Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Mamy szanse coś zmienić - czasem

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » piątek, 21 sie 2015, 10:31

Czy chcemy będąc uczciwymi ludzmi móc iść do Sądu i Prokuratury bez strachu? Czy chcemy by Prawo było takie same dla wszystkich?
W naszej pięknej stolicy Podbeskidzia w tej kwesti dzieje się co raz gorzej ...
Prokuratura w odwecie za ujawnienie pewnych spraw CBA -Katowice przesłuchuje i chce ukarania człowieka za to że .... udzielał wywiadów prasie o pewnej sprawie i założył bloga gdzie ujawnia ich grzeszki... Ktoś chce w Bielsku-białej "wyłączyć" demokracje??
Pytania jakie zadawano na Policji w Bielsku przypominały ubiegły system... " .. kto inicjował kontakty z prasą.." " z kim Pan o tej sprawie rozmawiał.." itd... Domagają się zamknięcia bloga... czyli sparwadza się stare przysłowie - " na złodzieju czapka gore"
Zapraszam na bloga póki jeszcze istnieje - www.facebook.com/wiezieniezamilosc
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez Piotrek » piątek, 21 sie 2015, 11:40

Wyjątkowo zostawiam ten post, jeśli pojawi się ponownie w innych wątkach, usunę wszystkie.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez farmer » piątek, 21 sie 2015, 19:41

Temida- przecież PRL się nie skończył, tylko go pokolorowano. Moim ulubionym powiedzeniem jest: Świat się zmienia ale w gruncie rzeczy pozostaje taki sam. Jaka demokracja? Nigdy nie było demokracji. To, że możesz iść do wyborów i masz pełne półki badziewia nie oznacza demokracji. Nawet tu zdarzały się, artykuły poświadczające korupcję, przekręty i wazeliniarstwo na co dzień. Jednak ludzie mają to we wdoopie, a zainteresowani dalej robią swoje bo i tak nic się nie stanie, a Ty się nie liczysz, jesteś "pionkiem". Prawda jest taka, że jak nie masz kasy to nawet nie zaczynaj wybijać się przed szereg, bo mimo iż chcesz dobrze zostaniesz kozłem, to też nie dziw się, że jest jak jest. Są 3 typy ludzi; ci którzy mają w doopie to co się dzieje bo niby nie mają wpływu. Ci, którym jest dobrze jak jest. Ci, którzy są mocni w sieci i za plecami jak zainteresowani nie słyszą, bo normalnie to bili by pokłony oraz Ci, którzy by coś zmienili i porywają się z motyką na słońce.
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 22 sie 2015, 12:47

Na szczęscie ludzie którzy zmienili świat nie byli tego poglądu.. chwytali się niemożliwego... sięgali gwiazd.. wielu odpadło...ale jednemu na 10000 sie udało ;)
zacytuję jeden post z bloga... dlaczego warto to robić :

Wiecie co jest w tym wszystkim najpiękniejsze? Nasze blogi i pisanie o tym, może nie mają wpływu na nasze uniewinnienie ALE powszechnie wiadomo że wielu sędziom i prokuratorom z czasem zaczynają chodzić po ich pomrocznych głowach niebezpieczne marzenia - KARIERA POLITYCZNA , tylko że wtedy już są uwaleni na starcie bo natychmiast dziennikarze i przeciwnicy polityczni im takie sprawy wyciągną przed wyborami. Akta moga się gdzieś "zawieruszyć" ale z Sieci nic nie znika Emotikon smile
Więc pomyślcie jaką mamy MOC - możemy nasz kraj ochronić przed dojściem do WŁADZY choć części niebezpiecznych ludzi.
Robimy to nie dla siebie ale dla innych.
Spójrzcie na to więc z tej strony - MEDIA to potęga....i żyjemy w czasach że na każdego polityka ciągle szuka się haków...a takie szeroko opisywane i komentowane sprawy to idealna broń .
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » środa, 2 wrz 2015, 10:00

Jeśli wiesz coś o korupcji w Bielskim wymiarze " sprawiedliwości"... powiązaniach pewnych osób.. firm.. kancelarii prawnych..
pomóz nam zbudować wykres tego łańcucha powiązań ...
Jeśli chcesz być anonimowy to powstała specjalna BEZPIECZNA skrzynka mailowa w kraju który jest poza zasięgiem Bielskiego wymiaru sprawiedliwości i układów. ( oczywiście odpowiednie służby moga dobrać się do dowolnego serwera... ale to już poza zasięgiem bielskich orłów temidy :) )
korupcja@japan.pe
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez Pyramide » piątek, 4 wrz 2015, 09:14

Bezpieczna skrzynka ew istnieje w domu na jabłka.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez vilgefortz » piątek, 4 wrz 2015, 14:28

dzisiaj w trójce w "godzinie prawdy" gość ekspert od sądownictwa ostro pojechał po sądzie w Bielsku Białej.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 5 wrz 2015, 15:09

Trzeba ostro jechać w mediach po Sądzie i Prokuraturze z Bielska, nie patyczkować z nimi.. bo może nie doprowadzimy do ukarania tych wrogów Polaków, ale napiętnujemy ich by było ich wstyd przyznać się że są sędziami i prokuratorami z Bielska, ujawniać ich personalia by ich wytykano palcami.. by nie mogli pełnic innych funkcji publicznych..
Sąd w Bielsku stracił zaufanie w niezawisłość.. może to daje podstawę do przenoszenia spraw do innych sądów?
I wyobrazcie sobie teraz co by było gdyby w Polsce była kara śmierci .... to w samym Bielsku mielibyśmy masowe egzekucje ludzi niewygodnych.. którzy na miescie komuś podpadli.. wystarczyło by pare telefonów do sędziego.. prokuratora.. na policje i dowolny niewinny człowiek znika... Polska ma tak skorupowany Wymiar Sprawiedliwości że nie wolno dopuścić do przywrócenia kary śmierci. I oczyścić Wymiar sprawiedliwości... bezwzględnie ścigać ich jak nazistów...
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 5 wrz 2015, 16:34

ahh i dzięki za informacje o audycji radiowej.. ciekawa. Dal zainteresowanych i hheh pani prokurator ;) bo wiem ze to czyta ...hihihi na przesłuchaniu na komendzie niedawno o udzielanie wywiadów w mojej sprawie mediom i pisanie bloga widziałem że Pani prokurator sumiennie wydrukowała sobie całego mojego bloga i artykuły prasowe o mojej sprawie ... tutaj link do tej audycji i odsłuchania online . https://www.polskieradio.pl/9/1363/Arty ... -bezbronni
Pani prokurator... ta audycje trzeba koniecznie nagrać, do akt sprawy i do więzienia z dzienikarzem i tym klawiszem ;)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez Grego » sobota, 5 wrz 2015, 18:03

Nie wywołuj wilka z lasu :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 5 wrz 2015, 18:40

wilki tylko straszne jak jest watacha ;) a Bielski wymiar "sprawiedliwości" zobaczy niedługo środkowy palec opatrzności ;)
Po ostatnim przesłuchaniu na komendzie obiecałem im mały prezent na jesień ;) a słowny jestem...
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez vilgefortz » sobota, 5 wrz 2015, 19:12

temida zgadaj się ze Stonogą to prawdziwy bat na te kutwy.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 5 wrz 2015, 19:21

ja nie szukam rozgłosu jak on... jakies pikiety,,,, akcje itd.. Ja chce konkretnych działań... ale owszem dzwonił kiedyś do mnie...ale temat się urwał bo nie moge się zgodzić na wpuszczenie od tak tych nagrań do sieci.. bo to jest przestępstwo... ja chce walczyć uczciwie. NAgrania owszem .. trafią do sieci ale dopiero jak mi się coś stanie lub zostane zatrzymany .
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 5 wrz 2015, 19:26

a co do Stonogi to on bardziej walczył o to by nie iść siedzieć .. a ja mam już wyrok.... może moja apelacja w miedzynarodowym trybunale sie uda lub nie... ale to co robie teraz nie ma wpływu na mój wyrok który jest . Ja walcze by coś zmienić , każdy z Bielska i okolic mający syna powinien się zastanowić że taka historia kiedys może spotkać jego dziecko. .. więc trzeba tak długo nagłaśniać przekręty w Bielsku aż ktoś się za to weżmie i rozgoni w cztery wiatry to towarzystwo i zacznie od prezesa sądu rejonowego.. to samo okręgówka... tu trzeba radykalnych działań. a nie kampani typu pomóżcie mi.. pikietujcie pod pałacem prezydenta by mnie ułaskawił... ;)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez vilgefortz » sobota, 5 wrz 2015, 19:56

chodziło mi o to że Stonoga potrafi nagłaśniać sprawy i ma na to kasę i narzędzia. A to powinno być początkiem tego żeby bielskie sądy i prokuratura zaczęły trząść dupami.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron