Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez tren_d » czwartek, 7 kwi 2016, 22:38

Aż inaczej się ogląda. A pod dołem czekam na komentarze lemingów i turbo leminżyc w stringach z racji że mieszkamy w Bielsku-Białej.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez necia55 » piątek, 8 kwi 2016, 21:01

Tren-d'ziu, złotko, dawno cię nie było :P Już zapomniałam o leminżycach :mrgreen: . Wiosna ma swoje prawa, więc i Ciebie wyssało z legowiska i zaczynasz gęgać :D . I to do spółki z Nebelkiem - ot dobrali się w duet doskonały ! Będzie radocha na forum. Jak ja za Tobą tęskniłam. A myślałam że żonka Ci nogi przyległa, ale nie ! wylazłeś brachu i piknie bydzie !!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez YoShi » niedziela, 10 kwi 2016, 08:33

A myślałem, ze juz sie nikt nie da złapać na teksty tego trolla. Ale jeszcze sie tacy znajdują.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez MuryOfficial » poniedziałek, 11 kwi 2016, 14:49

Inaczej się ogląda, to fakt!
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez ZIZ » piątek, 15 kwi 2016, 10:31

Bardzo mi przykro: nie potwierdzam, nie zaprzeczam; w dalszym ciągu nie oglądam...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez tren_d » środa, 20 kwi 2016, 14:37

YoShi napisał(a):A myślałem, ze juz sie nikt nie da złapać na teksty tego trolla. Ale jeszcze sie tacy znajdują.


jesteś kretynem
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez necia55 » środa, 20 kwi 2016, 15:46

tren_d napisał(a):
YoShi napisał(a):A myślałem, ze juz sie nikt nie da złapać na teksty tego trolla. Ale jeszcze sie tacy znajdują.


jesteś kretynem

A Ty jesteś? Kretynem czy trolem?
Oj Tren_d'ziu, pisz z sensem :D i o czymś, o czym można porozmawiać bez złości.
Dobrze, że "leminżyce" cię "opuściły - żonka z głowy wybiła fanaberie? :mrgreen: Tak trzymać!!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » sobota, 21 maja 2016, 06:17

Organizacja Reporterzy bez Granic przypomina, że Polska jest na 47. (na 180 ogółem) miejscu w światowym rankingu krajów pod względem wolności prasy, co oznacza spadek o 29 miejsc w porównaniu z rokiem 2015 /Dz.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Matylda » sobota, 21 maja 2016, 09:33

Pyramide napisał(a):Organizacja Reporterzy bez Granic przypomina, że Polska jest na 47. (na 180 ogółem) miejscu w światowym rankingu krajów pod względem wolności prasy, co oznacza spadek o 29 miejsc w porównaniu z rokiem 2015 /Dz.pl/


Co ma TVP wspólnego z prasą?

A co do prasy w PL to zachęcam rzucić okiem:

http://ohsisi.pl/wp-content/uploads/201 ... eckich.jpg

http://xb.cdn02.imgwykop.pl/c3397993/li ... kS,own.jpg
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » sobota, 21 maja 2016, 16:06

Poczytaj co postulują R b G a będziesz wiedziała co to ma wspólnego z TV
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Piotrek » sobota, 21 maja 2016, 19:28

Rozumiem, że według PiS-u media mają obowiązek rozpowszechniać poglądy właściciela, a naszym przypadku prezesa. To rozumiem, jest to proste i jasne. Natomiast czy taką ideologię także wyznaje reszta świata? Pomijając oczywiście Rosję i inne dyktatury. Koncerny medialne zazwyczaj są własnością międzynarodową. Oczywiście posiadają w miarę jednolitą linię ideologiczną, ale czyją? współwłaścicieli z całego świata, prezesa, a może najwygodniej- reprezentatywną dla większości obywateli rejonu świata w którym koncern działa? Papka musi być łatwa do przełknięcia i strawienia, większość dostaje to co potrafi zaakceptować, a ambitniejsza mniejszość także znajdzie to lubi. To daje sukces w świecie mediów. Pomysł na przemielenie mózgów pospólstwa w wykonaniu prezesa może spowodować tylko to iż jedynym konsumentem produkcji jego mediów będzie on sam.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » piątek, 3 cze 2016, 07:18

Przeszli samych siebie!
TVP Info na czerwonym pasku podała, że prezes TK nie wypowiedział się dla "Wiadomości"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 3 cze 2016, 11:38

Nic nowego, przecież podczas sławetnego wywiadu z Broszką, na pasku fruwały update sytuacji typu "jest już w budynku".
Ciekawsze są ostatnie wyniki oglądalności TVPiS. Na polskiego Netflixa, którego obiecywał Kurski, pewnie jeszcze poczekamy, do tego czasu Jacuś musi przełknąć, że w okresie jego rządów od "Wiadomości" odwróciło się jakieś 800 tysięcy widzów.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Santos » wtorek, 14 cze 2016, 06:26

...obiektywna i dla takich jak autor ?

W klubie gejowskim Orlando zamachowiec zabił 49 osób i ranił 53 kolejne. Okazuje się, że „Wiadomości” TVPInf potrafią zmanipulować nawet takie informacje.

Dziennikarze podali prawidłowo zarówno miejsce ataku, jak i liczbę ofiar. Przytoczyły nazwisko zamachowca i podkreśliły jego domniemane związki z ISIS. Czego „Wiadomości” NIE podały? Kluczowej informacji. Nie wspomniały ani słowem o tym, że zamachowiec wybrał za cel osoby nieheteronormatywne, a atak przeprowadził w klubie gejowskim.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 14 cze 2016, 09:52

To taka kluczowa informacja? Przy zamachu w Paryżu też nie wszystkie źródła podały, jakiego rodzaju koncert był w Bataclan i dlaczego terroryści wybrali akurat to miejsce i czas. Wyjątkowo tutaj bym się TVP nie czepiał.

Ciekawe jest natomiast podejście stacji do wyników oglądalności. Kiedy Nielsen, światowy lider w badaniach tego typu, publikuje dane o spadku oglądalności "Wiadomości", to Jacek Kur...ski podważa ich metodologię, insynuuje jakieś spiski i matactwa. Kiedy ta sama agencja publikuje dane o oglądalności meczu Polaków, Nielsen już jest super wiarygodny i ma świetną metodologię.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

cron