Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostka - przerażające

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Ciekawostka - przerażające

Postprzez Sigmund » czwartek, 21 sty 2016, 10:51

Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Ciekawostka - przerażające

Postprzez Pyramide » czwartek, 21 sty 2016, 11:56

Tragedia ewidentna ale autorka programu jak i występująca tam pani jakoś dla mnie nieprzekonywująca
-wyniki o ew zgonach ,przestępstwach czy innych tragediach,wypadkach powinno się żądać od policji,prokuratury,straży pożarnej i ministerstwa zdrowia
-skąd ma Owsiak /nie bronie go i nie mam zamiaru/wiedzieć ile było takich przypadków
-uśmiech na twarzy tej pani jakoś nie pasuje mi do tragedii
-jeżeli autorka wie że takie dane są ukrywane to co stoi na przeszkodzie żeby to wyjaśnić,opublikować czy rozliczyć z wykonanych czynności prokuraturę i policję
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostka - przerażające

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 21 sty 2016, 13:04

Nie chce mi się oglądać, jak ktoś może to prosiłbym o strzeszczenie zarzutów - ktoś sobie złamał paznokieć pod sceną? Grupa podchmielonych wyrostków nie powiedziała księdzu "Szczęść Boże"? Nieletni pili piwo?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Ciekawostka - przerażające

Postprzez ZIZ » czwartek, 21 sty 2016, 14:55

Skoro nie chce Ci się oglądać to po co klikasz głupoty?
Jest subtelna różnica pomiędzy złamanym paznokciem a zarzutami z tego programu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ciekawostka - przerażające

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 21 sty 2016, 15:31

Z opisu Pyry nie wynikało, o czym jest film. Jak zobaczyłem że prowadząca śledcza Gargas rozkminia fazę z Woodstockiem, to uznałem że szkoda energii - no chyba, że wyjątkowo rzeczywiście na PW stało się coś, co nie miało prawa się wydarzyć na festiwalu open-air przy (podobno) 700 tysiącach osób biwakujących w pobliżu sceny. Dlatego pytam, czy ktoś może streścić, bo do tej pory zarzuty katopseudoprawicy zawsze polegały na tym, że ktoś zapalił jointa, ktoś się seksił bez ślubu, a ktoś przesadził z piwem, czyli pierdoły.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Ciekawostka - przerażające

Postprzez Pyramide » czwartek, 21 sty 2016, 16:49

Super program B W na TVP His o "zwycięskiej" wojnie US z Wietcongiem
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron