Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czorsztyn i okolice noclegi

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Czorsztyn i okolice noclegi

Postprzez mariobros08 » niedziela, 2 sie 2015, 10:58

Czesc
Moze ktos z was ma jakis namiar na nocleg w okolicach Czorsztyna, Nidzicy??
Dlaczego pytam otoz z moich info wynika (dzwonilem w pare miejsc) ze ludzie oglaszajacy sie w necie z noclegami nie chetnie chca kogos zakwaterowac na jedna noc (moze mialem pecha w dzwonieniu). No niestety ja na wiecej nie moge sobie pozwolic bo sobota wyjazd nocleg i powrot do tego jeszcze rodzinka w sumie 5 osob. Wiec jakby ktos cos wiedziela mial jakies namiary na tamtejszych dobrych ludzi to poprosze bede wdzieczny :)
Ostatnio edytowano niedziela, 2 sie 2015, 12:00 przez mariobros08, łącznie edytowano 1 raz
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Czorsztyn i okolice noclegi

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 2 sie 2015, 11:22

Kiedyś miałem podobny problem. Nie pamiętam już jaki region Polski ale usłyszałem w słuchawce: "na jeden nocleg to my nie przyjmujemy. Nie pan hotelu poszuka".
Ludziom nie chce się sprzątać pokoju i łazienki po jednym noclegu - tak to widzę. Wolą żeby stał pusty.
Wycwaniły się gospodarze ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Czorsztyn i okolice noclegi

Postprzez mariobros08 » niedziela, 2 sie 2015, 12:03

No dokladnie ... wszedzie tak sie wycwanili a wiadomo ze wiekszosc ludzi jezdzi na weekend a nie an kilka dni No chyba ze jest dluuugi weekend :)
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Czorsztyn i okolice noclegi

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 2 sie 2015, 12:15

Dokładnie. Jak jedziesz na weekend i to jeszcze w czasie wakacji to jest problem. Wniosek z tego taki: w wakacje siedzimy w domu a ruszamy w teren we wrześniu ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron