailycurrant.com/2014/07/29/radi ... e-bombing/
Niedawno mieliśmy rocznicę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 18:09

Grego napisał(a):No dobra, a wracając


Obrazek
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 18:26

Grego napisał(a):No dobra, a wracając do niebezpiecznych sekt religijnych:
http://dailycurrant.com/2014/07/29/radi ... e-bombing/
Niedawno mieliśmy rocznicę.

Gdyby tam nie zginęli ludzie, powiedziałbym że to doskonały pastisz. Męczeńskie Brygady Karola Darwina brzmi jak z Monty Pythona, podobnie te odwoływanie się do Karla Poppera. Jak rozumiem, wobec powyższego, uchodźców bezwyznaniowych też nie chcemy? :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron