Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Mamy szanse coś zmienić - czasem

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez Anke » sobota, 5 wrz 2015, 20:44

temida napisał(a): pikietujcie pod pałacem prezydenta by mnie ułaskawił... ;)


Jak przestaniesz używać wielokropka zamiast kropki.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » niedziela, 6 wrz 2015, 09:48

Jak już mówiłem.. rozmowy z Panem Stonogą już trwają.. ale oni już zaczynają trząść dupami.. myśleli że z czasem o tej sprawie zapomnę i odpuszczę... Pomylili się... choć by z tego faktu że jak co miesiąc muszę na konto sądu przelać haracz to sobie zawsze o nich przypominam :)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » wtorek, 8 wrz 2015, 17:03

Jeśli chcecie zobaczyć jak powinno się walczyć z bezprawiem Sądów i prokuratur to zapraszam na mój blog i dzisiejszy post z konkretnymi fotokopiami dowodów tuszowania przestępstw .
To pierwszy z serii postów z konkretnymi dowodami, robię to ze względu na ostatnie działania policji prokuratury w Bielsku -Białej i z uwagi że istnieje grożba ataku na moją osobę. Te posty kieruję również do tych osób które myślały że historia " Więzienie za miłość" to fałszywa i zmyślona historia. www.facebook.com/wiezieniezamilosc , wiem że nowymi wpisami na blogu to się juz ostro naraziłem, ale ktos to wreszcie w Bielsku-Białej musiał zrobic by ich powstrzymać.
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » środa, 9 wrz 2015, 18:06

Proszę, udostępniajcie dodany dziś post wraz z fotokopiami który chyba ostatecznie udowadnia że historia z blogu www.facebook.com/wiezieniezamilosc jest prawdziwa.. a na dodatek udowadnia że zarówno areszt był bezpodstawny jak i cały proces.. teraz to już chyba prokuratura i sąd zostali doprowadzeni do wrzenia.. Ten post pokazuje też że w Bielsku-Białej jest też uczciwy i bezstronny sędzia któremu zawdzięczam życie. Panie sędzio Krzysztofie , jeszcze raz Panu dziękuję, może Pan nie wie ale ten dokument wtedy uratował mi życie , pokazał Pan też że w tym zawodzie też są uczciwi ludzie..
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » środa, 16 wrz 2015, 12:18

Witam, pojawiła się szansa że moja historia pojawi się w programie " Sprawa dla reportera" , co myslę rozwieje wiele wątpliwości co do autentyczności sprawy. Jestem już w kontakcie z Panią redaktor.
Myślę że publiczne odtworzenie kilku nagrań rozmów z dyktafonu i telefonicznych może spowodować zwrócenie uwagi na to co wyrabia Bielska Prokuratura - Północ i Sądy obu instancji.
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » piątek, 16 paź 2015, 12:40

Mamy ciąg dalszy paranoi.. kolejne wezwanie na komendę.. i pewnie kolejna sprawa. Tym razem przesadzili. Poprosiłem międzynarodowe organizacje o pomoc bo jest to już jawne prześladowanie a w moim kraju nie mam tego komu zgłosić skoro prześladuje mnie wymiar sprawiedliwości.
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez Pyramide » piątek, 16 paź 2015, 16:28

Jakie to międzynarodowe organizacje prosiłeś? pochwal się. Nie działaj na oślep i sam. Potrzebujesz profesjonalnej obrony /adwokata/
Przemyśl sprawę bo jeszcze trochę zamiast do aresztu możesz trafić do psychiatryka.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Mamy szanse coś zmienić - czasem

Postprzez temida » sobota, 17 paź 2015, 10:21

wszytko jest profesjonalnie . Byłem przygotowany na ponowny atak. Polecam nowy wpis na moim blogu . Podczas wizyty na komisariacie złożę zawiadomienie o 3 poważnych przestępstwach jakich dopuściła się ta dziewczyna. Są dowody i jest świadek. Długo z tym zwlekałem... ale sytuacja nie daje innej możliwości. Czy próba zmienienia czegoś w tym kraju na lepsze... choć by tylko lokalnie , jest powodem uznania za chorego psychicznie? Wszyscy narzekamy że w kraju zle.. a jak ktoś chce coś zrobić .. zmienić to jest opluwany i nazywany wariatem?? Chcecie by w Bielsku-Białej uczciwy obywatel nadal musiał się bać policji.. prokuratury .. sądu...? Że kiedyś moga przyjść po niego o 6.00 tylko dlatego że naraził sie komuś kto ma układy?
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron