Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zabawki dla dzieci

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez ZIZ » środa, 10 lut 2016, 12:08

ZIZ napisał(a):Dzięki za zaproszenie - bywam na tych Targach.
Na wyprzedaż garażową możesz śmiało podjechać z własnymi wyrobami artystycznymi. W każdym razie na osiedlach PS i WP nikt Cię nie wyprosi :D

Ciekawe są też targi staroci w Szczyrku i Kętach; też możesz spróbować ze względu na specyficzną klientelę, która tam regularnie zagląda.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez darful » czwartek, 7 gru 2017, 15:22

Zabawki to ja kupuje w internecie w sklepie Foka Stara bo jakoś zakupy na tzw targach i wyprzedażach garażowych mnie nie przekonują do kupna używanych rzeczy,szczególnie dla dziecka...
Chyba szczególnie teraz jak były mikołajki,czy zbliżają się święta warto się szarpnąć na coś lepszego,żeby widzieć choć przez chwilę radość syna czy córki :)
darful
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 21 kwi 2010, 12:46

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez JulaK » środa, 18 gru 2019, 00:53

Ja nie wzbraniam się przed zabawkami używanymi, ale wyłącznie w gronie znajomych. Moi znajomi wszyscy kupują wyłącznie zabawki z certyfikatami i takie, które może nie tanie, ale za to dobrej jakości żyją w rekach kilkorga dzieci kolejno. Gdy sama coś kupuje, to też ze świadomością, że kupowaną zabawka będą bawić się inne dzieci.
Ostatnio edytowano środa, 18 gru 2019, 18:38 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin pkt5
JulaK
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 7 wrz 2019, 14:43

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez Marika_J » poniedziałek, 3 lut 2020, 10:10

A ja zabawki z pluszu szyje sama. Moje córki starają się mi pomóc z wyborem, fasonem ubranka dla misia czy szmacianej lalki i przyznam, że wszystkie świetnie się przy tym bawimy. Druga strona jest taka, że to o wiele bardziej kreatywne niż kupowanie gotowych przytulanek. Polecam :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 lut 2020, 14:32 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin pkt5
Marika_J
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 3 lut 2020, 10:07

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron