Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez anim.0 » wtorek, 14 cze 2016, 16:49

W sumie fakt. Powiedzieli, o tym, że w klubie gejowskim zamachowiec zabił 50 osób ale nie powiedzieli o ich orientacji bo klub na to nie wskazuje. Co do tego że Jacek podważa pierwsze badania jeśli chodzi o oglądalność a potem cieszy się i zachwala jeśli chodzi o mecz dla mnie sprawa jest prosta, każdy zachwala to co mu wychodzi i nie obwieszcza światu jak nie wychodzi. Wyjątkowo nie widzę nic w tym złego. Sama stacja cóż, dużo by gadać ale o której nie moglibyśmy? Wszystkie tv to to samo.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Grego » sobota, 18 cze 2016, 09:19

To jakiś kolejny etap walki o postęp, żeby media podając informacje o śmierci obowiązkowo omawiały obyczaje łóżkowe denatów? :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Grego » niedziela, 26 cze 2016, 11:08

Dawnych wspomnień czar :mrgreen:
http://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy ... 54416.html
Kraśko pokazuje jak powinny działać "postępowe" media. Pełna szacunku uwaga dla feministycznego dziwoląga i przerywanie co drugiego zdania, kiedy się wypowiada narodowiec.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Santos » poniedziałek, 27 cze 2016, 14:26

Cieszymy się z idiotyzmów
https://pbs.twimg.com/media/Cl8AGeaUoAAmOE3.jpg
Oto kolejny dowód. Intelektualne ,,,,,,,, z TVP podobno dotarły do dokumentu UE, w którym zaproponowano budowę superpaństwa w reakcji na Brexit.
Ale ten dokument nie zawiera takich wydumanych tez
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 27 cze 2016, 15:39

Dokument zawiera takie tezy, jak np. odnośnie kryzysu imigracyjnego:
„Sytuacja, w której ciężar migracji jest nierównomiernie ponoszony przez ograniczoną liczbę państw jest nie do utrzymania. W pierwszej kolejności system dubliński musi zostać ulepszony za pomocą stałych mechanizmów przewidujących powiązanie i podział ciężaru migrantów pomiędzy państwami członkowskimi”.
Zawiera też całą masę sformułowań, na które jedyną rozsądną odpowiedzią jest integracja środkowym palcem.Próba ucieczki do przodu po kompromitacji z zacieśnianiem integracji przez oderwane elity brukselskie polega na zwiększaniu nacisków na kolejne, wydumane procesy integracyjne.
Bezczelna próba ograniczenia roli NATO poprzez ustanowienie nowej, stałej struktury kooperacji w dziedzinie obrony = kolejne urzędasy!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez MadMax » niedziela, 3 lip 2016, 20:56

Cóż ja generalnie jestem na prawo, więc zmiana kierownictwa wyszła jak na razie telewizji na dobre. Ponadto Kurski, do którego co prawda miałem wcześniej obiekcje - nie jest taki zły i nie robi z TVP drugiego Trwamu. Niestety nie do końca rozumiem polityki tvp w sprawie programów humorystycznych, satyrycznych itp. Wcześniej zredukowali występy kabaretów a jednocześnie wciskają nieśmiesznego Makowskiego ( Studio Yayo)
Avatar użytkownika
MadMax
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 10 maja 2016, 15:20

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 5 lip 2016, 09:16

MadMax napisał(a):Cóż ja generalnie jestem na prawo, więc zmiana kierownictwa wyszła jak na razie telewizji na dobre.

Telewizji publicznej wychodzi na dobre, jak jest generalnie na prawo, czy jak jest generalnie obiektywna?

Ponadto Kurski, do którego co prawda miałem wcześniej obiekcje - nie jest taki zły i nie robi z TVP drugiego Trwamu.

No, w zasadzie to niewiele chyba robi. Jak już się nazwalniało ludzi i hurtem wzięło nowych z Trwam, Republiki, etc., to pomysły się wyczerpały. Acha, tło w Wiadomościach jeszcze zmienił i obiecał Polską Odpowiedź Na Netflix. Faktycznie, nie jest taki zły, z takim imponującym dorobkiem...

Niestety nie do końca rozumiem polityki tvp w sprawie programów humorystycznych, satyrycznych itp. Wcześniej zredukowali występy kabaretów a jednocześnie wciskają nieśmiesznego Makowskiego ( Studio Yayo)

Patrz wyżej. Jeśli miarą jakości TV ma być promień skrętu w prawo, to niestety trzeba się przygotować na solidną porcję nudy i nieudacznictwa, ponieważ to co "słuszne" i "niepokorne" z reguły też jest absolutnie niezjadliwe. Vide program, który z założenia miał być "Szkłem kontaktowym", prowadzi to chyba Ziemkiewicz. Ostatni raz taki "ubaw" miałem na leczeniu kanałowym.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez necia55 » wtorek, 5 lip 2016, 12:30

Telewizja już od dawna jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, to nie ulega wątpliwości. Zmiana "warty" dała niewiele , i myślę, że nic się nie zmieni w najbliższym czasie.W dalszym też nie !!! Więc nie ma się o co spierać, bo jest to dyskusja "o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy " :mrgreen: Wielka chała była, jest i jeszcze długo, długo będzie.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » środa, 6 lip 2016, 20:08

W "Wiadomościach" drwiny, bo KOD wycofał projekt. Ale o powodach ani słowa, bo uderzają w PiS /GW.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Santos » sobota, 9 lip 2016, 19:28

Amerykanie nie rozumieją po angielsku,dobre
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... -angielsku
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Grego » niedziela, 10 lip 2016, 07:48

Skoro możesz ty nie rozumieć po polsku, to mogą i Amerykanie po angielsku. W poście stoi jak wół, że źle (jakoby) przetłumaczono polski artykuł, a nie oryginał przemówienia. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 lip 2016, 09:52

Grego skończ albo zakoduj sobie że to właśnie ty masz problem ze zrozumieniem po polsku i angielsku dobrej zmiany i klepiesz androny żeby wewnętrznie być zadowolony i przekonany do swoich chorych wizji nabytych wiesz gdzie
Zlewostwa nie wyzbędziesz się nigdy nawet swoją onucową elokwencją na forum
Co tam z przelogowaniem na S.... sorry, przelogowaniem w twoim mózgu
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Santos » niedziela, 10 lip 2016, 10:06

Ubawiłem się wpisem G z czego wynika że tylko on /G rozumie po polsku i angielsku
Grego a gdzie Santos to Pyr.... i odwrotnie ?
Ciężko masz wygrać na inwektywy ze swoją adwersarką /trochę za mały jesteś chyba/

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream
G broń dobrej sprawy
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Pyramide » czwartek, 1 wrz 2016, 09:41

Teleexpress z TVP juź bez Orłosia bo to stary komuch
Ale będzie lepiej, nową prowadzą ma być zakonnica w toples z wiadomej TV i kuźni kadr
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Cieszę się że TVP jest w końcu obiektywna

Postprzez Grego » czwartek, 1 wrz 2016, 11:59

ups
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości